Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz, Chełm - zdjęcie 1
Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz, Chełm - zdjęcie 2 Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz, Chełm - zdjęcie 3 Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz, Chełm - zdjęcie 4 Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz, Chełm - zdjęcie 5
1 / 5

Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz id:31691

Chełm, lubelskie
(4)
Dodaj opinię

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witamy na naszej stronie!

Fotografia od zawsze była w moim sercu, ale od niedawna gra w całej mojej duszy ;) Stała się absolutną pasją i sposobem na życie. Fotografia daje nam nieśmiertelność, zatrzymuje czas. Wpuszczacie mnie do swojego świata, pozwalając na dokumentowanie najważniejszych momentów Waszego życia. To niezwykłe. Wasze zadowolenie i uśmiechy rozgrzewają mnie w środku i rekompensują te wszystkie godziny spędzone przed komputerem :)

Realizując Wasze Śluby wzruszam się, gdy swoim trzecim okiem patrzę na Wasze pełne miłości i pasji spojrzenia. Otwieracie się przede mną, powstaje niesamowita relacja. W końcu to ja z bliska widzę Wasze wzruszenie, kiedy przysięgacie sobie oddanie. Towarzyszę Waszym czułościom i pocałunkom podczas sesji plenerowej. Taka praca to czysta przyjemność :)
Odległość nie stanowi dla mnie problemu ;) Możecie zabrać mnie nawet na inny kontynent ;)

Pomysł na realizację filmów z Waszych ślubów był ze mną od początku, wreszcie udało się go zrealizować ;) Nasze filmy są pełne miłości i uczucia, czyli tego co towarzyszy nam prywatnie na codzień

Opinie (4)

Dodaj opinię
Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz id:31691
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Chełm
Data dodania: 29-05-2018

Przepięknie wykonane zdjęcia, widać że to nie jest tylko praca lecz również pasja. Pomysły Karoliny na zdjęcia idą z serca. Ma bardzo indywidualne podejście do każdego klienta co jest rzadkością. Mile spędzony z nią czas będziemy wspominać przy każdym oglądaniu naszych pięknych zdjęć.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2017
Chełm
Data dodania: 29-05-2018

Plener ślubny został profesjonalnie wykonany. P. Karolina dawała z siebie wszystko podczas pracy, na sesji panowała fantastyczna, luźna atmosfera. Razem z mężem byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy teraz piękną pamiątkę. Polecam z całego serca :))

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Chełm
Data dodania: 29-05-2018

Pełen profesjonalizm i talent :)
Czy po wspaniałym ślubie, coś moze nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Plener magiczny, wszystkie zdjęcia z pleneru to perełki.
Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Karoliny będą wspaniałą pamiątką na całe życie.

M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-01-2018
Lublin
Data dodania: 22-05-2018

Pani bardzo profesjonalna. Zabrała nas w cudowne miejsca na sesję plenerową. Poza tym mieliśmy super kontakt. Zdjęcia przepiękne. Gorąco polecam!!!!!!

Kontakt

Adres: Chełm, , 22-100, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 2348