Zobacz zdjęcia (5)
TWIERDZA *TORUŃ*- Sala Myśliwska i Sala Sztabowa, Toruń - zdjęcie 1
TWIERDZA *TORUŃ*- Sala Myśliwska i Sala Sztabowa, Toruń - zdjęcie 2 TWIERDZA *TORUŃ*- Sala Myśliwska i Sala Sztabowa, Toruń - zdjęcie 3 TWIERDZA *TORUŃ*- Sala Myśliwska i Sala Sztabowa, Toruń - zdjęcie 4 TWIERDZA *TORUŃ*- Sala Myśliwska i Sala Sztabowa, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

TWIERDZA *TORUŃ*- Sala Myśliwska i Sala Sztabowa id:26500

Toruń, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • restauracja na wesele
 • hotel na wesele
 • sala z noclegiem

Liczba gości

 • min. liczba osób: 30
 • maks. liczba osób: 350
 • miejsca noclegowe: 144
 • liczba sal: 2

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

TWIERDZA TORUŃ to Fort IV wybudowany w latach 1878-1884 jako trzeci z kolei fort toruńskiego pierścienia fortecznego. Obecnie w posiadaniu Fortu IV znajdują się małe i duże sale oraz dwa majdany (dziedzińce), w których można zorganizować różnorodne imprezy, od przyjąć komunijnych i weselnych, różnorodnych uroczystości rodzinnych po bale sylwestrowe, zabawy karnawałowe, czy też firmowe imprezy integracyjne, survivalowe i biesiadne.
Pierwsza z sal - Sala Restauracyjna - posiada bar i jest znakomita na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć, takich jak wesela, komunie, stypy czy imprezy zakładowe. W Sali Sztabowej odbywają się wszelkiego rodzaju uroczystości w postaci balów karnawałowych, zabaw sylwestrowych, imprez firmowych lub rodzinnych. Znajdujące się w niej łuki wprowadzają niepowtarzalny nastrój. Kolejna z sal, Kazamata Winna, to część restauracyjna o wystroju winiarskim i niepowtarzalnym klimacie staropolskim, która doskonale nadaje się na degustację win, organziację szkoleń i narad oraz przyjęć okolicznościowych i firmowych, spędzanych w gronie kameralnym. Na terenie Fortu IV znajdują się takze Prochownie, położone symetrycznie po obu stronach holu głównego, posiadające charakterystyczne łukowate sklepienia i stanowiące szczególnie malowniczy punkt.
Architektura obydwu sal nadając wnętrzom formę wydłużonego prostokąta, tworzy miejsce idealne na zabawę sylwestrową, bale karnawałowe, dyskoteki i wesela. Potera Główna jest Szerokim i długim holem, odpowiednim na dużą "imprezę", na którym odbywają się bale, studniówki czy też wesela. Pośrodku niej, znajduje się specjalnie przygotowana scena dla orkiestry. Do dyspozycji gości, są rónież dwa majdany, czyli dziedzińce forteczne, będące idealnym miejscem na spotkania i imprezy w plenerze, wspaniałą sceneria dla przedstawień teatralnych, miejscem dla różnorodnych konkurencji survivalowych oraz gier i zabaw plenerowych. Po zmroku, istnieje także możliwość podświetlenia majdanów pochodniami.

Opinie PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNE TWIERDZA TORUŃ, FORT IV (1)

TWIERDZA *TORUŃ*- Sala Myśliwska i Sala Sztabowa id:26500
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
J
Joanna Szczuczko
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Toruń
Data dodania: 10-09-2018

Fort IV mogę polecić w 100%. Jest to idealane miejsce na zorganizowanie ślubu w plenerze. Obługa, szczególnie Pani menager Emilia dba o każy szczegół i jest bardzo pomocna. Jedzenia jest bardzo dużo, stoły wręcz się uginają i jest bardzo smaczne (to wiem już od gości, bo sama byłam tak zestresowana, że nie zjdałam prawie nic). Niezapomnianą atrakcją jest none przejścier z pochodniami, a zdjęcia z tego wydarzenia są przepiekne.
Każdemu kto pójdzie oglądać salę radzę, żeby nie dał się zwieść pierwszemu wrażeniu. Po udekorowanu wygląda ona przepięknie , a przed każdym weselem ściany malowane są na biało

liczba odwiedzin: 1986

Popularne miasta w okolicy