Tomek Krause Photographer | Fotograf ślubny Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie - cover
Zobacz zdjęcia (26)

Tomek Krause Photographer

od 1500 do 7000 zł
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(11)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
664-297...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Cześć! Bardzo się cieszę, że tu jesteś. :)
Mam na imię Tomek i jestem fotografem ślubnym (i nie tylko). :) Mieszkam w małym miasteczku w centrum Kujaw i Pomorza.
Mam kilka zasad i wartości, którym staram się być wiernym. Pierwsza i najważniejsza: Wierzę, że miłość zawsze wygrywa. Druga: Wierzę, że prawdziwe przyjaźnie są na całe życie. Robię zdjęcia, bo wiem, że tylko w taki sposób na zawsze zatrzymam chwilę. Każdy Ślub to osobna piękna i niepowtarzalna historia a każda sesja to inne piękno do wydobycia. Staram się łapać kluczowe momenty, ale też to, co dzieje się wokół Was - głównych bohaterów tej pięknej historii. Chcę pokazać Wasz Ślub moimi oczami a ja staram się dostrzegać piękno we wszystkim, co mnie otacza. Fotografia, to najważniejsza pamiątka ze Ślubu, która będzie Wam przypominać ten piękny dzień przez całe życie. Dlatego wiem jak ważną rolę pełni fotograf na ślubie, weselu i podczas sesji. Zawsze daje z siebie 200% a czasem i więcej :) Uwielbiam Was przed moim aparatem, gdy okazujecie sobie uczucia czy leniuchujecie i odpoczywacie. Uwielbiam oglądać Waszą radość, gdy odbieracie swoje zdjęcia i cieszyć się razem z Wami na wspomnienia tego najpiękniejszego w Waszym życiu dnia. Uwielbiam dawać - bo to daje więcej radości niż dostawanie. Staram się łapać chwile - są przecież takie krótkie i ulotne a żyje tylko raz - tu i teraz. Opowiadam historię - Waszą historię bez używania słów. Lubię być tam, gdzie dużo się dzieję i wyłapywać to, co trudne do uchwycenia. Inspirujecie mnie swoimi historiami i życiem - każdy jest przecież inny. Dlatego uwielbiam spotykać się z Wami i wsłuchiwać w wasze przeżycia i historie. Chciałbym abyście opowiedzieli mi swoją.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta weselna

od 1500 do 7000zł/ całość

Pakiet I.
Sesja narzeczeńska + zdjęcia reportażowe (przygotowania, ceremonia ślubna, wesele do oczepin) + plener po ślubie, dwóch fotografów – 7000zł.
Otrzymujecie – zdjęcia poddane autorskiej obróbce kolorystycznej w wersji elektronicznej (minimum 800 ujęć z wesela oraz 40-70 ujęć z pleneru), na stylowym drewnianym pendrive w pięknej skrzyneczce z grawerem wraz ze 100 odbitkami w formacie 13×18 oraz piękną, ekskluzywną fotoksiążkę dla Was i Waszych rodziców
Dojazd do 200km w cenie pakietu

Pakiet II.
Sesja narzeczeńska + zdjęcia reportażowe (przygotowania, ceremonia ślubna, wesele do oczepin) + plener po ślubie, jeden fotograf – 5000zł.
Otrzymujecie – zdjęcia poddane autorskiej obróbce kolorystycznej w wersji elektronicznej (minimum 600 ujęć z wesela oraz 40-70 ujęć z pleneru), na stylowym drewnianym pendrive w pięknej skrzyneczce wraz ze 100 odbitkami w formacie 13×18.
Dojazd do 150km w cenie pakietu

Pakiet III.
Zdjęcia reportażowe (przygotowania, ceremonia ślubna, wesele do oczepin) + mini plener w trakcie wesela – 3500zł,
Otrzymujecie – zdjęcia poddane autorskiej obróbce kolorystycznej z dnia wesela (minimum 500) na stylowym drewnianym pendrive w pięknej skrzyneczce z grawerem wraz ze 100 odbitkami w formacie 13×18.
Dojazd do 100km w cenie pakietu

Pakiet IV.
Zdjęcia reportażowe (przygotowania, ceremonia ślubna, wesele do tortu max 22:15) + mini plener w trakcie wesela – 3000zł,
Otrzymujecie – minimum 400 zdjęć poddanych autorskiej obróbce kolorystycznej z wesela na stylowym drewnianym pendrive w pięknej skrzyneczce z grawerem wraz z 50 odbitkami w formacie 13×18.
Dojazd do 80km w cenie pakietu

Pakiet V.
Zdjęcia reportażowe z uroczystości (do 3h) – 1500zl.
Otrzymujecie – zdjęcia poddane autorskiej obróbce kolorystycznej z wesela w wersji elektronicznej (minimum 150 ujęć)
Dojazd do 30km w cenie pakietu

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ślubno - weselnej w zakresie fotografii. Niech Was to jednak nie zwiedzie pomimo wieloletniego doświadczenia, jesteśmy młodzi i głodni nowych doświadczeń no i oczywiście nie przepuścimy żadnej okazji żeby powiększyć nasze doświadczenie o kolejną piękną historię - Waszą historię i Waszej miłości

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Na pewno spojrzeniem na te piękne i jakże ważne wydarzenia jakim jest dzień ślubu. Dzięki temu, że pracujemy w duecie nie umknie nam żaden szczegół. Dzięki naszym dwóm zupełnie różnym temperamentom każdy z nas widzi inaczej, każdy zwróci uwagę na coś innego i pod innym kątem ;) Wraz z Anią jesteśmy jak ogień i woda przekonaj się sam :D

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy od przygotowań do północy - mamy pewność, że ten czas wystarczy w zupełności aby zapewnić pełny i bardzo szczegółowy obraz całego dnia oraz zapełnić cały komplet kart w 100%

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta obejmuje sesję narzeczeńską, reportaż w dniu ślubu wraz z mini plenerem, oraz plenerem po ślubie. Wszelkie szczegóły omawiamy i dopasowujemy indywidualnie do Waszych potrzeb - pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i tak jak Wy chcemy aby to był najpiękniejszy dzień w Waszym życiu :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

To ciekawe pytanie - moje pierwsze zetknięcie z lustrzanką i pierwsze "przemyślane" zdjęcie to 2009 rok. Wtedy właśnie zacząłem technikum fotograficzne. Pierwszy foto - reportaż ślubny wykonałem w 2012 roku jako podwykonawca dla studia fotograficznego - od tego czasu aparat stał się czymś normalnym i codziennym w moim życiu. Ania fotografuje krócej, jednak dzięki jej dociekliwości i ognistemu temperamentowi w lot wyłapuje wszelkie nowinki, trendy i nowe fotograficzne sztuczki które często testujemy na sobie :D

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jak już napomknęliśmy wyżej - Tomek fotografuje śluby od 2012, Ania troszkę krócej bo od 2019 lecz niech Was nie zwiedzie teoretycznie mniejsze doświadczenie. Nawet w wolny weekend zasypujemy się nowymi pomysłami na zdjęcia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Możliwość spotkania się z Wami! To jest najpiękniejsze w naszej pracy. Kochamy uwieczniać na fotografiach emocje - a gdzie ich szukać jak nie na ślubie i weselu gdzie, łzy szczęścia to norma a śmiech i iskierki radości w oczach można spotkać na każdym kroku?

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na pełnoklatkowych lustrzankach nikona a także na dwóch pełnoklatkowych bezlusterkowcach Canona. Dzięki temu zawsze macie pewność jakości otrzymywanych zdjęć.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Sprzęt jak i jego zabezpieczenie to jedna z najważniejszych zadań każdego fotografa. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu macie pewność, że nie wydarzy się taka sytuacja, że zdjęcia "znikną". Mając 4 aparaty a w każdym dwie karty pamięci od razu tworzymy back up który później zgrywamy na kilka dysków.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę realizujemy w duecie jako Ania&Tomek lub pojedynczo :)

Jak ubieramy się na wesele?

W myśl zasady, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz, zawsze jesteśmy ubrani wygodnie ale z klasą. Ania ma w zależnie od pogody sukienkę lub spódniczkę i koszulę lub komplet spodnie + koszula i wygodne buty. Ja (czyli Tomek :D) zawsze koszula, garniturowe spodnie i kamizelka. Do tego brązowe buty typu monki, lub jakieś inne wygodne obówie. Na weselu nie spotkacie nas w adidasach i koszulce w palmy - o to możecie być spokojni :D

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia, otrzymujecie w wersji elektronicznej po autorskiej obróbce na pięknym grawerowanym pendrivie, oraz 100 wywołanych ujęć w ozdobnej skrzyneczce. Dodatkowo galeria online, dla Was i Waszych gości :)

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Cały materiał otrzymujecie najpóźniej 3 miesiące po ślubie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy wszelkie zezwolenia na fotografowanie obiektów sakralnych. Jednak zawsze przed ceremonią i tak idziemy się przywitać z księdzem oraz porozmawiać - ksiądz może mieć swoje uwagi i prośby - dlatego najlepiej po prostu porozmawiać :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje! Na nic certyfikaty i szkolenia jeśli nie złapiemy wspólnego "flow" i nie zaufacie nam w 100% nie będzie pięknych zdjęć pełnych emocji. To dzięki nim dzieje się magia ;)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy moment jest piękny i jedyny w swoim rodzaju. Ale uwielbiamy przygotowania - krzątanina, nerwy, emocje. Następnym momentem jest moment przysięgi - łzy szczęścia, uśmiech i iskierki radości w oczach - kochamy to :D

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście! Pojedziemy z Wami na koniec świata i jeszcze dalej - zabierzcie nas w Wasze wymarzone miejsce, i stwórzmy najpiękniejsze zwieńczenie tych pięknych chwil

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Od spaceru po starówce albo lesie, przez kilkudniowe wyjazdy w góry, nad morze czy za granicę, po piękne hotele i pałace. Ogranicza nas tylko wyobraźnia :)

Jaki jest styl naszej pracy?

Obserwujemy, słuchamy i uwieczniamy. Staramy się nie dyrygować, ale co jakiś czas szepniemy słówko lub coś przesuniemy, tak żeby efekt był najlepszy :D

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Pełny luuuuz - bez Was wesele się nie odbędzie - to Wasz dzień i to Wy macie czuć się najlepiej :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Komunikujemy się także po angielsku (choć nie jest on idealny) :D

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Jesteśmy dla Was i zawsze staramy się dopasować do Waszych próśb oraz sugestii :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nigdy! Dzięki sprzętowi z najwyższej półki oraz umiejętnościom, poradzimy sobie w każdych warunkach :)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Najlepszą kawę, najlepszą butelkę wina i najlepszą whisky ;)
Aaa no i telefon, żeby nas stamtąd zabrali jak już wszystko nam się skończy :D

Nasze pasje.

Ania uwielbia dobre jedzonko, co pokazuje spędzając sporo czasu w kuchni pichcąc same pyszności a odpoczywa na basenie wylegując się w saunach :)
A ja cóż.. uwielbiam jeździć na rowerze, dobrą książkę i netflixa.
No i oboje kochamy fotografię :D

Ciekawostki na nasz temat.

Big mac - życiem :D haha a tak całkiem serio (ale maczka uwielbiamy jakby co)
Ania to jeden wielki żywioł nad którym ciężko zapanować, nie potrafi usiedzieć w miejscu nawet minuty a jej uśmiech potrafi stopić lodowiec
Ja to podobno oaza spokoju, zawsze z uśmiechem - może to dzięki temu dogadujemy się bez słów. Z nami nigdy nie ma nudy!

Certyfikat 2023
Tomek Krause Photographer
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ostrówce
Data dodania: 13-08-2023

Tomek to nie tylko doskonały fotograf, ale także przesympatyczny człowiek, z którym nie będziecie się nudzić. Zero stresu, dużo pozytywnych emocji podczas sesji. Zdjęcia są przepiękne, często do nich wracamy i nadal nie możemy się napatrzeć. Jeśli chcesz świetnej atmosfery i robiących wrażenie ujęć, wybierz Tomka 😊

Tomek
13-08-2023

Dziękuję bardzo! To była czysta przyjemność, ja także jestem zachwycony zdjęciami 😍 dziękuję raz jeszcze i mam nadzieję - do zobaczenia! ☺️🤗

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Żnin
Data dodania: 05-05-2023

Tomka poznaliśmy na ślubie naszych znajomych i od razu wiedzieliśmy, że musi zostać fotografem na naszym ślubie. 😊 Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej oraz wesela wyszły świetne. Rok później zdecydowaliśmy się na sesję brzuszkową i również jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni także polecam bardzo 😊

Tomek
05-05-2023

Dziękuję! ❤️ Współpraca z Wami to była (i za każdym razem jest) czysta przyjemność! :D
Do następnego! :)

N
Nina
5.00
 / 5
Data imprezy: 05-03-2022
Gdańsk
Data dodania: 02-05-2023

Polecam , świetna współpraca . Jesteśmy bardzo zadowoleni

Tomek
02-05-2023

Dziękuję! ❤️

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Gdańsk
Data dodania: 01-05-2023

Praca z Tomkiem to sama przyjemność. Na Naszym przyjściu nie czułam się spięta obecnością aparatu. Ciekawe pomysły na zdjęcia grupowe oraz indywidualne z gośćmi. Fotki wyszły przepiękne. Napewno skorzystam z jego usług ponownie.

Tomek
01-05-2023

Dziękuję za opinię! To była ogromna przyjemność, móc Wam towarzyszyć w tym pięknym dniu :) Do zobaczenia niebawem! :)

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Wągrowiec
Data dodania: 01-05-2023

Polecam ♥️ przemiły chłopak z wielką pasją 😁

Tomek
02-05-2023

Dziękuję! ❤️

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Barcin
Data dodania: 29-04-2023

Wybór Tomka jako fotografa na naszym weselu był najlepszą decyzją. Atmosfera, swoboda i efekt końcowy zdjęć nas oczarował. Tomek idealnie uchwycił nasze najpiękniejsze chwile, uśmiechy, spojrzenia. Na pewno wrócimy na kolejne sesje okolicznościowe :)

Tomek
29-04-2023

Dziękuję! To było niezapomniana impreza! Cieszę się, że mogłem Wam towarzyszyć :)

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-04-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 28-04-2023

Wszystko na najwyższym poziomie. Atmosfera, dzięki której żadna ze stron nie czuła skrępowania co zaowocowało piękną sesją zdjęciowa. Naturalność, lekkość, romantyzm , klasa sama w sobie :)

Tomek
02-05-2023

Dziękuję! To był zaszczyt towarzyszyć Wam w tym pięknym dniu ❤️

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data imprezy: 05-06-2021
Żnin
Data dodania: 28-04-2023

Tomek towarzyszy nam w najważniejszych momentach naszego życia . Wesele , chrzciny , Komunia . Wszystkie uroczystości potrafi zatrzymać w obiektywie na najwyższym poziomie . Zawsze jesteśmy zadowoleni i mamy piękną pamiątkę . Świetny kontakt , miła współpraca , cudowna atmosfera na sesjach a na koniec piękne zdjęcia ...czego chcieć więcej . Polecam ;)

Tomek
02-05-2023

Dziękuję! ❤️ Współpraca z Wami to była (i nadal jest) czysta przyjemność! :D
Do następnego razu :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Tomasz Krause
NIP: 5621811192
Imię i nazwisko: Tomasz Krause
Adres: Bydgoszcz, Polna, 88-190, woj. kujawsko-pomorskie
664-297...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2725
Zadzwoń
664-297...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy