Zobacz zdjęcia (5)
Stage Horizon - pokazy światła ( Lightshow ) na Twoim weselu, Łódź - zdjęcie 1
Stage Horizon - pokazy światła ( Lightshow ) na Twoim weselu, Łódź - zdjęcie 2 Stage Horizon - pokazy światła ( Lightshow ) na Twoim weselu, Łódź - zdjęcie 3 Stage Horizon - pokazy światła ( Lightshow ) na Twoim weselu, Łódź - zdjęcie 4 Stage Horizon - pokazy światła ( Lightshow ) na Twoim weselu, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Stage Horizon - pokazy światła ( Lightshow ) na Twoim weselu id:43714

Łódź, łódzkie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Stage Horizon - Pokazy światła | Lightshow

Stage Horizon to projekt artystyczny oferujący wysokiej jakości dynamiczne pokazy ogniowo pirotechniczne, nowoczesne pokazy światła i interaktywne pokazy żonglerskie. Projekt powstał w wyniku fuzji dwóch intensywnych karier łódzkich artystów. Działamy na terenie całego kraju i zagranicą. Realizujemy pokazy w języku Polskim i Angielskim.

Nasze występy cechują:

* widowiskowość – Naszym głównym celem jest zadziwienie Państwa i państwa gości. Do realizacji tego celu używamy wielu magicznych i świet(l)nych sztuczek :). Występ nastawiony jest na uniwersalność w odbiorze, zatem na pewno spodoba się zarówno młodszej jak i starszej części widowni. W swoich spektaklach łączymy techniki świetlne, iluzje optyczną oraz nowoczesne technologie tworząc zsynchronizowane układy. Ukazane manipulacje świetlne z całą pewnością będą unikatowym przedstawieniem.

* nowoczesność - Śledzimy rynek najnowszych technologii i realizujemy go w swoich spektaklach. W rezultacie widzowie z całą pewnością rzekną "czegoś takiego w życiu nie widziałem" :). Na scenie będzie można ujrzeć programowalne kije, kolorową żonglerkę, iluzje buugengów czy niesamowity visual show. Całość w akompaniamencie nawiązującego do muzyki oświetlenia sceny, które podkreśli każdy najważniejszy akcent.

* indywidualność - Taki dzień zdarza się tylko raz, dlatego robimy wszystko, aby był pozytywnie zapamiętamy. Za pomocą technologii visual show wyswietlamy w ruchu grafiki nawiązujące do uroczystości, wybrane przez Państwa zdjęcia oraz imiona Pary Młodej - grafiki do ustalenia przed występem. Dzięki czemu każdy spektakl ma wyjątkowy charakter.

* profesjonalizm - Każdy z członków Stage Horizon rozwijał umiejętności artystyczne ponad dekadę, występując zarówno w Polsce jak i zagranicą m. in. w Czechach, a nawet w Arabii Saudyskiej. Nabyte doświadczenie jest w pełni wykorzystywane do realizacji występu. Dodatkowo zapewniamy elastyczność w doborze godziny, własne, profesjonalne nagłośnienie, przygotowanie sceny oraz bezpieczeństwo podczas spektaklu, tak, aby nie dokładać dodatkowych obowiązków Młodej Parze podczas organizacji wesela.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia dla naszych widzów!

Zapraszamy na nasz fanpage, gdzie informujemy m. in. o pokazach otwartych!
Zapraszamy także do obejrzenia naszej oferty Fireshow!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (1)

Stage Horizon - pokazy światła ( Lightshow ) na Twoim weselu id:43714
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Piotrków Trybunalski
Data dodania: 07-10-2020

Po pokazie ustawiła się kolejka po numer telefonu do artystów.

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 1630

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie