Stylove Wesele id:18367

Oferta
Dodaj do plannera

Być może już od dawna Wiecie, jak będzie wyglądał Wasz wymarzony, idealny dzień. Suknia zapierająca dech w piersiach. On przystojny jak nigdy.
Białe gołębie, płatki róż, sala udekorowana kremowymi różami... nie, blado różowymi... a może piwonie?

Niezależnie od tego, czy Macie już wyobrażenie, jak będzie wyglądał Wasz ślub i przyjęcie, czy dopiero poszukujecie inspiracji, trafiliście idealnie.

Moje zadanie będzie polegało na kompleksowym zaplanowaniu całej uroczystości, tak abyście mogli w pełni skupić się na gościach i zabawie, wiedząc, iż cała organizacja spoczywa bezpiecznie w rękach profesjonalisty.

A teraz zamknij oczy i pomyśl przez chwilę... Jakby to było zostawić wszystkie przyziemne rzeczy związane z organizacją Tego Wyjątkowego Dnia gdzieś daleko w tyle, i móc po prostu się nim cieszyć... Otwórz oczy. Proponuję Ci to na wyciągnięcie ręki.

Cennik

Jak działam?

1. Kontakt i Spotkanie

Zapraszam do kontaktu ze mną. Wyznaczymy dogodny dla Was termin i miejsce spotkania, podczas którego wybierzemy motyw Waszego Ślubu, oraz ustalimy szacunkowy budżet całego wydarzenia. Pierwsze spotkanie nie zobowiązuje Was do skorzystania z mojej oferty i jest bezpłatne.

2. Podpisanie umowy

Jeśli zdecydujecie się powierzyć mi organizację Waszej uroczystości, ustalimy cenę indywidualnej oferty oraz podpiszemy umowę.Od tego momentu zostaniecie objęci opieką profesjonalnego konsultanta ślubnego, który dołoży wszelkich starań,by dzień Waszego Ślubu był przepiękny i wyjątkowy.

3. Przygotowania

Na tym etapie, przy stałej konsultacji z Wami, przystępuję do realizacji wszystkich zadań, które prowadzą do jednego celu – spełnienia Waszej wizji i wyobrażenia tego, jak ma wyglądać Wasza uroczystość. Moja praca na tym etapie polega między innymi na znalezieniu miejsca na przyjęcie weselne, zamówieniu papeterii ślubnej, organizacji zakwaterowania i przewozu gości, aranżacji oprawy muzycznej przyjęcia, przygotowaniu scenariusza całego wydarzenia oraz wykonaniu wielu, wielu innych niezbędnych rzeczy, których należy dopilnować, by całe przedsięwzięcie miało piękny i spektakularny finał w postaci Waszej uroczystości.

4. Dzień Ślubu

Tego dnia jestem cały czas do Waszej dyspozycji. Pilnuję, by wszystko przebiegało zgodnie z planem, by każda osoba była tam gdzie powinna być dokładnie wtedy, kiedy powinna. Jednym słowem czuwam nad przebiegiem całego wydarzenia po to, byście mogli ze spokojnym sumieniem i bez niepotrzebnego stresu po prostu cieszyć się tym jedynym, wyjątkowym dniem.

W razie wątpliwości proszę o kontakt, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Stylove Wesele
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Data dodania: 19-01-2016
Liczba odwiedzin: 152

Nowe ogłoszenia