URBAN LOVE- kompleksowa organizacja wesel id:32008

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
URBAN LOVE- kompleksowa organizacja wesel

Ostatnio widziany 04-06-2018
695-558...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Lubin, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 09-11-2017
Liczba odwiedzin: 334

Oferta

Urban Love to kompleksowa organizacja wesel i ślubów według upodobań Państwa Młodych. Realizujemy wszelkie pomysły tak, aby ten dzień był niepowtarzalny i wyjątkowy. Pomagamy zaplanować całe przedsięwzięcie krok po, kroku, a w dniu ślubu aby oszczędzić zamieszania i nerwów sami dopilnujemy czy wszystko jest na czas i zgodnie z ustaleniami. Wspólnie z Państwem ułożymy cały scenariusz zaczynając od poniższych informacji

Formalności, czyli omówimy wszelkie ważne aspekty zawarcia związku małżeńskiego
Finanse- wspólnie oszacujemy budżet, aby wiedzieć na co Państwo mogą sobie pozwolić i tym samy sprawić, by dzień był tym wymarzonym.
Organizatorzy- przedstawimy listę przede wszystkim sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców typu: Sala weselna, Oprawa muzyczna, Fotograf, Dekoracje, Florysta, Wizażystka, Fryzjer itp.
Motyw przewodni- aby trafić w Państwa gust omówimy w jakiej aranżacji i kolorystyce będziemy planować ślub i wesele i zgodnie z nimi dobierzemy dekoracje oraz dodatki, takie jak: zaproszenia, winietki, karty menu, listę gości, podarunki dla gości itd.
Scenariusz - zrobimy go wspólnie, aby ułatwić organizację przede wszystkim w dniu ślubu oraz ustalić konkretne godziny przyjazdu m. in. fryzjera, wizażystki, florystki, fotografa itp. Nasz organizator dopilnuje to za Państwa abyście mogli tylko cieszyć tym dniem i uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Urban Love
Imię:Daria Urban
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Lubin
Kod:59-300
Adres:Gwarków, 43a

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.