Zdjęcia
od 1000 do 2000 zł / całość

Szczęśliwe Kadry - Naturalna Fotografia Ślubna - Terminy na 2019/2020 id:24570

od 1000 do 2000 zł / całość
Kielce, świętokrzyskie
(9)
Dodaj opinię
731-510...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf
W dniu Waszego ślubu czas może płynąć Wam szybciej niż zwykle, ale zadbam o to abyście poprzez moją pracę zyskali wspaniałe wspomnienia na całe życie. To dla mnie wielka radość pracować z ludźmi szczęśliwymi i zakochanymi, brać udział w Waszym najważniejszym dniu. Tworzyć dla Was fotografie, które zostaną w Waszych rodzinach na pokolenia i będą przypominać o tych magicznych chwilach, które już wkrótce przed Wami.

Piękne fotografie, na których uwiecznione będą najważniejsze chwile Waszego życia to doskonała inwestycja. Wraz z upływem czasu ich wartość rośnie, a kiedyś okaże się, że staną się dla Was i dla Waszych rodzin po prostu bezcenne.

Współpracuję z ekipą filmową, która może zarejestrować i przygotować piękny film z Waszego Najważniejszego Dnia wzbogacony - jeśli chcecie - ujęciami z drona.

Serdecznie zapraszam.

Oferta

Szczęśliwe Kadry - Cennik
od 1000 do 2000 / całość
Ceny zależy od wybranego pakietu fotografii ślubnej.
Jeśli są Państwo zainteresowani pełną ofertą - proszę o kontakt.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (9)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Szczęśliwe Kadry - Naturalna Fotografia Ślubna - Terminy na 2019/2020 id:24570
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magda i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Kielce
Data dodania: 04-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdego aspektu współpracy. Od pierwszego kontaktu, spotkania poprzez pracę w dniu ślubu aż po otrzymanie przepięknych zdjęć w wyjątkowej oprawie. Za każdym razem oglądamy je z prawdziwą przyjemnością. Z czystym sumieniem polecamy Szczęśliwe Kadry każdej parze, która chce zatrzymać swoje wspomnienia w naprawdę profesjonalny sposób.
Szczęśliwe Kadry
04-03-2019
Bardzo dziękuję za dodanie opinii! To miłe czytać takie słowa od zadowolonych klientów. Mnie również było bardzo miło być częścią Waszego Wielkiego Dnia i zatrzymywać dla Was te chwile.
S
Sylwia i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Kielce
Data dodania: 28-11-2018
Wszystko na naprawdę profesjonalnym poziomie, a do tego przemiła atmosfera. Zdjęcia przepiękne, a album zachwyca nas za każdym razem kiedy go przeglądamy. Z czystym sumieniem polecamy Szczęśliwe Kadry i dziękujemy za wszystko!
Szczęśliwe Kadry
03-12-2018
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że jesteście zadowoleni z mojej pracy i z jej efektów. Pozdrawiam Was serdecznie!
A
Ania i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Kraków
Data dodania: 14-11-2018
Przepiękne , naturalne zdjęcia zarówno z dnia ślubu, jak i z sesji plenerowej. Jesteśmy zachwyceni efektem i z miła chęcią wracamy do wspomnień przeglądając fantastyczny album czy oglądając profesjonalnie i ze smakiem przygotowany pokaz slajdów. Dbałość o zadowolenie klienta i profesjonalizm w każdym calu - polecamy ;) Nie pożałujecie swojej decyzji.
Szczęśliwe Kadry
14-11-2018
Cieszę się, że tak miło wspominacie naszą współpracę, a jej efekty dają Wam radość i przypominają ten piękny dzień. Mam nadzieję, że jeszcze przez wiele, wiele lat będą cieszyć zarówno Was, jak i całą Waszą rodzinę. Dziękuję za opinię i serdecznie pozdrawiam!
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Ostrowiec Świętokrzyski
Data dodania: 13-11-2018
Dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie, optymizm oraz za bardzo miłą współpracę. Sesja plenerowa odbyła się w znakomitej atmosferze co przyniosło wspaniałe rezultaty. Pozdrawiamy
Szczęśliwe Kadry
13-11-2018
Bardzo dziękuję za miłe słowa i uznanie dla mojej pracy. Z sesji plenerowej również jestem bardzo zadowolony, a przynajmniej kilka fotografii znajdzie się w moim portfolio. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
D
Dariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Spytkowice
Data dodania: 08-11-2018
Profesjonalne podejście do swojej pracy a zarazem pasji, bardzo dobry kontakt z gośćmi weselnymi oraz młodą parą. Jeśli szukasz dobrego fotografa polecam robi na prawde świetne zdjęcia:)
Szczęśliwe Kadry
13-11-2018
Cieszę się, że jesteście zadowoleni z mojej pracy i bardzo dziękuję za opinię.
D
Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Warszawa
Data dodania: 06-11-2018
Bardzo dobrze wspominamy współpracę. Podejście do klienta bardzo profesjonalne, dużo ciekawych pomysłów na zdjęcia. Zdjęcia wykonane bardzo profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Piękna sesja w plenerze .
Polecamy wszystkim :)
Szczęśliwe Kadry
07-11-2018
Dziękuję za opinię. To miłe, że jesteście zadowoleni z mojej pracy. Mam nadzieję, że fotografie będą Wam zawsze przypominać o tym pięknym dniu.
K
Kamila&Daniel;
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2017
Kielce
Data dodania: 08-04-2018
Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia. Sesja narzeczeńska oraz zdjęcia ślubne są genialne. Oddają wyjątkowość każdej z uwiecznionych chwil z lekkością i świeżością. Zdjęcia nie są banalne, a my specjalnie szukaliśmy kogoś kto umiałby w oryginalny sposób uchwycić nasz dzień. Zdjęcia podobają się bardzo nie tylko nam ale każdemu kto je ogląda. Album ślubny rowniez cudowny i bardzo solidnie wykonany. Niektórzy oglądają go po kilka razy i na ostatniej stronie żałują ze to już koniec :-). Widać wkład pracy w każdy detal. Nawet pudełko na pen drive zostało spersonalizowane i jest piękne samo w sobie. Dziękujemy Ci Wiktor za Twoja pracę i zaangażowanie. Dało się odczuć ze to jest Twoja pasja i wielki talent. Polecamy Cię każdemu. Kamila i Daniel
P
Pavla
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Kielce
Data dodania: 14-10-2017
Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia z Naszego Wesela. Profesjonalna i miła obsługa całej uroczystości. Polecamy!!
Pokaż więcej opinii
Szczęśliwe Kadry

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Szczęśliwe Kadry
Imię:Wiktor 
Adres:Kielceul. Skr. Pocztowa 3
25-648woj. świętokrzyskie
731-510...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 12-01-2017, liczba odwiedzin: 1367
Telefon
731-510...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Kielce

Zobacz wszystkie kategorie