Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Teatr Ognia LOS FUEGOS - pokazy FIRESHOW, LIGHTSHOW, SZCZUDLARZE... id:14437

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Teatr Ognia LOS FUEGOS - pokazy FIRESHOW, LIGHTSHOW, SZCZUDLARZE...

Ostatnio widziany 04-01-2018
514-052...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 17-03-2015
Liczba odwiedzin: 2766

Oferta

Artystyczne pokazy i animacje na wesela. Taniec z ogniem, pokazy w świetle uv, bodypainting, szczudlarze, żonglerzy, mimowie, żywe rzeźby, tancerze, akrobaci, płonące napisy i wiele więcej... Zaskocz swoich gości atrakcją wyjątkową jak wyjątkowy jest ten szczególny w życiu dzień - wesele!

Nasze atrakcje to podróż do baśniowego świata, w którym zobaczyć można przestrzenne obrazy malowane ogniem (FIRESHOW - taniec z ogniem, płonące napisy), magie iluzji w świetle uv (UVSHOW - pokaz tańca, żonglerki i akrobatyki w niesamowitym klimacie światła uv), stroje malowane bezpośrednio na ciele (BODYPAINTING), oraz wyjątkowe przedstawienia sztuki ulicznej (ANIMATORZY) - mimowie, żywe rzeźby, żonglerzy, akrobaci, szczudlarze, monocykliści, bębniarze, bańki mydlane, animację dziecięce to tylko część z tego czym się zajmujemy.

Jako Teatr Ognia LOS FUEGOS istniejemy od 2004 roku - wieloletnie doświadczenie i zaplecze techniczne pozwala nam realizować w pełni profesjonalne, bezpieczne i przede wszystkim interesujące pokazy. Zaskocz swoich gości, zrób prezent dla młodej pary, bądź w oryginalny sposób podziękuj rodzicom. Spraw radość sobie i innym i pozwól by ten dzień zapisał się na długo w pamięci wszystkich gości!

Występujemy na terenie całej Polski!

Cennik

Oferta nr 1
1500 / Pokaz
Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju atrakcji, czasu i miejsca. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Teatr Ognia LOS FUEGOS
Imię:Marcin
Nazwisko:Niechciał
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-067
Adres:wietora 3/8

Nowe ogłoszenia