Studio Event4You foto-wideo id:19411

1000 zł / wesele
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
500-172...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
Profesjonalne usługi fotogafii i wideofilmowania okolicznościowego na nowoczesnym sprzęcie Full HD. Zapewniamy wysoką jakość wykonania i nieszablonowe podejście do projektu. Wesele, ślub, komunia lub chrzciny to najważniejsze wydarzenia w życiu. Ciekawy montaż wg życzeń klienta.
Przy rezerwacji do 4 miesięcy przed uroczystością pakiet za fotografię i wideo weselne w promocji 2300 zł (cena poza promocją 2500 zł).
W ramach usługi otrzymujecie Państwo 3 komplety płyt DVD (długość filmu 90-180 minut), film z efektami zazwyczaj umieszczany na płycie przed menu DVD, komplet płyt z filmami w jakości Full HD (3-4 płyty lub na pendrivie), ładne okładki na pudełka i na płyty DVD z Państwa zdjęciami ślubnymi oraz teledysk z dnia weselnego z najlepszymi momentami. W filmie każda ważniejsza scena np. błogosławieństwo, uroczystość ślubna czy oczepiny poprzedzone są ładną grafiką z wybranymi zdjęciami weselnymi.
Przed finalizacją klient ogląda próbki zdjęć i filmów w internecie.

Kategoria:

Kamerzysta na wesele Łódź

Oferta

Oferta nr 1
1000 / wesele
Cena obejmuje reportaż weselny w dzień weselny bez poprawin.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Krzysztof Krzysztof Świeboda

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Studio Event4You Krzysztof Śwoeboda
Imię i nazwisko:Krzysztof Krzysztof Świeboda
Adres:Łódźul. Wici 48
91-157woj. łódzkie
500-172...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
dodano: 18-02-2016, liczba odwiedzin: 1443
Telefon
500-172...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie