SWK Studio - DJ na wesele id:21332

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Oława, dolnośląskie
Data dodania: 07-06-2016
Liczba odwiedzin: 371

Oferta

Swk Studio - nazwa pochodzi od miejsca zamieszkania założyciela tej formacji. Tworzy ją grupa dj's i muzyków. Chłopaki obsługują każdego rodzaju imprezy i świetnie radzą sobie na parkietach klubowych. Do rozwijania swoich pasji i polepszania swojego warsztatu używają najlepszego sprzętu dostępnego na rynku. Bogate doświadczenie i profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje udaną imprezę w 100%. To My dostosujemy sie do Ciebie a nie Ty do nas!

Dj Fudzis założyciel i pomysłodawca Swk Studio działa na rynku juz ponad 14 lat. Jego sety są bardzo energiczne i napełnione muzycznymi niespodziankami. Upodobał sobie styl muzyki klubowej oparty na Mash-up'ach, które porywają do tańca. Radiowy głos prawdziwego konferansjera ubarwia każdą imprezę, ciągle podnosi swoją poprzeczkę i szkoli swój warsztat żeby jak najlepiej spełniać oczekiwania klienta. Główny rezydent byłego klubu Chilli w Oławie
Oraz obecny rezydent Impra club we Wrocławiu.

Guitarist Kondeer - gitarzysta naszego zespołu z ponad 3-letnim stażem. Dzięki gitarze akustycznej umili Wam przerwy w zabawie muzyką na żywo, zaś dzięki gitarze elektrycznej, porwie Was do tańca najlepszą, energiczną muzyką typu: rock, disco, house.

Dane kontaktowe

SWK Studio - DJ na wesele
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Oława

Nowe ogłoszenia