Zobacz zdjęcia (5)
Tyczyńscy art - fotografia & film, Jarosław - zdjęcie 1
Tyczyńscy art - fotografia & film, Jarosław - zdjęcie 2 Tyczyńscy art - fotografia & film, Jarosław - zdjęcie 3 Tyczyńscy art - fotografia & film, Jarosław - zdjęcie 4 Tyczyńscy art - fotografia & film, Jarosław - zdjęcie 5
1 / 5

Tyczyńscy art - fotografia & film id:33226

Jarosław, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Dzień dobry, cześć! Z tej strony Kaśka i Denis, duet w życiu zawodowym i prywatnym. Od ponad 5 lat wspólnie uwieczniamy na zdjęciach i filmie Wasze najpiękniejsze chwile.

Skąd jesteśmy?
Mieszkamy na Podkarpaciu, jednak jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca na świecie, aby sfotografować i sfilmować dla Was ślub, wesele czy zrobić wspólnie sesję.

Kilka słów o naszej pracy.
Do naszej pracy podchodzimy z całym sercem, dlatego każdy nasz reportaż jest inny. Przed zleceniem zawsze staramy się poznać naszą Parę, porozmawiać, aby w dniu wesela była między nami nawiązana relacja.

Co wyróżnia nasze reportaże?
To co charakteryzuje nasze prace, to przede wszystkim naturalność. Chcemy w naturalny sposób pokazać TEN dzień, bez niepotrzebnej ingerencji. Oczywiście nie oznacza to, że nie możecie na nas liczyć! Zawsze podpowiadamy gdzie się ustawić podczas zdjęć z gośćmi, kiedy spojrzeć w naszą stronę podczas przygotowań, kiedy zwolnić kroku podczas wejścia do kościoła. Mamy zawsze oko na Wasze kreacje, poprawiamy welony, treny, otrzepujemy marynarki ze śladów po konfetti, dyskretnie przekazujemy chusteczki w chwili wzruszeń. A wszystko po to, aby Wasze ujęcia wyszły jak najlepiej! Nasze Pary często po otrzymaniu zdjęć i filmu są w szoku, że jest uchwycona jakaś sytuacja, chociaż wcale nas wtedy nie widzieli. I tak właśnie staramy się pracować.

Plusy reportażu fotograficzno-filmowego z jednej firmy?
Pracujemy razem już od pięciu lat, jako para jesteśmy razem o wiele dłużej. Doskonale mamy opracowane schematy działań w dniu ślubu tak, abyśmy byli dla Was niewidoczni zarówno podczas uroczystości jak i na zdjęciach i filmie, które od nas otrzymacie. Dodatkowo zaoszczędzicie czas na spotkaniach, których w związku z organizacją ślubu jest sporo.

Pomysły, pomysły, pomysły!
Nasze głowy są pełne pomysłów! Bardzo nas cieszy, kiedy Pary lubią trochę "poszaleć" i stworzyć z nami coś nieszablonowego. Zdjęcia z przygotowań z wachlarzami? Przygotowania w ogrodzie? Szampan? Zdjęcia z drużkami w deszczu kwiatów? Zdjęcia z drużbami w szalonym stylu? A może stworzenie ujęcia na wzór zdjęcia ze ślubu rodziców? Jesteście fanami jakiegoś serialu? Niech będzie zatem inspiracją do szybkiej sesji ze znajomymi! Macie wspólne pasje? Pokażmy to! Zawsze jesteśmy na tak! Pamiętajcie! To jest Wasz dzień i róbcie to o czym marzyliście, to co będziecie chcieli wspominać. My zawsze z chęcią pomożemy w realizacji każdego marzenia a do tego uwiecznimy to na zdjęciach i filmie! :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Jarosław, , 37-500, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 2686

Popularne miasta w okolicy