Zobacz zdjęcia (5)
Iggy Planet - dwujęzyczne animacje dla dzieci, Gliwice - zdjęcie 1
Iggy Planet - dwujęzyczne animacje dla dzieci, Gliwice - zdjęcie 2 Iggy Planet - dwujęzyczne animacje dla dzieci, Gliwice - zdjęcie 3 Iggy Planet - dwujęzyczne animacje dla dzieci, Gliwice - zdjęcie 4 Iggy Planet - dwujęzyczne animacje dla dzieci, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Iggy Planet - dwujęzyczne animacje dla dzieci id:52007

Gliwice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Do niedawna związani byliśmy wyłącznie z edukacją Dzieci - od 2017 roku organizujemy dla nich (oraz innych grup wiekowych) kursy językowe. Od samego początku stawialiśmy przede wszystkim na dobrą zabawę i pozytywną atmosferę podczas naszych zajęć. Doskonale wiemy, że mają one ogromny wpływ na proces przyswajania języka.

Łączenie edukacji i zabawy sprawiło, że wyspecjalizowaliśmy się w kreatywnym podejściu do spędzania czasu z Dziećmi. Nasza praca pokazuje nam, że w każdej aktywności można szlifować potencjał Dziecka. Co ciekawe - dzieje się to przede wszystkim wtedy, kiedy sam zainteresowany myśli, że tylko się bawi ;)

Dziś chcielibyśmy zaoferować Tobie i Twojej drugiej połówce sposób na kreatywne urozmaicenie swojego wesela. Dzięki obecności naszych cudownych Animatorek wszyscy będą zadowoleni! Rodzice - bo nie będą musieli całą imprezę mieć oczu dookoła głowy. Dzieci - bo przez przynajmniej 2 godziny będą zajęte angażującymi zabawami, które na pewno trafią w ich gusta. I w końcu Wy - bo będziecie mieli to bezcenne poczucie, że zatroszczyliście się o każdy detal :)

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podopiecznych i dopasowanie oferty zabaw pod ich gusta. Naszym celem jest wypełnienie dzieciom czasu niesamowitymi zabawami. Dzięki temu z pozoru nudna impreza dla dorosłych okaże się fajną imprezą z grami, przebraniami i niespodziankami.

Jakie niespodzianki mamy w magicznym pudełku imprez dla dzieci?

Balonowe zoo – wspólnie wyczarujemy z balonów ulubione zwierzęta.

Studio tatuażu i malowania twarzy – stworzymy małe dzieła sztuki na buziach dzieci, zrobimy trwałe, mieniące się wieloma kolorami tatuaże.

Zamykanie w bańce mydlanej – kto nie chciałby mieć takiego pamiątkowego zdjęcia?!

Piniata – rozbijemy cukierkowy bank będący w kształcie ulubionej postaci dzieci.

I wiele, wiele innych!

Nasz Team tworzą wykwalifikowane Animatorki, które na co dzień nauczają Dzieci angielskiego przez zabawę. Nawet 20-osobowa grupa przedszkolaków im niestraszna! :) #teamiggy mają głowy pełne pomysłów i potrafią dosłownie ZACZAROWAĆ Dzieci :) Wszyscy posiadają niezbędne kursy, wiedzę i doświadczenie potrzebne do pracy z najmłodszymi.

Jako jedyni w okolicy oferujemy animacje dwujęzyczne - w polsko-angielskiej wersji językowej. Jeżeli na Twoim weselu mają pojawić się Dzieci z zagranicy, koniecznie skorzystaj z naszych usług! Bariery językowe dla nas nie istnieją!

W naszej ofercie znajdziesz 3 podstawowe pakiety animacji:
- MINI
- MIDI
- MAXI

Pakiet MINI obejmuje:
- malowanie buzi
- skręcanie balonów
- mini disco
- bogaty repertuar zabaw animacyjnych z liną, chustą i tunelem
- dyplom dla każdego uczestnika zabawy

Pakiet MIDI obejmuje:
Wszystko to, co zawiera pakiet MINI oraz:
- piniata
LUB
- brokatowe tatuaże

Pakiet MAXI obejmuje:
Wszystko to, co zawiera pakiet MIDI oraz:
- HIT! żywa maskotka! wizyta Marshalla z Psiego Patrolu
LUB
- tematyczne warsztaty rękodzieła lub eksperymentów

Standardowy czas trwania każdego pakietu wynosi 2 godziny (120 minut). Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykupienia dodatkowych atrakcji (niezależnie od pakietu):
- pokaz baniek mydlanych
- zamykanie w bańce mydlanej
- gra mega Chińczyk

Oczywiście istnieje możliwość stworzenia spersonalizowanego pakietu animacji specjalnie dla Was! Umówmy się na spotkanie online, podczas którego omówimy wszystkie szczegóły dotyczące Waszej imprezy. To ma być WASZ DZIEŃ, a my zrobimy wszystko, aby Wasi najmłodsi Goście wspominali tę zabawę nawet na swoich weselach! :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Na pracy z Dziećmi znamy się jak mało kto! Od wielu lat zajmujemy się ich edukacją językową - uczymy przez zabawę! W związku z tym możecie mieć pewność, że nasze usługi są na najwyższym poziomie, a Animatorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do pracy. Animacje to nowość w naszej ofercie. Obecnie zależy nam przede wszystkim na rozbudowaniu portfolio. Mamy atrakcyjne ceny i bogaty repertuar zabaw.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasi Animatorzy to profesjonalni nauczyciele języka angielskiego dla Dzieci. Posiadają uprawnienia do pracy z Dziećmi, a także ukończyli kursy Animatora dla Dzieci. Biegle znają język angielski, zatem zorganizowanie zabaw w dwóch językach nie stanowi dla nas problemu!

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalizm i ogromne doświadczenie w pracy z Dziećmi. Jesteśmy pedagogami i miłośnikami organizowania czasu Najmłodszym :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Dynamikę! Z Dziećmi nigdy nie jest tak samo. Jeden scenariusz animacji może być zrealizowany na tyle sposobów, ile Dzieci biorących udział w zabawach. Nasza praca daje nam ogromną satysfakcję, bo uczy nas odkrywania kolejnych pokładów kreatywności w nas samych!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Każdy z naszych Animatorów ma ukończony kurs Animatora dla Dzieci i potwierdzone kwalifikacje językowe (studia filologiczne i/lub certyfikat językowy). Niektóre osoby z wykształcenia są pedagogami. Wszyscy mają przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z dużymi grupami Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wybranego pakietu na miejscu zgłasza się 1 lub 2 Animatorów.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym, atestowanym sprzęcie najwyższej klasy.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie to indywidualna konsultacja prowadzona w formie online. Czas jej trwania to około 30 minut. Jest bezpłatna.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Dla wygody Par Młodych mamy gotowe pakiety animacji do wyboru, ale zawsze możemy "uszyć coś na miarę" Waszych potrzeb i oczekiwań :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Charyzma. Każdy, kto pracuje z Dziećmi w zakresie edukacji i/lub animacji musi być aktorem na miarę Hollywood! ;) I tacy są nasi Animatorzy :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Szkolimy się z zakresu animacji oraz edukacji Dzieci, a także ich rozwoju. Stale doskonalimy swój warsztat.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6312579119
Adres: Gliwice, , 44-100, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 19:00 Wt: 08:00 - 19:00 Śr: 08:00 - 19:00 Cz: 08:00 - 19:00 Pt: 08:00 - 19:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 626

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie