Ślubny Serwis

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

O nas

Ślubny Serwis to kompleksowa organizacja i koordynacja ślubów oraz wesel Par z Polski, jak i tych, mieszkających na stałe zagranicą. Nasze doświadczenie i ogromna pasja, z jaką podchodzimy do każdego wydarzenia, a także udział w licznych projektach ślubnych oraz szkoleniach pozwalają nam w pełni profesjonalnie spełniać Wasze marzenia.
W naszej pracy za kluczowe stawiamy sobie dobro Pary Młodej. Ślub to przede wszystkim Wasz dzień. Dzień, który zdarza się tylko raz. Podobnie jak i Wam, zależny nam na tym, by był on wyjątkowy – pełen magicznych momentów, wzruszeń, szczęścia i miłości. Bezustannie śledzimy więc trendy ślubne i zwracamy uwagę na wszelkie nowinki branżowe. Dzięki temu dajemy Wam pewność, że nasza oferta będzie wyjątkowa, a dzień Waszego ślubu na długo pozostanie w pamięci Waszej oraz wszystkich zaproszonych gości.
Nasz Konsultant ślubny z ogromną starannością zajmie się organizacją Waszego ślubu od A do Z. Skrupulatnie przygotuje dla Was kosztorys ślubny w oparciu o budżet jakim dysponujecie, wyszuka podwykonawców, doradzi w ich wyborze i wynegocjuje dla Was najkorzystniejsze stawki. Od tej pory nasz Wedding Planner będzie z Wami w stałym kontakcie nadzorując poszczególne etapy przygotowań do Waszej uroczystości, by następnie móc koordynować ją na najwyższym poziomie.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto skorzystać z usług naszego Konsultanta ślubnego to pamiętajcie, że dzięki nam:
* oszczędzicie swój czas – to naszym zadaniem będzie dobór ofert zgodnych z Waszymi oczekiwaniami, potrzebami oraz budżetem;
* unikniecie stresujących rozmów z podwykonawcami – po akceptacji przedstawionych Wam ofert to my udajemy się na spotkania z poszczególnymi podwykonawcami negocjując w Waszym imieniu warunki współpracy i ceny;
* otrzymacie najlepsze ceny u podwykonawców – Para organizująca ślub i wesele samodzielnie, często traktowana jest jako klient jednorazowy, w przeciwieństwie do Konsultanta ślubnego, który z usług danego podwykonawcy korzysta wręcz regularnie. Ta przewaga pozwala nam na wynegocjowanie dla Was korzystnych rabatów.
* oszczędzicie Wasze pieniądze – choć na pozór brzmi to irracjonalnie, musicie pamiętać, że jednym z naszych kluczowych zadań jest pilnowanie Waszego budżetu, a tym samym dobieranie ofert, które go nie przekroczą. Jeśli dodamy do tego wynegocjowane przez naszego Konsultanta rabaty u poszczególnych podwykonawców, zyskujecie pewność, że nasza współpraca Wam się opłaciła.
* wyeliminujecie pułapki, czyhające na Was na każdym etapie organizacji ślubu i wesela – tylko doświadczenie profesjonalnego Konsultanta ślubnego pozwoli Wam uniknąć wielu błędów organizacyjnych. Będzie on bowiem na bieżąco nadzorował pracę Waszych podwykonawców, zadba o istotne zapisy w umowach z firmami i nie zapomni o żadnym z ustalonych szczegółów.
* zyskacie pewność, że na Waszym ślubie oraz weselu pojawią się tylko profesjonalni podwykonawcy – nowe firmy w branży ślubnej pojawiają się w zawrotnym tempie. Dzięki naszej wiedzy i bezustannym monitorowaniu rynku, możecie w pełni wyeliminować ryzyko wyboru niekompetentnego podwykonawcy.
* możecie liczyć na dyspozycyjność naszego Konsultanta ślubnego – jest on do Waszej dyspozycji przez cały okres przygotowań. Nie zawiedzie on także w dniu ślubu, koordynując uroczystość już od wczesnych godzin porannych.
* Wasz ślub i wesele będą spełnieniem Waszych marzeń – nasz Konsultant wykaże się pomysłowością i kreatywnością. Zaproponuje styl uroczystości pasujący przede wszystkim do Was i Waszych oczekiwań. Zainspiruje, doradzi i zaproponuje dodatki odpowiadające najnowszym trendom.

liczba odwiedzin: 1318

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie