Zdjęcia
od 1100 do 1900 zł / całość

Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz id:31691

od 1100 do 1900 zł / całość
Chełm, lubelskie
(4)
Dodaj opinię
797-721...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Witamy na naszej stronie!

Fotografia od zawsze była w moim sercu, ale od niedawna gra w całej mojej duszy ;) Stała się absolutną pasją i sposobem na życie. Fotografia daje nam nieśmiertelność, zatrzymuje czas. Wpuszczacie mnie do swojego świata, pozwalając na dokumentowanie najważniejszych momentów Waszego życia. To niezwykłe. Wasze zadowolenie i uśmiechy rozgrzewają mnie w środku i rekompensują te wszystkie godziny spędzone przed komputerem :)

Realizując Wasze Śluby wzruszam się, gdy swoim trzecim okiem patrzę na Wasze pełne miłości i pasji spojrzenia. Otwieracie się przede mną, powstaje niesamowita relacja. W końcu to ja z bliska widzę Wasze wzruszenie, kiedy przysięgacie sobie oddanie. Towarzyszę Waszym czułościom i pocałunkom podczas sesji plenerowej. Taka praca to czysta przyjemność :)
Odległość nie stanowi dla mnie problemu ;) Możecie zabrać mnie nawet na inny kontynent ;)

Pomysł na realizację filmów z Waszych ślubów był ze mną od początku, wreszcie udało się go zrealizować ;) Nasze filmy są pełne miłości i uczucia, czyli tego co towarzyszy nam prywatnie na codzień

Kategoria:

Fotograf ślubny Chełm

Oferta

Oferta Ślubna
od 1100 do 1900 / całość

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Studio Rysowane Szkłem Karolina Fisz id:31691
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Chełm
Data dodania: 29-05-2018
Przepięknie wykonane zdjęcia, widać że to nie jest tylko praca lecz również pasja. Pomysły Karoliny na zdjęcia idą z serca. Ma bardzo indywidualne podejście do każdego klienta co jest rzadkością. Mile spędzony z nią czas będziemy wspominać przy każdym oglądaniu naszych pięknych zdjęć.
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2017
Chełm
Data dodania: 29-05-2018
Plener ślubny został profesjonalnie wykonany. P. Karolina dawała z siebie wszystko podczas pracy, na sesji panowała fantastyczna, luźna atmosfera. Razem z mężem byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy teraz piękną pamiątkę. Polecam z całego serca :))
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Chełm
Data dodania: 29-05-2018
Pełen profesjonalizm i talent :)
Czy po wspaniałym ślubie, coś moze nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Plener magiczny, wszystkie zdjęcia z pleneru to perełki.
Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Karoliny będą wspaniałą pamiątką na całe życie.
M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-01-2018
Lublin
Data dodania: 22-05-2018
Pani bardzo profesjonalna. Zabrała nas w cudowne miejsca na sesję plenerową. Poza tym mieliśmy super kontakt. Zdjęcia przepiękne. Gorąco polecam!!!!!!
Studio Rysowane Szkłem

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Studio Rysowane Szkłem
Imię i nazwisko:Karolina Fisz
Adres:Chełmul. Tulipanowa 3
22-100woj. lubelskie
797-721...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 24-10-2017, liczba odwiedzin: 1329
Telefon
797-721...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie