Zobacz zdjęcia (5)
Ślubne Wsparcie - Agnieszka Lewandowska - Planuję piękne ŚLUBY, Poznań - zdjęcie 1
Ślubne Wsparcie - Agnieszka Lewandowska - Planuję piękne ŚLUBY, Poznań - zdjęcie 2 Ślubne Wsparcie - Agnieszka Lewandowska - Planuję piękne ŚLUBY, Poznań - zdjęcie 3 Ślubne Wsparcie - Agnieszka Lewandowska - Planuję piękne ŚLUBY, Poznań - zdjęcie 4 Ślubne Wsparcie - Agnieszka Lewandowska - Planuję piękne ŚLUBY, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Ślubne Wsparcie - Agnieszka Lewandowska - Planuję piękne ŚLUBY id:49714

Poznań, wielkopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Ślubne Wsparcie powstało z pasji do tworzenia i miłości do uczuć jakie towarzyszą Zakochanym. Nazywam się Agnieszka Lewandowska i jestem wedding plannerem. Zajmuję się planowaniem, organizacją jednego z piękniejszych dni w Waszym życiu. Pomagam również w ślubnych formalnościach. Niezależnie czy dopiero zaczynacie planowanie, czy do ślubu zostało już niewiele czasu, to z przyjemnością pomogę Wam sfinalizować Wasze marzenia. Planowaniem i organizacją ślubów zajmuję się kompleksowo, ale udzielam również wsparcia w wybranych przez Was kwestiach. Koordynacja dnia ślubu da Wam pewność i komfort, że czuwam nad przebiegiem finalnych przygotowań, a Wy możecie cieszyć się sobą i się dobrze bawić. Przygotowania mogą i powinny być piękną częścią ślubu. To im poświęcacie najwięcej czasu. Zostańcie parą reALove i przekonajcie się sami.

Opinie (1)

Ślubne Wsparcie - Agnieszka Lewandowska - Planuję piękne ŚLUBY id:49714
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
S
Stolar i Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Kiszkowo
Data dodania: 22-09-2022

Nie przesadzę pisząc, że ze wszytkich wydatków zawartych w budżetcie weselnym ten na pomoc Agnieszki okazał się najważniejszy. Zgłoszenie się do niej to najlepsza decyzja jaką podjeliśmy podczas naszych przygotowań i ciężko nam sobie wyobrazić jak by one w przeciwnym razie wyglądały.
Od samego początku Agnieszka była niesamowicie zaangażowana. Przychodziła do nas z propozycjami, pomysłami i poleceniami zaprzyjaźnionych usługodawców. Wszystko byle by impreza poszła po naszej myśli i zgodnie z naszym pomysłem. Temat był dość ambitny, bo zdecydowaliśmy się na wesele przebierane i Aga (wraz z drugą koorydynatorką Magdą) udźwignęła go wzorowo pomagając zaaraznować wszystko zgodnie z naszą wymarzoną wizją.
Generalnie nasłuchaliśmy się trochę (jak pewnie każdy) odnośnie tego jakie to ślub i wesele potrafi być stresujące i ciężkie. No więc nasze nie było takie ani przez minutę. Czuliśmy, że wszystko jest pod pełną kontrolą i mogliśmy przez cały weekend skupić się wyłącznie na dobrej zabawie i przeżywania go tak jak chcemy. Bez wątpienia Agnieszka i jej pomoc miały w tym ogromny udział.
Sama Agnieszka i jej firma bez wątpienia już teraz (lub lada moment) ma/będzie miała taką renomę w branży, że będzie przebierać w ofertach, więc seredecznie polecam zgłosić się do niej jak najszybciej i liczyć, że będziecie mieli to szczęście co my by załapać się na jej pomoc! ;-)
Dzięki Aga, wymiatasz! 🤘❤️

liczba odwiedzin: 1202

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie