Iggy Planet - animacje dla dzieci

od 669 do 1299 zł
Gliwice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
(32) 411...

O nas

Do niedawna związani byliśmy wyłącznie z edukacją Dzieci - od 2017 roku organizujemy dla nich (oraz innych grup wiekowych) kursy językowe. Od samego początku stawialiśmy przede wszystkim na dobrą zabawę i pozytywną atmosferę podczas naszych zajęć. Doskonale wiemy, że mają one ogromny wpływ na proces przyswajania języka.

Łączenie edukacji i zabawy sprawiło, że wyspecjalizowaliśmy się w kreatywnym podejściu do spędzania czasu z Dziećmi. Nasza praca pokazuje nam, że w każdej aktywności można szlifować potencjał Dziecka. Co ciekawe - dzieje się to przede wszystkim wtedy, kiedy sam zainteresowany myśli, że tylko się bawi ;)

Dziś chcielibyśmy zaoferować Tobie i Twojej drugiej połówce sposób na kreatywne urozmaicenie swojego wesela. Dzięki obecności naszych cudownych Animatorek wszyscy będą zadowoleni! Rodzice - bo nie będą musieli całą imprezę mieć oczu dookoła głowy. Dzieci - bo przez przynajmniej 2 godziny będą zajęte angażującymi zabawami, które na pewno trafią w ich gusta. I w końcu Wy - bo będziecie mieli to bezcenne poczucie, że zatroszczyliście się o każdy detal :)

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podopiecznych i dopasowanie oferty zabaw pod ich gusta. Naszym celem jest wypełnienie dzieciom czasu niesamowitymi zabawami. Dzięki temu z pozoru nudna impreza dla dorosłych okaże się fajną imprezą z grami, przebraniami i niespodziankami.

Nasz Team tworzą wykwalifikowane Animatorki, które na co dzień nauczają Dzieci angielskiego przez zabawę. Nawet 20-osobowa grupa przedszkolaków im niestraszna! :) #teamiggy mają głowy pełne pomysłów i potrafią dosłownie ZACZAROWAĆ Dzieci :) Wszyscy posiadają niezbędne kursy, wiedzę i doświadczenie potrzebne do pracy z najmłodszymi.

Jako jedyni w okolicy oferujemy animacje dwujęzyczne - w polsko-angielskiej wersji językowej. Jeżeli na Twoim weselu mają pojawić się Dzieci z zagranicy, koniecznie skorzystaj z naszych usług! Bariery językowe dla nas nie istnieją!

W naszej ofercie znajdziesz 3 podstawowe pakiety animacji:
- MINI
- MIDI
- MAXI

Pakiet MINI(2h, 1 animator) obejmuje:
- gry z chustą
- zabawa z liną i tunelem
- mini disco
- brokatowe tatuaże
- dyplom dla każdego uczestnika zabawy
- szykowanie upominku dla Państwa Młodych

Pakiet MIDI(2h, 1 animator) obejmuje:
Wszystko to, co zawiera pakiet MINI oraz:
- bańki mydlane XXL
- zabawy z kołem fortuny

Pakiet MAXI(3h, 2 animatorów) obejmuje:
Wszystko to, co zawiera pakiet MIDI oraz:
- HIT! żywa maskotka! wizyta Marshalla z Psiego Patrolu
- tematyczne warsztaty rękodzieła do wyboru: string art, malowanie eko toreb, malowanie t-shirtów (dla dzieci od 5. roku życia)

Nowość! Czuwanie nad dziećmi do snu!
Dzięki naszym nocnym opiekunkom nikomu z dorosłych nie umknie weselna zabawa. Cena : 85 zł/h

Oczywiście istnieje możliwość stworzenia spersonalizowanego pakietu animacji specjalnie dla Was! Umówmy się na spotkanie online, podczas którego omówimy wszystkie szczegóły dotyczące Waszej imprezy. To ma być WASZ DZIEŃ, a my zrobimy wszystko, aby Wasi najmłodsi Goście wspominali tę zabawę nawet na swoich weselach! :)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Na pracy z Dziećmi znamy się jak mało kto! Od wielu lat zajmujemy się ich edukacją językową - uczymy przez zabawę! W związku z tym możecie mieć pewność, że nasze usługi są na najwyższym poziomie, a Animatorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do pracy. Animacje to nowość w naszej ofercie. Obecnie zależy nam przede wszystkim na rozbudowaniu portfolio. Mamy atrakcyjne ceny i bogaty repertuar zabaw.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasi Animatorzy to profesjonalni nauczyciele języka angielskiego dla Dzieci. Posiadają uprawnienia do pracy z Dziećmi, a także ukończyli kursy Animatora dla Dzieci. Biegle znają język angielski, zatem zorganizowanie zabaw w dwóch językach nie stanowi dla nas problemu!

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalizm i ogromne doświadczenie w pracy z Dziećmi. Jesteśmy pedagogami i miłośnikami organizowania czasu Najmłodszym :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Dynamikę! Z Dziećmi nigdy nie jest tak samo. Jeden scenariusz animacji może być zrealizowany na tyle sposobów, ile Dzieci biorących udział w zabawach. Nasza praca daje nam ogromną satysfakcję, bo uczy nas odkrywania kolejnych pokładów kreatywności w nas samych!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Każdy z naszych Animatorów ma ukończony kurs Animatora dla Dzieci i potwierdzone kwalifikacje językowe (studia filologiczne i/lub certyfikat językowy). Niektóre osoby z wykształcenia są pedagogami. Wszyscy mają przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z dużymi grupami Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wybranego pakietu na miejscu zgłasza się 1 lub 2 Animatorów.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym, atestowanym sprzęcie najwyższej klasy.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie to indywidualna konsultacja prowadzona w formie online. Czas jej trwania to około 30 minut. Jest bezpłatna.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Dla wygody Par Młodych mamy gotowe pakiety animacji do wyboru, ale zawsze możemy "uszyć coś na miarę" Waszych potrzeb i oczekiwań :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Charyzma. Każdy, kto pracuje z Dziećmi w zakresie edukacji i/lub animacji musi być aktorem na miarę Hollywood! ;) I tacy są nasi Animatorzy :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Szkolimy się z zakresu animacji oraz edukacji Dzieci, a także ich rozwoju. Stale doskonalimy swój warsztat.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: uSpeak Iga Mroczek
NIP: 6312579119
Imię i nazwisko: Iga Mroczek
Adres: Gliwice, Daszyńskiego 154, 44-100, woj. śląskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 08:00 - 19:00 Wt: 08:00 - 19:00 Śr: 08:00 - 19:00 Cz: 08:00 - 19:00 Pt: 08:00 - 19:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
(32) 411...
liczba odwiedzin: 1465
Zadzwoń
(32) 411...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gliwice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie