Zobacz zdjęcia (5)
SZCZĘŚLIWE KADRY - Naturalna Fotografia Ślubna, Kielce - zdjęcie 1
SZCZĘŚLIWE KADRY - Naturalna Fotografia Ślubna, Kielce - zdjęcie 2 SZCZĘŚLIWE KADRY - Naturalna Fotografia Ślubna, Kielce - zdjęcie 3 SZCZĘŚLIWE KADRY - Naturalna Fotografia Ślubna, Kielce - zdjęcie 4 SZCZĘŚLIWE KADRY - Naturalna Fotografia Ślubna, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

SZCZĘŚLIWE KADRY - Naturalna Fotografia Ślubna id:24570

Kielce, świętokrzyskie
(17)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
731-510...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

W dniu Waszego ślubu czas może płynąć Wam szybciej niż zwykle, ale zadbam o to abyście poprzez moją pracę zyskali wspaniałe wspomnienia na całe życie. To dla mnie wielka radość pracować z ludźmi szczęśliwymi i zakochanymi, brać udział w Waszym najważniejszym dniu. Tworzyć dla Was fotografie, które zostaną w Waszych rodzinach na pokolenia i będą przypominać o tych magicznych chwilach, które już wkrótce przed Wami.

Piękne fotografie, na których uwiecznione będą najważniejsze chwile Waszego życia to doskonała inwestycja. Wraz z upływem czasu ich wartość rośnie, a kiedyś okaże się, że staną się dla Was i dla Waszych rodzin po prostu bezcenne.

Najbliższy mi jest styl reportażowy. Staram się pozostać jak najmniej zauważany i nie ingerować znacząco w to co się dzieje. Najcenniejsze są właśnie takie emocje złapane na gorąco. Nie ustawiam ujęć (chyba, że bardzo delikatnie i tylko wtedy kiedy to niezbędnie konieczne).

Moja praca została doceniona przez portal Planujemy Wesele. W październiku 2019 otrzymałem wyróżnienie TOP10 w kategorii "reportaż ślubny".

Serdecznie zapraszam.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Top 10 w kategorii reportaż (październik 2019). Wyróżnienie w konkursie fotograficznym Kielce Zimą (rok 2006).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Możemy być z Wami od przygotowań u fryzjera/makijażystki aż do końca oczepin (maksymalnie do godziny 1:00).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera oczywiście fotografie (ich ilość zależy od długości obsługi fotograficznej oraz od wybranego pakietu usług). Każda Para Młoda otrzymuje również wysokiej jakości odbitki oraz pendrive z zapisanymi zdjęciami. Wszystko w eleganckim opakowaniu. Oprócz tego dla każdej pary przygotowuję galerię internetową dostępną potem przez 1 rok.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się w dzieciństwie, od aparatu SMIENA SYMBOL, który znalazłem pewnego roku pod choinką. Potem aparat fotograficzny towarzyszył mi w wielu podróżach, ważnych wydarzeniach, a teraz swoje umiejętności i wieloletnie doświadczenie oferuję Parom Młodym. Cieszę się, że dzięki mnie mają piękne wspomnienia na całe życie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zawodowo zająłem się reportażem ślubnym w 2016 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Cieszę się, że mogę współpracować z ludźmi szczęśliwymi i zakochanymi. Najbardziej lubię chyba to uczucie kiedy uda mi się uchwycić na fotografii wyjątkową i szczególną chwilę. Piękną, pełną emocji i miłości. Chciałbym aby takie zdjęcia przetrwały wiele, wiele lat, przywoływały dobre wspomnienia i dawały radość.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie, który jest dla mnie wygodny i dostarcza fotografie w jakości, która spełnia wymagania moje oraz moich Par. W tej chwili są to dwie pełnoklatkowe lustrzanki NIKON D750 z zestawem jasnych, stałoogniskowych obiektywów.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze jest oczywiście ważne, ale od najnowszego sprzętu i pogoni za kolejnymi, nowymi funkcjami ważniejsze jest to aby był niezawodny i spełniał swoje zadanie. Kluczowe jest również posiadanie zapasowego aparatu, obiektywu czy lampy, co pozwoli na spokojną pracę nawet w przypadku (odpukać) awarii.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Reportaż fotograficzny wykonuję samodzielnie. Jeśli dodatkowo Para zamówi wykonanie filmu będzie ze mną maksymalnie 2 operatorów oraz ewentualnie operator drona.

Jak ubieramy się na wesele?

Ślub i wesele to ważne wydarzenie w życiu Pary Młodej, więc staram się ubierać w taki sposób, aby mój strój był odpowiedni do tej sytuacji. Najczęściej jest to koszula, czarne spodnie i wygodne, czarne buty. Całość uzupełniają eleganckie skórzane szelki na sprzęt fotograficzny.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy zostaną nagrane na pendrive, który będzie dołączony do pudełka z odbitkami. Jeśli sobie życzycie możemy również udostępnić filmy do pobrania.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniam w formie galerii internetowej zabezpieczonej hasłem, ważnej 1 rok od daty publikacji. Otrzymacie również drewniane, grawerowane pudełko z odbitkami oraz pendrivem zawierającym zapisane fotografie w pełnej rozdzielczości.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Na selekcję i autorską obróbkę fotografii potrzebuję około 60-90 dni. Po tym czasie klienci otrzymują osobistą galerię internetową z możliwością pobrania czy udostępniania fotografii. Przygotowanie produktów (odbitki, album, duże wydruki na płótnie, itp.) to maksymalnie 14 dni od wybrania przez klientów fotografii i złożenia zamówienia.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak. Posiadam akredytację Kurii Biskupiej pozwalającą fotografować ceremonie liturgiczne.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Jeśli zdecydujecie się w Waszym filmie na ujęcia z drona - operator, który będzie odpowiedzialny za ich wykonanie na pewno będzie również posiadała wymagane kwalifikacje.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej lubię te momenty, w których uda mi się chwycić piękną chwilę w wyjątkowy kadr. Nieważne, czy będzie to podczas przygotowań, ślubu, wesela, czy sesji. A jeśli miałbym wybrać ten jeden to chyba byłby to moment tuż po zawarciu przysięgi. Wtedy emocje już opadają i najczęściej pojawiają się piękne, naturalne reakcje.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim. Mówionym i pisanym.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście jeśli Para Młoda ma własne wyobrażenie o idealnym pakiecie usług - chętnie go dla niego przygotuję i zrealizuję.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Do momentu przyjazdu na salę weselną fotografuję najczęściej tylko przy świetle zastanym i nawet słabiej oświetlone kościoły nie stanowią problemu. Jeśli jednak trafiły by się naprawdę trudne warunki zawsze w pogotowiu mam lampy błyskowe, które rozświetlą każdy mrok.

Ciekawostki na nasz temat.

Z wykształcenia jestem muzykiem i informatykiem, grałem w kilku zespołach, zajmowałem się również produkcją muzyczną oraz realizacją dźwięku.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Saga o Wiedźminie / Filmy Stevena Spielberga / Alternatywy 4

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie Szczęśliwe Kadry (17)

SZCZĘŚLIWE KADRY - Naturalna Fotografia Ślubna id:24570
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Michał i Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Kielce
Data dodania: 15-01-2023

Bardzo polecamy Pana Wiktora. Sympatyczny człowiek, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy. Pięknie ujęte cudowne chwile.

Paulina
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tarłów
Data dodania: 15-02-2022

Serdecznie dziękujemy za pamiątkę na całe życie. Pan Wiktor profesjonalnie podchodzi do swojego zadania, jest bardzo dyskretny podczas całej uroczystości, dzięki temu zdjęcia są bardzo naturalne. Odbitki i pendrive zapakowane w piękne drewniane, grawerowane pudełko. Polecamy współpracę z Panem Wiktorem.

A
Anna i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Busko-Zdrój
Data dodania: 04-01-2022

Bardzo dziękujemy za profesjonalizm i przepiękne fotografie przepełnione magią, o którą nam chodziło. Pamiątka na całe życie!!! Z całego serca polecamy!

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Kraków
Data dodania: 30-06-2021

Zdecydowanie polecam tą firmę. Świetny kontakt mieliśmy od samego początku do końca. Zdjęcia oraz film bardzo wysokiej jakości. Zamówiliśmy również album fotoksiążkę,który jest przepiękny i będzie pamiątką na lata. W przypadku jakichkolwiek poprawek firma była elastyczna i według naszych wskazówek skorygowała film. Raz jeszcze polecam!

Szczęśliwe Kadry
30-06-2021

Bardzo dziękuję za komentarz i serdecznie Was pozdrawiam!

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2020
Ostrowiec
Data dodania: 27-01-2021

Bardzo długo szukałam odpowiedniego fotografa, przeglądałam różne portfolia, bo jestem dość wybredna, ale wyczucie stylu pana Wiktora zapadło mi na dłużej w pamięć i zdecydowaliśmy się skontaktować by zapytać o termin - na szczęście był wolny, więc bez dłuższego zastanowienia nawiązaliśmy współpracę. Cennik również uważam za rozsądny w szczególności co do wysokiej jakości efektów jakie dostajemy na sam koniec. Zaskoczyła mnie piękna oprawa zdjęć, głównie drewniane pudło z grawerem, w którym zostały schowane nasze wspomnienia. Fotograf zamknął wszystkie kluczowe chwile naszego najważniejszego dnia z życia nie będąc przy okazji natarczywym, w ogóle nie było czuć jego obecności - uważam to za dużą zaletę. Sesja zdjeciowa w plenerze tylko potwierdziła, że nasz wybór był bardzo trafny. Pan Wiktor miał wiele pomysłów i zrealizował je lepiej niż sobie wymarzyłam. Nie ma ani jednego zdjęcia, które mi się nie podoba i miałam problem z wyborem, które wywołać, a którego nie :) Dodatkowo powiem, że korona trochę namieszała i musieliśmy zmienić termin wesela, na szczęście udało się dobrać nam wspólny termin i nie było żadnego problemu, aby się dogadać, naprawdę wyrozumiały człowiek. Polecam każdemu, na pewno nie pożałujecie.

Szczęśliwe Kadry
01-02-2021

Bardzo dziękuję za tyle miłych słów. Cieszę się, że moja praca dała Wam tyle radości! Pozdrawiam!

A
Agata i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-11-2020
Kielce
Data dodania: 20-01-2021

Wspaniałe wspomnienia uwiecznione w nietuzinkowych ujęciach. Bardzo miła współpraca, Pan Wiktor komunikatywny, widać, że pracuje z pasji. Piękne zdjęcia i polecamy wszystkim.

Szczęśliwe Kadry
25-01-2021

Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mimo obostrzeń udało nam się jednak spotkać i mogłem dla Was zatrzymać te najważniejsze chwile. Z niecierpliwością czekam na wiosenną sesję. Pozdrawiam Was serdecznie!

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Kraków
Data dodania: 18-10-2019

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia! Wspaniałe, naturalne, chwila uchwycona. Jesteśmy zachwyceni jakością i sposobem wykonania. Album jest solidny i za każdym razem zachwyca tak samo. Naprawdę szczerze polecamy!

Szczęśliwe Kadry
18-10-2019

Bardzo dziękuję za opinię i miłe słowa. Pozdrawiam Was serdecznie!

L
Luiza
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Busko-Zdrój
Data dodania: 06-10-2019

Serdecznie dziękujemy za przepiękne zdjęcia ślubne. Pełen profesjonalizm oraz świetna wspołpraca. Z czystym sumieniem POLECAM!

Szczęśliwe Kadry
07-10-2019

Bardzo dziękuję za miłe słowa i dodanie opinii! Miło mi, że moje fotografie już zawsze będą Wam przypominać o tym pięknym dniu. Pozdrawiam.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Szczęśliwe Kadry

Nazwa firmy: Szczęśliwe Kadry
Imię: Wiktor 
Adres: Kielce, ul. Skr. Pocztowa 3, 25-648, woj. świętokrzyskie
731-510...
liczba odwiedzin: 5644
Zadzwoń
731-510...
Napisz

Popularne miasta w okolicy