Zobacz zdjęcia (5)
Ślub Marzeń, Śrem - zdjęcie 1
Ślub Marzeń, Śrem - zdjęcie 2 Ślub Marzeń, Śrem - zdjęcie 3 Ślub Marzeń, Śrem - zdjęcie 4 Ślub Marzeń, Śrem - zdjęcie 5
1 / 5

Ślub Marzeń id:43202

Śrem, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Przeraża Cię myśl o trudnych przygotowaniach do ślubu? Zamówienie obrączek, wybór sukni ślubnej, zorganizowanie wesela spędza Ci sen z powiek? Decydując się na naszą pomoc, możecie spokojnie rozkoszować się przygotowywaniem wesela. Jak to możliwe? Jedyne Wasze przygotowania to włożenie wybranych przez siebie kreacji, prześliczny makijaż wykonany przez najlepszą w swoim fachu makijażystkę i piękna fryzura dopasowana do całego wyglądu. Kto zrobi resztę? Całe grono ludzi, z którymi współpracuję: florystyka, makijażystka, fryzjerka, dekoratorka....No i nasza firma, która będzie kontrolować całe przedsięwzięcie. Brzmi ciekawie?
Pora przejść do szczegółów
Zajmiemy się organizacją ślubu od początku do końca. Możemy również pomóc na każdym etapie przygotowań.
Ale jeśli macie już to wszystko, ale chcecie spędzić ten dzień ciesząc się sobą, gośćmi, to nie problem, bo możemy przyjechać na uroczystość i nadzorować jej przebieg podczas, gdy Wy będziecie się świetnie bawić.

Dla naszych klientów mamy zniżkę w postaci 10% na każdą naszą usługę

Prezent w postaci przygotowania dodatkowej atrakcji.

Możemy obiecać, że dopilnujemy wszystkiego i Wasz dzień nie będzie tylko bieganiną i pilnowaniem każdego szczegółu....nie. On będzie Waszym dniem, który zapamietacie do końca życia.
Zapraszamy

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Śrem, , 63-100, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: nieczynne Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 18:00 Nd: 10:00 - 18:00
liczba odwiedzin: 1718

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie