Zobacz zdjęcia (5)
Thai Ice - Najpopularniejsze Lody Tajskie w Polsce, Warszawa - zdjęcie 1
Thai Ice - Najpopularniejsze Lody Tajskie w Polsce, Warszawa - zdjęcie 2 Thai Ice - Najpopularniejsze Lody Tajskie w Polsce, Warszawa - zdjęcie 3 Thai Ice - Najpopularniejsze Lody Tajskie w Polsce, Warszawa - zdjęcie 4 Thai Ice - Najpopularniejsze Lody Tajskie w Polsce, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Thai Ice - Najpopularniejsze Lody Tajskie w Polsce id:45301

Warszawa, mazowieckie

O nas

Lubisz desery lodowe na weselu? Dlaczego nie wybrać czegoś nieco innego i zafundować swoim gościom ręcznie rolowanych lodów zainspirowanych egzotyczną Tajlandią?

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce. Zrealizowaliśmy dziesiątki wydarzeń na terenie całego kraju. Od małych kameralnych wesel, po kilkutysięczne imprezy firmowe i pikniki. Zaufały nam m.in takie firmy jak: Nike, Coca Cola, McDonald's, Toyota, Skoda, Colgate i wielu innych zadowolonych klientów. Gwarantujemy, że goście będą się uśmiechać i tańczyć, gdy my będziemy przygotowywać lody na ich oczach.

Nasz catering lodowy sprawi, że Twój ślub będzie jeszcze bardziej niezapomniany. Niezależnie od tego, czy goście właśnie wznieśli toast za szczęśliwą parę, czy też zeszli z parkietu, będą zachwyceni i odświeżeni po spróbowaniu naszych lodów. Jest to o wiele bardziej ekscytująca forma podania deserów lodowych niż tradycyjne lody z kuwety.

Naszym zadaniem jest zagwarantowanie 100% satysfakcji, a szczęśliwa para młoda będzie mogła cieszyć się swoim wielkim dniem.

liczba odwiedzin: 2588

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie