Zobacz zdjęcia (5)
Zarezerwuj swoje najpiękniejsze wspomnienia ❤️ FOTO & VIDEO - DRON ❤️, Luboń - zdjęcie 1
Zarezerwuj swoje najpiękniejsze wspomnienia ❤️ FOTO & VIDEO - DRON ❤️, Luboń - zdjęcie 2 Zarezerwuj swoje najpiękniejsze wspomnienia ❤️ FOTO & VIDEO - DRON ❤️, Luboń - zdjęcie 3 Zarezerwuj swoje najpiękniejsze wspomnienia ❤️ FOTO & VIDEO - DRON ❤️, Luboń - zdjęcie 4 Zarezerwuj swoje najpiękniejsze wspomnienia ❤️ FOTO & VIDEO - DRON ❤️, Luboń - zdjęcie 5
1 / 5

Zarezerwuj swoje najpiękniejsze wspomnienia ❤️ FOTO & VIDEO - DRON ❤️ id:46461

Luboń, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

„Fotografując staraj się pokazać to - czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył - to chyba dobry cytat, która określa naszą firmę i działalność. Może stanowić wstęp do naszej wspólnej przygody, bo mimo profesjonalizmu, to zawsze w głębi serduszek przeżywamy wyjątkowe uroczystości z Wami. Staramy się dopełnić cały dzień, chociaż pozostajemy w cieniu, jednak gdy trzeba pomóc, to nie stoimy z boku i służymy doświadczeniem oraz pomocą. Ciepły uśmiech i dobre rady, to na pewno na co możecie od nas liczyć, oprócz profesjonalnie przygotowanej pamiątki z tego jedynego dnia.

Naszą ofertę staramy się dopasować do różnego grona odbiorców, bo zdajemy sobie sprawę, że każda para jest inna i oczekuje od nas czegoś innego. W naszej ofercie znajdują się trzy pakiety, które stanowią pole wyboru dla przyszłych małżonków ❤️ Bardzo ważną rzeczą dla nas jest profesjonalizm, ale w nim odnajdujemy uczucia. Przygotowujemy się do tego dnia, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dysponujemy szeroką gamą sprzętową, a to gwarantuje nam, że potrafimy dopasować się zawsze do tego, co nas w danej chwili otacza. Pracujemy przede wszystkim na bezlusterkowcach, do których podpinamy pięknie malujące obrazy obiektywy. Nasze kamery umieszczamy na stabilizatorach, aby zagwarantować płynność całej pamiątki. Nie zapominamy o dźwięku, aby dopełniał całość - dysponujemy wieloma mikrofonami oraz mikroportami, które pozwolą na to, aby przy późniejszym oglądaniu nie trzeba było wytężać słuchu.

Wiele osób pyta nas: Dron? Czy to potrzebne na weselu? Odpowiadamy wtedy jasno, że znacząca zmiana perspektywy, tylko dodatkowo przyprawia nasze oglądające serduszka w szybsze bicie, a wiele szczegółów dopiero wtedy okazuje się w pełnej krasie. Puszczanie baloników, brama weselna straży pożarnej, czy fajerwerki - mówiąc wprost: potrzeba wysokości, aby to dobrze zobaczyć. Współpracujemy z wykwalifikowanym operatorem, który obsłużył wiele wesel i ma w tym duże doświadczenie, aby wyłapać Was z powietrza w najlepszym wydaniu.

Dla nas współpraca nie zaczyna się w dniu wesela i kończy po oczepinach. Cenimy sobie łatwy i szybki kontakt z Wami o każdej porze. Ustalamy i dopasowujemy plener ślubny, a po wszystkim przesyłam Wam teledysk i film do weryfikacji, wspólnie tworzymy dzieło, aby było świetną pamiątką na wiele, wiele kolejnych lat. ❤️

Oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej razem z cennikiem.

Zasięg naszego działania: Cała Polska
Lokalizacje, w których nie oczekujemy noclegu oraz dopłaty za dojazd: Leszno, Poznań, Wrocław, Zielona Góra, Wolsztyn, Głogów.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6972375601
Adres: Luboń, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 2533

Popularne miasta w okolicy