Zdjęcia | Oferta | Opinie 11

Śpiew i gitara na ślubie: Hallelujah i inne id:12961

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (11)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 12-08-2014
Liczba odwiedzin: 9524

Oferta

Witam serdecznie! :) Jestem wokalistą i gitarzystą z 10-letnim doświadczeniem. Mam na swoim koncie wiele koncertów z towarzyszeniem zespołu, solowe, oraz z chórem ( w Polsce, we Włoszech oraz w Czechach). Śpiew kształciłem pod okiem Pani Anny Branny (wokalistki i aktorki Teatru Bagatela w Krakowie). W repertuarze mam najpiękniejsze utwory z szeroko pojętej muzyki religijnej, popowej i klasycznej. Oto niektóre z nich:

-Hallelujah
-Panie proszę przyjdź
-Jesteśmy tu
-Twoja miłość jak ciepły deszcz
-Prawo miłości
-Ty tylko mnie poprowadź
-Gdy się łączą ręce dwie
-Panie proszę spraw
-W cieniu Twoich rąk
-Ofiaruję Tobie Panie mój
-Mamo Ty czuwałaś
-Nie umiem dziękować Ci Panie
-Niech Wam Bóg błogosławi co dnia
-Nic, nie musisz mówić nic
-Schowaj mnie
-Chwalę Ciebie Panie
-W Tobie jest światło
-Jest na świecie miłość
-Błogosławieni Miłosierni(hymn ŚDM)
-Maryjo śliczna Pani
-Barka
-Powietrzem moim jest
-Wystarczy byś był
-Ubi Caritas
-Miłość Twa
-Oczyszczenie
-Wśród tylu dróg
-Wspaniały dawco miłości
-Chcemy Ciebie wielbić, szukać Twojej twarzy
-Mój Jezu, mój Zbawco

Wykonuję także utwory na specjalne życzenie Państwa Młodych

Zapraszam do korzystania z moich usług :) Grzegorz Mędrala

Instrumenty:

  • gitara

Śpiew:

  • śpiew męski

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Śpiew i gitara na ślubie: Hallelujah i inne id:12961
Ilość głosów: 11
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Małgorzata & Bartosz
Małgorzata & Bartosz
(5)
Dodano: 13-11-2017
Data imprezy: 28-10-2017
Miejscowość: Kraków
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną i niepowtarzalną oprawę muzyczną naszego ślubu. Grzegorz to bardzo sympatyczny człowiek o pięknym głosie, który wkłada całe serce w wykonywane utwory. Oprawa muzyczna ślubu w jego wykonaniu nadaje niepowtarzalny klimat . Już minęło kilkanaście dni od naszej uroczystości, a my nadal mamy w pamięci ten wspaniały głos, przez który łzy same napływają do oczu. Jesteśmy zachwyceni talentem. Gorąco polecamy!!!;-)
Aleksandra&Artur
Aleksandra&Artur
(5)
Dodano: 16-09-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Tokarnia
DZIĘKUJEMY!
Za niepowtarzalną atmosferę jaką stworzył Pan na naszej uroczystości. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko talentu, ale i pięknej osobowości. Dzięki Panu, nasza uroczystość była naprawdę wyjątkowa.
Serdecznie pozdrawiamy!
Marta & Robert
Marta & Robert
(5)
Dodano: 06-09-2017
Data imprezy: 15-08-2017
Miejscowość: Kraków / Niepołomice
G O R Ą C O P O L E C A M Y !!!
Grzegorz to prawdziwy profesjonalista. Podczas jego śpiewu podczas ślubu łzy same napływały do oczu. Nasi goście byli zachwyceni oprawą ślubu jaką zrobił nam Grzegorz. Ksiądz powiedział, że czegoś takiego w swoim kościele jeszcze nie miał :) powiedział, że oprawa była przepiękna. Grzegorz ma niesamowity głos a do tego jest przesympatycznym człowiekiem. Przed wykonaniem usługi wszystko precyzyjnie ustala / dogrywa szczegóły. Swojego zlecenia nie traktuje w stylu iść, odbębnić i wziąć kasę tylko w realizację zlecenia wkłada całe serce i zaangażowanie. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że On musi być na naszym ślubie, bo będzie cudownie i tak też było. Jego głos na długo zostaje w pamięci - jeżeli zależy Wam na wspaniałej oprawie Waszego ślubu to tylko z Grzegorzem :)
Jeszcze raz gorąco polecamy - Marta & Robert.
Wojciech
Wojciech
(5)
Dodano: 28-07-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Skawica
Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i przede wszystkim włożone serce w oprawę kościoła sprawiają, że z przyjemnością wystawiamy pozytywną opinię. Serdecznie polecamy tym, którzy chcą by ten niezwykły dzień stał się wyjątkowy i niepowtarzalny oraz na długo zapisał się w pamięci waszej i waszych gości.Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i przede wszystkim włożone serce w oprawę kościoła sprawiają, że z przyjemnością wystawiamy pozytywną opinię. Serdecznie polecamy tym, którzy chcą by ten niezwykły dzień stał się wyjątkowy i niepowtarzalny oraz na długo zapisał się w pamięci waszej i waszych gości. Jeszcze raz dziekujemy Alicja i Wojciech ;)
Małgorzata
Małgorzata
(5)
Dodano: 16-06-2017
Data imprezy: 18-05-2017
Miejscowość: Szczyrk
Pan Grzegorz ma wielki dar... Jego piękny głos uświetnił naszą uroczystość ślubną w Szczyrku, było dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy... W tym wyjątkowym dniu msza św. powinna być szczególnie celebrowana. Liturgia, w tym również pieśni/piosenki liturgiczne powinny być przez nas wybrane, aby nasi goście i my doświadczyli tej wyjątkowej i jedynej w życiu chwili pełnej radości z zawarcia sakramentu małżeństwa i wiary. Nagłośnienie w kościele było bardzo dobre, nie było echa, ani nieprzyjemnego pogłosu. Nie wyobrażam sobie naszej ślubnej uroczystości bez śpiewu w wykonaniu Pana Grzegorza. To było cudowne doświadczenie, wszyscy uczestnicy liturgii byli zachwyceni, a nasze serca i myśli w szczególny sposób zbliżały się do sacrum. Bardzo, bardzo dziękujemy.
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 28-07-2016
Data imprezy: 02-07-2016
Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Było wspaniale! Nasi goście, my, a także ksiądz, który nam błogosławił - wszyscy byli zachwyceni :) Pozdrawiamy serdecznie! :)
Ilona Pachel
Ilona Pachel
(5)
Dodano: 02-06-2016
Data imprezy: 28-05-2016
Dziękujemy, że w tym wyjątkowym dla nas dniu byłeś z nami i swoim śpiewem nadałeś niepowtarzalny klimat uroczystości kościelnej :)
Justyna
Justyna
(5)
Dodano: 12-05-2016
Data imprezy: 07-05-2016
Bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękna oprawę muzyczną naszego ślubu! Goście (oraz my oczywiście ;) jesteśmy zachwyceni talentem i profesjonalizmem Pana Grzegorza, który jest bardzo serdeczny i pomocny!
Jeszcze raz dziękujęmy i oczywiście polecamy! :)
Justyna i Piotr
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Śpiew i gitara na ślubie: Hallelujah i inne
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.