Zobacz zdjęcia (5)
Stół Słodkości, słodki kącik, Candy Bar, Gliwice - zdjęcie 1
Stół Słodkości, słodki kącik, Candy Bar, Gliwice - zdjęcie 2 Stół Słodkości, słodki kącik, Candy Bar, Gliwice - zdjęcie 3 Stół Słodkości, słodki kącik, Candy Bar, Gliwice - zdjęcie 4 Stół Słodkości, słodki kącik, Candy Bar, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Stół Słodkości, słodki kącik, Candy Bar id:43704

Gliwice, śląskie

O nas

RUSZYŁY ZAPISY NA 2020 ROK!!!

Witam Cię serdecznie,

Jest mi niezmiernie miło, że odwiedzasz moją stronę. Cieszę się, że szukasz osoby, która pomoże Ci zrealizować Twój pomysł w tak ważnym dniu.
Candy Bar powszechnie znany w Polsce pod nazwą Słodki Stół, to kącik zapomnienia :) Pięknie przygotowane, udekorowane słodkości przykują wzrok każdego. Trudno się im oprzeć :)
Nasza oferta skrojona jest idealnie na potrzeby klienta. Dopasowana do liczby gości, klimatu uroczystości, wystroju, temperatury otoczenia oraz oczekiwań. Nie mamy jednego, ściśle ustalonego schematu.
Dlaczego my?
Jesteśmy legalnie działającą firmą, która korzysta z wysokiej jakości produktów. Od kilku lat pracujemy z klientami indywidualnymi, dzięki czemu zyskaliśmy grono stałych klientów. Tylko w Naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość menu testowego, gdzie sami będziecie mogli wybrać słodkości na Swój Stół. Nasza praca jest naszą pasją, a przygotowanie słodkiego stołu to dla nas ogromna przyjemność i wyzwanie. Sami doskonalimy Nasze przepisy. Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy elastyczni. Pomożemy i doradzimy. Sami przygotowujemy oprawę stołu oraz zapewniamy naczynia, kubeczki, patery, słoiczki. Jako nieliczni sami odbieramy naczynie i szkło po uroczystości. Nie boimy się nietypowych zleceń i jak najbardziej się ich podejmiemy. Nasz Stół zadowoli najbardziej wymagających gości. Przekonajcie się Sami :)

Zadzwoń lub napisz wiadomość by dowiedzieć się więcej.

Pozdrawiam
Martyna

liczba odwiedzin: 2805

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie