Zobacz zdjęcia (5)
To Mi Graj- łączymy pokolenia! 20 lat w branży muzycznej., Wrocław - zdjęcie 1
To Mi Graj- łączymy pokolenia! 20 lat w branży muzycznej., Wrocław - zdjęcie 2 To Mi Graj- łączymy pokolenia! 20 lat w branży muzycznej., Wrocław - zdjęcie 3 To Mi Graj- łączymy pokolenia! 20 lat w branży muzycznej., Wrocław - zdjęcie 4 To Mi Graj- łączymy pokolenia! 20 lat w branży muzycznej., Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

To Mi Graj- łączymy pokolenia! 20 lat w branży muzycznej. id:36126

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • keyboard/organy

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • prowadzimy zabawy
  • mówimy po angielsku
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 2

To Mi Graj (DJ/ vocal live/ instrumenty klawiszowe live) to profesjonalni muzycy z wieloletnim doświadczeniem w branży eventowej. Zapewniają kompleksową oprawę muzyczną imprez na najwyższym poziomie.

To mi graj to para profesjonalnych muzyków z ponad 20-letnim doświadczeniem scenicznym, w tym kilkunastoletnim w branży eventowo - weselnej. Zajmujemy się kompleksową oprawą muzyczną imprez firmowych oraz okolicznościowych takich jak wesela, studniówki, imprezy urodzinowe, Andrzejki, czy Sylwester.
Przeboje układamy w bloki muzyczne trwające około 30-40 minut, po których następują krótkie, 15 minutowe przerwy, podczas których odtwarzana jest cicha muzyka – najczęściej chillout.
Sety śpiewane na żywo przeplatane są setami DJ, dzięki czemu możemy trafić w gusta najbardziej wymagających gości i idealnie dobrać repertuar.

W przypadku wesel zabieramy ze sobą instrument klawiszowy, by móc na żywo w interakcji z uczestnikami, zapewnić akompaniament – np.: do tradycyjnego 100 Lat l ;)
W naszym repertuarze znajdują się same ponadczasowe hity muzyki rozrywkowej oraz utwory z aktualnych radiowych list przebojów. W doborze piosenek jesteśmy elastyczni i możemy dopasować się do potrzeb klienta będąc otwartymi na sugestie i propozycje. Lata doświadczeń, pozwalają nam szybko wyczuć preferencje uczestników imprezy i dopasować repertuar tak, by maksymalna liczba osób dobrze się bawiła.
Szczególną wagę kładziemy na doskonałe brzmienie i dlatego pracujemy tylko na najnowocześniejszym i profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym m. in. firm YAMAHA i HK-Audio, dostosowanym do warunków miejsca imprezy. Zapewniamy także najnowocześniejsze oświetlenie sceniczne i dyskotekowe, a także wytwornicę dymu.

Typowy skład to 2 osoby.

Współpracujemy z saksofonistą (w przypadku składu trzyosobowego)

liczba odwiedzin: 1265

Popularne miasta w okolicy