VIDEO BUDKA SLOW MOTION id:22674

Oferta
Dodaj do plannera

FOTOBUDKA TO PRZESZŁOŚĆ!
WYPRÓBUJ NASZĄ VIDEO BUDKĘ SLOW MOTION!

Najnowsza atrakcja, polegająca na zbudowaniu specjalnego planu filmowego, na którym kręcone będą scenki w technologii SLOW MOTION. Znakomita zabawa dla wszystkich gości - tych starszych i młodszych!

W trakcie zabawy budkę obsługuje co najmniej 2 animatorów (przy większych imprezach 3), którzy zapewniają najwyższą jakość atrakcji oraz mnóstwo ciekawych pomysłów na scenki.

Jak to działa?
Na miejscu budujemy plan filmowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 3-4 godziny. W tym czasie nagrywamy scenki SLOW MOTION. Każda nagrana scenka jest pokazywana na specjalnym telewizorze. Dodatkowo, już 48h po weselu wysyłamy Państwu link do gotowego filmiku, który pokazuje jak bawiliśmy się wspólnie w trakcie naszej atrakcji!
Jednym słowem proponujemy:
3 godziny zabawy na miejscu
pamiątkowy, oryginalny filmik z imprezy
profesjonalną obsługę atrakcji

Posiadamy odpowiednie tło, lampy oświetleniowe oraz profesjonalny zestaw komputerowy służący do obróbki video. Nie idziemy "po kosztach" - nasze nagrania mają odpowiednią jakość i nagrywane są za pomocą prawdziwego sprzętu SLOW MOTION, nie spowalniane programowo, a sprzętowo. Na imprezę przywozimy nie tylko sprzęt, ale też doświadczoną obsługę, która animuje zabawę z Państwem.

UWAGA! Materiały filmowe zamieszczone w ogłoszeniu oraz na stronie są naszymi produkcjami. Nie posługujemy się filmikami ściągniętymi z angielskojęzycznych portali.

Daj się ponieść! Wprowadź swoje wesele na wyższy level! Tylko z nami osiągniesz taki FUN!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1700 PLN / Impreza

Koszty zależą od opcji dodatkowych. Pełną ofertę wysyłamy mailowo!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

790-472...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Agencja Artystyczna FLOW
Imię:Daniel
Nazwisko:Suliga
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Krotoszyn
Kod:63-700
Data dodania: 31-08-2016
Liczba odwiedzin: 600

Nowe ogłoszenia