Zobacz zdjęcia (5)
Ślub i wesele z MAKE it HAPPEN, Warszawa - zdjęcie 1
Ślub i wesele z MAKE it HAPPEN, Warszawa - zdjęcie 2 Ślub i wesele z MAKE it HAPPEN, Warszawa - zdjęcie 3 Ślub i wesele z MAKE it HAPPEN, Warszawa - zdjęcie 4 Ślub i wesele z MAKE it HAPPEN, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Ślub i wesele z MAKE it HAPPEN id:33336

Warszawa, mazowieckie

O nas

Każdy z nas marzy, aby dzień ślubu i wesela był najpiękniejszym dniem w jego życiu. Niestety, nie każdy ma czas, aby zająć się przygotowaniem każdego elementu.

Właśnie dlatego to MY zadbamy o to, aby Wasza uroczystość była spełnieniem Waszych marzeń, zwracając uwagę na dosłownie każdy szczegół! Towarzyszymy parom poczynając do wyboru miejsca, kończąc na wypuszczeniu ostatnich gości weselnych.

Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiążemy każdy problem. Przygotujemy scenariusz uroczystości, rozliczymy się z podwykonawcami (których mamy ogromną bazę), zajmiemy się aranżacją kwiatową, zorganizujemy upominki dla gości, podziękowania dla rodziców, znajdziemy animatorkę dla dzieci, doradzimy w doborze menu, zajmiemy się dosłownie wszystkim!
Będziemy także z Wami w tym dniu, aby wszystko koordynować.

Dzięki nam Wasze przyjęcie będzie długo niezapomniane przez gości weselnych, a dla Was będzie to wyjątkowy dzień o jakim zawsze marzyliście.

Działamy na terenie całej Polski, zajmujemy się kompleksową organizacją lub tylko wybranych elementów.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji :)

liczba odwiedzin: 957

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie