Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 10

Śpiew i gitara na ślubie: Hallelujah i inne id:12961

Kontakt

515-166...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (10)
Kraków, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 12-08-2014
Liczba odwiedzin: 8091

Oferta

Witam serdecznie! :) Jestem wokalistą i gitarzystą z 10-letnim doświadczeniem. Mam na swoim koncie wiele koncertów z towarzyszeniem zespołu, solowe, oraz z chórem ( w Polsce, we Włoszech oraz w Czechach). Śpiew kształciłem pod okiem Pani Anny Branny (wokalistki i aktorki Teatru Bagatela w Krakowie). Od kilku lat oferuję swoje usługi uświetniając uroczystości ślubne. W repertuarze mam najpiękniejsze utwory z szeroko pojętej muzyki religijnej, popowej i klasycznej. Oto niektóre z nich:
-Hallelujah (wersja polska i angielska)
-Panie proszę przyjdź
- Ty tylko mnie poprowadź
-Gdy się łączą ręce dwie
-Panie proszę spraw
-W cieniu Twoich rąk
-Ofiaruję Tobie Panie mój
-Powietrzem moim jest
-Jesteśmy tu(sacro song na melodię słynnego Yesterday)
-Twoja miłość jak ciepły deszcz
-Niech Was Bóg błogosławi co dnia
-Nie umiem dziękować Ci Panie
-Schowaj mnie
-Mamo Ty czuwałaś

Wykonuję także utwory na specjalne życzenie Państwa Młodych

Zapraszam do korzystania z moich usług :) Grzegorz Mędrala

Instrumenty:

  • gitara

Śpiew:

  • śpiew męski

Cennik

Oferta nr 1
400 / występ

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Śpiew i gitara na ślubie: Hallelujah i inne id:12961
Ilość głosów: 10
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Aleksandra&Artur
Dodano: 16-09-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Tokarnia
DZIĘKUJEMY!
Za niepowtarzalną atmosferę jaką stworzył Pan na naszej uroczystości. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko talentu, ale i pięknej osobowości. Dzięki Panu, nasza uroczystość była naprawdę wyjątkowa.
Serdecznie pozdrawiamy!
(5)
Autor: Marta & Robert
Dodano: 06-09-2017
Data imprezy: 15-08-2017
Miejscowość: Kraków / Niepołomice
G O R Ą C O P O L E C A M Y !!!
Grzegorz to prawdziwy profesjonalista. Podczas jego śpiewu podczas ślubu łzy same napływały do oczu. Nasi goście byli zachwyceni oprawą ślubu jaką zrobił nam Grzegorz. Ksiądz powiedział, że czegoś takiego w swoim kościele jeszcze nie miał :) powiedział, że oprawa była przepiękna. Grzegorz ma niesamowity głos a do tego jest przesympatycznym człowiekiem. Przed wykonaniem usługi wszystko precyzyjnie ustala / dogrywa szczegóły. Swojego zlecenia nie traktuje w stylu iść, odbębnić i wziąć kasę tylko w realizację zlecenia wkłada całe serce i zaangażowanie. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że On musi być na naszym ślubie, bo będzie cudownie i tak też było. Jego głos na długo zostaje w pamięci - jeżeli zależy Wam na wspaniałej oprawie Waszego ślubu to tylko z Grzegorzem :)
Jeszcze raz gorąco polecamy - Marta & Robert.
(5)
Autor: Wojciech
Dodano: 28-07-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Skawica
Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i przede wszystkim włożone serce w oprawę kościoła sprawiają, że z przyjemnością wystawiamy pozytywną opinię. Serdecznie polecamy tym, którzy chcą by ten niezwykły dzień stał się wyjątkowy i niepowtarzalny oraz na długo zapisał się w pamięci waszej i waszych gości.Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i przede wszystkim włożone serce w oprawę kościoła sprawiają, że z przyjemnością wystawiamy pozytywną opinię. Serdecznie polecamy tym, którzy chcą by ten niezwykły dzień stał się wyjątkowy i niepowtarzalny oraz na długo zapisał się w pamięci waszej i waszych gości. Jeszcze raz dziekujemy Alicja i Wojciech ;)
(5)
Autor: Małgorzata
Dodano: 16-06-2017
Data imprezy: 18-05-2017
Miejscowość: Szczyrk
Pan Grzegorz ma wielki dar... Jego piękny głos uświetnił naszą uroczystość ślubną w Szczyrku, było dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy... W tym wyjątkowym dniu msza św. powinna być szczególnie celebrowana. Liturgia, w tym również pieśni/piosenki liturgiczne powinny być przez nas wybrane, aby nasi goście i my doświadczyli tej wyjątkowej i jedynej w życiu chwili pełnej radości z zawarcia sakramentu małżeństwa i wiary. Nagłośnienie w kościele było bardzo dobre, nie było echa, ani nieprzyjemnego pogłosu. Nie wyobrażam sobie naszej ślubnej uroczystości bez śpiewu w wykonaniu Pana Grzegorza. To było cudowne doświadczenie, wszyscy uczestnicy liturgii byli zachwyceni, a nasze serca i myśli w szczególny sposób zbliżały się do sacrum. Bardzo, bardzo dziękujemy.
(5)
Autor: Agnieszka
Dodano: 28-07-2016
Data imprezy: 02-07-2016
Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Było wspaniale! Nasi goście, my, a także ksiądz, który nam błogosławił - wszyscy byli zachwyceni :) Pozdrawiamy serdecznie! :)
(5)
Autor: Ilona Pachel
Dodano: 02-06-2016
Data imprezy: 28-05-2016
Dziękujemy, że w tym wyjątkowym dla nas dniu byłeś z nami i swoim śpiewem nadałeś niepowtarzalny klimat uroczystości kościelnej :)
(5)
Autor: Justyna
Dodano: 12-05-2016
Data imprezy: 07-05-2016
Bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękna oprawę muzyczną naszego ślubu! Goście (oraz my oczywiście ;) jesteśmy zachwyceni talentem i profesjonalizmem Pana Grzegorza, który jest bardzo serdeczny i pomocny!
Jeszcze raz dziękujęmy i oczywiście polecamy! :)
Justyna i Piotr
(5)
Autor: Joanna
Dodano: 11-05-2016
Data imprezy: 14-11-2015
Trafiliśmy na ten profil jakiś czas przed naszym ślubem, całkowicie przypadkiem. Przesłuchaliśmy dostępne utwory i wiedzieliśmy, że nie może Pana zabraknąć w ten wielki dla nas dzień :) Oczywiście udało się, termin był wolny!!! Minęło już pół roku od tego dnia, a my wciąż nie potrafimy znaleźć wystarczających słów by podziękować. Jest Pan jedyny i niepowtarzalny. Oprawa ślubu była wyjątkowa, niejeden z gości był pod wrażeniem słysząc ten śpiew i dźwięki gitary, która w naszym małym drewnianym Kościele tworzyła ten klimat. Pański występ wprost przekroczył nasze oczekiwania. Pozdrawiamy i jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY:D
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia