Zobacz zdjęcia (5)
Tymoteo obuwie na ślub i wesele , Częstochowa - zdjęcie 1
Tymoteo obuwie na ślub i wesele , Częstochowa - zdjęcie 2 Tymoteo obuwie na ślub i wesele , Częstochowa - zdjęcie 3 Tymoteo obuwie na ślub i wesele , Częstochowa - zdjęcie 4 Tymoteo obuwie na ślub i wesele , Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Tymoteo obuwie na ślub i wesele id:51010

Częstochowa, śląskie

O nas

Z branżą obuwniczą związani jesteśmy od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Przygodę z obuwiem rozpoczęliśmy od produkcji butów, więc na butach znamy się od "podszewki". Dzięki naszemu doświadczeniu w ofercie Sklepu Obuwniczego TYMOTEO znajdują się szczególnie wyselekcjonowane modele obuwia, głównie ze skór naturalnych zarówno na zewnątrz jak i w środku. Tworzymy własną autorską kolekcję butów TYMOTEO, która skierowana jest dla kobiet pewnych siebie, dla których buty to nie tylko część garderoby, ale filozofia, na której opiera się całe ciało.

Buty to nie tylko spód, cholewka i łączący je klej. To spójna całość, która zapewnia komfort, wygodę oraz niepowtarzalny zapach i dotyk miękkiej skóry naturalnej, wiemy to bardzo dobrze, ponieważ właśnie tak patrzymy na buty. Cieszymy się mogąc dostarczać produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach.

W Sklepie Obuwniczym TYMOTEO znajdują się buty naszej marki TYMOTEO oraz KENT. Prowadzimy również sprzedaż obuwia zaprzyjaźnionych z nami producentów z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Włoch i Wielkiej Brytanii, między innymi takich jak: CAPRICE, KOTYL, KORDEL, BRENDA ZARO, NORD, LAVAGGIO, CARINII, LEMAR, RAVINI, MENBUR, SCAVIOLA, BRAVO MODA, HISPANITAS.

Sprzedawane przez nas buty są realne, posiadamy również sklepy stacjonarne, gdzie można odebrać, przymierzyć i kupić swoje wymarzone buty.

liczba odwiedzin: 941

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie