Zobacz zdjęcia (5)
Śpiewny Ślub - wokalistka, współpraca ze skrzypcami! , Gliwice - zdjęcie 1
Śpiewny Ślub - wokalistka, współpraca ze skrzypcami! , Gliwice - zdjęcie 2 Śpiewny Ślub - wokalistka, współpraca ze skrzypcami! , Gliwice - zdjęcie 3 Śpiewny Ślub - wokalistka, współpraca ze skrzypcami! , Gliwice - zdjęcie 4 Śpiewny Ślub - wokalistka, współpraca ze skrzypcami! , Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Śpiewny Ślub - wokalistka, współpraca ze skrzypcami! id:23146

Gliwice, śląskie

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Od wielu lat wykonuję oprawę muzyczną ślubów (mój śpiew plus dodatkowo skrzypaczka/organistka) i robię to z ogromną przyjemnością, bo wiele Młodych Par wspomina moje występy ze wzruszeniem. Jest to dla mnie komplement i nadaje to sens temu, co robię. Jestem wokalistką z zamiłowania i z pasji, posiadam wieloletnie doświadczenie muzyczne. Ukończyłam PSM I stopnia, śpiewałam w wielu chórach, współpracowałam w zespole instrumentalnym.

Nie musicie martwić się o dobór repertuaru - jestem elastyczna w doborze pieśni, mogę również nauczyć się utworu specjalnie dla Was lub opracować nuty na akompaniament do wybranej pieśni. Podchodzę do zleceń profesjonalnie oraz angażuję się i dopasowuję do oczekiwań - ponieważ kocham muzykować.

Więcej informacji o mnie oraz nagrania znajdziecie na Facebooku i na Souncloud, gdzie umieszczam swoje nagrania (nazwa: "Spiewny Slub")
Współpracuję ze skrzypcami i organami - na życzenie możliwe zamówienie zespołu wokalno-instrumentalnego składającego się jeszcze dodatkowo z wiolonczelistki i/lub drugich skrzypiec.

UWAGA! Od sezonu 2019 opcja gry z gitarą możliwa jest tylko na terenie Gliwic, a dojazd do Klienta możliwy jest tylko w obrębie ok. 30-40 km od Gliwic (Zabrze, Rybnik, Bytom, Piekary Śl., Siemianowice itd.).

Aktualny PRZYKŁADOWY repertuar:

„Ave Maria", F. Schubert,
„Ave Maria" Caccini
„Ave Verum Corpus", W. A. Mozart
„Panis Angelicus", C. Franck
„Alleluja/Hallelujah" w wersji polskiej religijnej (tylko poza mszą)
„Takie jest prawo miłości"
„Ave Maria Jasnogórska"
„O mamo, ty czuwałaś" (tylko poza mszą)
„Gdy się łączą ręce dwie w imię Twoje”
„Ty tylko mnie poprowadź"
„Maryjo, śliczna Pani"
„Nic, nie musisz mówić nic" (tylko poza mszą)
„Twoja miłość jak ciepły deszcz"
„To przykazanie ja dziś daję Wam"
„Nie lękajcie się"
„Barka”
„Cudowna Boża Łaska” / "Amazing Grace"
„Pomódl się Miriam"
„Chlebie Najcichszy"
„Witaj Pokarmie”
„Ciebie całą duszą pragnę”
„Ofiaruję Tobie, Panie mój”
„Hymn o Miłości (Choćbym poznał wszystkie tajemnice świata)”
„Mój Mistrzu („On szedł w spiekocie dnia…”)
„Wśród tylu dróg”
„Stoję dziś"
„Schowaj mnie”
„Oddaję Ci życie me (Ty, Panie, wiesz, jakie jest)"
„Gdy klęczę przed Tobą (Ave Maria...)"
„Warto dla jednej miłości żyć"
„Ein Augenblick"
„Alleluja, Miłość Twa"
„Oto są baranki młode”
„Oceany (O Panie, wzywam imię Twe)”
„Zbliżam się w pokorze”
„Być bliżej Ciebie chcę”
„Pod Twą obronę”
„Podnosisz mnie”
Psalm

Znam ponadto typowe kościelne i religijne pieśni wykonywane na mszach oraz utwory oazowe. Utwory na życzenie!
Jeśli Wasza wymarzona pieśń nie znajduje się w aktualnym repertuarze - nie ma problemu, bym nauczyła się nowego utworu specjalnie dla Was.
Wykonuję każdy repertuar - mój głos jest na tyle uniwersalny, a doświadczenie na tyle bogate, że mogę wykonywać zarówno klasykę, pieśni gregoriańskie, jak i utwory religijne w stylu rozrywkowym.

Śpiew na Ślub to:
- oprawa muzyczna ślubu (głównie śpiew, ale jest też możliwość dobrania instrumentów - zależnie od wybranej opcji - Zapytaj)
- stały kontakt telefoniczny oraz mailowy
- konsultacje z organistą i zapewnienie mu nut/akordów do wybranego repertuaru
- własne nagrania organowe i sprzęt nagłaśniający (w przypadku wybrania opcji wokal + skrzypce, bez organisty)
- pomoc w doborze repertuaru
- przy adekwatnym wyprzedzeniu czasowym, przygotowanie utworów spoza repertuaru

*autorem zdjęcia profilowego jest studio filmowe Szymon Zawadzki Films

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2017

Opinie (13)

Śpiewny Ślub - wokalistka, współpraca ze skrzypcami! id:23146
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Sandra
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Zabrze
Data dodania: 18-09-2019

Pani Julia jest wyjątkowa ! Jej głos zachwycił wszystkich naszych gości. Po ślubie wiele osób pytało nas o Panią Julię, gdyż jej głos zapiera dech. Niejedna osoba uroniła łezkę w kościele. Sami się wzruszyliśmy, gdy Pani Julia zaśpiewała “Nic, nie musisz mówić nic”. Głos Pani Julii ozdobił Nasz Dzień i sprawił, że był wyjątkowy !

Poza tym, współpraca z Panią Julią to czysta przyjemność – doradzi z repertaurem, pomoże w problematycznych sytuacjach i zorganizuje wszystko tak, aby Para Młoda nie musiała się niczym martwić :) To przesympatyczna osoba ! Szczerze polecamy Panią Julię i Panią skrzypaczkę Laurę !!!

Pani Julio, dziękujemy jeszcze raz :) Było pięknie !

Sandra i Tomasz

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Gliwice
Data dodania: 21-01-2019

Julia – dziękujemy! Oczarowałaś przepięknym głosem nas i naszych gości weselnych! Oraz doprowadziłaś do wzruszenia! Cudownie wykonane utwory. Jesteś jedną z osób które sprawiły że Nasz Ślub pozostanie dla Nas przepięknym wspomnieniem. Masz głos stworzony do śpiewu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy poszukują oprawy muzycznej na swój Ślub. Będziecie zachwyceni <3

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Czaniec
Data dodania: 30-10-2018

Dzięki Pani nasz ślub stał się jeszcze piękniejszy. Zachwyt i wzruszenie gości to chyba najlepszy dowód, że ten wybór był najlepszy. Z czystym sercem serdecznie polecam (pomijając kwestie wykonawcze, które są nie do opisania) przede wszystkim za pełen profesjonalizm oraz niesamowitą życzliwość

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Rybnik
Data dodania: 04-07-2018

Przepiękny głos bardzo polecam. Pani Julia jest bardzo zorganizowaną osoba Polecam z czystym sumieniem - gość weselny

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Wodzisław śląski
Data dodania: 17-10-2017

Poprostu wow!! Gorąco polecamy z mężem:) wszystko dopiete na ostatni guzik, rewelacyjny kontakt, o nic nie musialam sie martwic bo tak jak wszystko bylo ustalone zostalo spelnione. Naprawdę polecam. Nie tylko nam sie podobalo ale. Gościom wszystkim równiez :) przepięknie :):) dziękujemy i polecamy z czystym sumieniem :);)

P
Paulina i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Piekary Śląskie
Data dodania: 12-09-2017

Gorąco polecamy!!! Przepiękna oprawa muzyczna podczas naszego ślubu! Głos Pani Julii doprowadza do łez nawet najwytrwalszych! ;-) Magia! Brak nam słów by opisać jak jesteśmy zadowoleni z tak wspaniałej oprawy! Bardzo dobry kontakt, bardzo duże zaangażowanie, Pani Julia perfekcyjnie wykonuje swoją pracę, doradza, wszystko spokojnie tłumaczy, a jej organizacja jest fenomenalna - polecamy w 100% i dziękujemy jeszcze raz!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Zabrze
Data dodania: 04-09-2017

Rewelacyjna robota! Uroczystość z tak przepiękna oprawą na długo zapadnie wszystkim w pamięci. Bardzo duże zaangażowanie w pracę. Nie było problemu z aranżacją pieśni, której wcześniej Pani Julia nie miała w repertuarze. Mimo problemów ze współpracą z organistą(oczywiście z winy organisty) tak wszystko ogarnęła, że jesteśmy pełni podziwu. Polecamy i dziękujemy!

a
agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2017
zabrze
Data dodania: 02-09-2017

Dzięki Pani, nasza uroczystość ślubna nabrała magii, której nie jestem w stanie wyrazić słowami.... Goście byli pod ogromnym wrażeniem Pani wokalu. Mimo tego, że pani Julia niestety nie dostała mikrofonu na mszy ślubnej, głos Pani Julii wypełniŁ cały kościół (nikt nawet nie zauważył, że utwory były wykonywane bez mikrofonu). Od samego początku nie musiałam się przejmować niczym, ponieważ Pani Julia sama kontaktowała się z Organistą.....Bardzo gorąco polecam!!!Pozdrawiam,
Agata;)

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 2960

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie