Zobacz zdjęcia (5)
Świetlna dekoracja sali weselnej, Jelenia Góra - zdjęcie 1
Świetlna dekoracja sali weselnej, Jelenia Góra - zdjęcie 2 Świetlna dekoracja sali weselnej, Jelenia Góra - zdjęcie 3 Świetlna dekoracja sali weselnej, Jelenia Góra - zdjęcie 4 Świetlna dekoracja sali weselnej, Jelenia Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Świetlna dekoracja sali weselnej id:29485

Jelenia Góra, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Marzy Wam się przyjęcie prosto z bajki? Chcielibyście mieć świetlnie udekorowaną salę podczas swojego wesela lub innej ważnej uroczystości?
------------------------ -------------
Proszę o wiadomości
-------------------------------------

Mieszanka niewinnego błękitu i delikatnego różu?
Klasyczna czerwień?
Soczysty fiolet?
Pobudzająca zieleń, szalony żółty?

Świetlna dekoracja pomieszczenia to znakomity pomysł na urozmaicenie każdej imprezy. Znakomicie wygląda na zdjęciach i podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości pozostając na długo w kolorowych wspomnieniach. Nie każdy zespół weselny czy DJ posiada w zakresie oferowanych usług możliwość dekoracji sali światłem, a i nie na każdym przyjęciu muzyka jest obecna. Małe czy duże wesele? Bez znaczenia – każde może mieć magiczną oprawę.

CZEGO MOŻECIE OCZEKIWAĆ Z NASZEJ STRONY?

Przyjedziemy, zaaranżujemy, rozstawimy i włączymy instalację, która cieszyć będzie oko i duszę przez całe przyjęcie. Do dyspozycji mamy kilkanaście profesjonalnych punktów świetlnych, które po rozmieszczeniu stworzą spójną całość. Najczęściej podświetla się ściankę za plecami Młodej Pary, okna, ściany i sufity jednak każda sala jest inna i wymaga indywidualnego podejścia.

Wyjątkowa okazja zasługuje na wyjątkową oprawę.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Efbe Music (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Efbe Music

Nazwa firmy: Efbe Music
Imię: Filip 
Adres: Jelenia Góra, , 58-506, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2330

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie