Teatr Ognia LOS FUEGOS - pokazy FIRESHOW, LIGHTSHOW, SZCZUDLARZE... id:14437

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 17-03-2015
Liczba odwiedzin: 3028

Oferta Teatr ognia Kraków

Artystyczne pokazy i animacje na wesela. Taniec z ogniem, pokazy w świetle uv, bodypainting, szczudlarze, żonglerzy, mimowie, żywe rzeźby, tancerze, akrobaci, płonące napisy i wiele więcej... Zaskocz swoich gości atrakcją wyjątkową jak wyjątkowy jest ten szczególny w życiu dzień - wesele!

Nasze atrakcje to podróż do baśniowego świata, w którym zobaczyć można przestrzenne obrazy malowane ogniem (FIRESHOW - taniec z ogniem, płonące napisy), magie iluzji w świetle uv (UVSHOW - pokaz tańca, żonglerki i akrobatyki w niesamowitym klimacie światła uv), stroje malowane bezpośrednio na ciele (BODYPAINTING), oraz wyjątkowe przedstawienia sztuki ulicznej (ANIMATORZY) - mimowie, żywe rzeźby, żonglerzy, akrobaci, szczudlarze, monocykliści, bębniarze, bańki mydlane, animację dziecięce to tylko część z tego czym się zajmujemy.

Jako Teatr Ognia LOS FUEGOS istniejemy od 2004 roku - wieloletnie doświadczenie i zaplecze techniczne pozwala nam realizować w pełni profesjonalne, bezpieczne i przede wszystkim interesujące pokazy. Zaskocz swoich gości, zrób prezent dla młodej pary, bądź w oryginalny sposób podziękuj rodzicom. Spraw radość sobie i innym i pozwól by ten dzień zapisał się na długo w pamięci wszystkich gości!

Występujemy na terenie całej Polski!

Opinie o Teatr Ognia LOS FUEGOS - pokazy FIRESHOW, LIGHTSHOW, SZCZUDLARZE... Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Teatr Ognia LOS FUEGOS - pokazy FIRESHOW, LIGHTSHOW, SZCZUDLARZE... id:14437
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Marcin N.
Marcin N.
(5)
Dodano: 14-02-2018
Data imprezy: 23-09-2017
Miejscowość: Kraków
Widziałem już kilka takich występów ale to coś zupełnie innego. Przykuwa uwagę od samego początku do samego końca. Prawdziwe show! Pełen profesjonalizm w podejściu do tego co robią, pokaz super a goście zachwyceni i wspominają do dziś - o to chodzi! Dziękuję

Dane kontaktowe

Teatr Ognia LOS FUEGOS - pokazy FIRESHOW, LIGHTSHOW, SZCZUDLARZE...
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-067

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.