Oferta | Opinie 0

Ślubne klimaty id:16109

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Katowice, śląskie
Data dodania: 08-09-2015
Liczba odwiedzin: 188

Oferta

ŚLUBNE KLIMATY to strona studia ROZKRĘCENI – NOWOCZESNE MULTIMEDIA – w całości poświęcona filmom i fotografii ślubnej. Prezentujemy na niej nasze portfolio filmów i zdjęć. Pod marką Ślubne klimaty działamy już od 8 lat oferując kompleksową obsługę foto – wideo na najwyższym poziomie. W tym czasie nakręciliśmy już ponad 100 filmów i tyleż samo sesji zdjęciowych
Nasz zespół to ludzie dzielący pasje filmowe i fotograficzne. Rozumiemy naszych Klientów i to właśnie dzięki temu nasze filmy od lat są dla nich źródłem emocji i ponownych przeżyć tego niezwykłego wydarzenia jakim jest dzień ślubu.
Technika jaką się posługujemy jest tylko narzędziem – ale zawsze na najwyższym poziomie. Obecnie realizujemy filmy wykorzystując lustrzanki firmy Canon z pełną gamą profesjonalnej jasnej optyki wraz z optyczną stabilizacją obrazu. Oprócz tego używamy w standardzie filmowych urządzeń stabilizacyjnych: StediCam, Kran kamerowy, Slider, Tripod. Dźwięk rejestrujemy używając profesjonalnych mikrofonów Rode oraz rejestratorów cyfrowych Zoom. Realizujemy także ujęcia z powietrza za pomocą zdalnie sterowanej platformy heksakopter, dzięki którym mamy w filmie zapierające dech w piersiach ujęcia z wysokiej i bardzo wysokiej perspektywy. To wszystko po to aby Wasz film był niepowtarzalny – zarówno pod względem uchwyconych emocji jak i pod względem technicznym i jakościowym. oglądanie takiego filmu przez wiele lat będzie sprawiało Wam i Waszym bliskim ogromną radość.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Ślubne klimaty
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-053

Nowe ogłoszenia