Zobacz zdjęcia (5)
SLOW MOTION BUDKA - nowoczesna video budka slow motion. Sprawdź!, Krotoszyn - zdjęcie 1
SLOW MOTION BUDKA - nowoczesna video budka slow motion. Sprawdź!, Krotoszyn - zdjęcie 2 SLOW MOTION BUDKA - nowoczesna video budka slow motion. Sprawdź!, Krotoszyn - zdjęcie 3 SLOW MOTION BUDKA - nowoczesna video budka slow motion. Sprawdź!, Krotoszyn - zdjęcie 4 SLOW MOTION BUDKA - nowoczesna video budka slow motion. Sprawdź!, Krotoszyn - zdjęcie 5
1 / 5

SLOW MOTION BUDKA - nowoczesna video budka slow motion. Sprawdź! id:22674

Krotoszyn, wielkopolskie
(3)
Dodaj opinię
790-472...

O nas

FOTOBUDKA TO PRZESZŁOŚĆ!
WYPRÓBUJ NASZĄ VIDEO BUDKĘ SLOW MOTION!

Najnowsza atrakcja, polegająca na zbudowaniu specjalnego planu filmowego, na którym kręcone będą scenki w technologii SLOW MOTION. Znakomita zabawa dla wszystkich gości - tych starszych i młodszych!

W trakcie zabawy budkę obsługuje co najmniej 2 animatorów (przy większych imprezach 3), którzy zapewniają najwyższą jakość atrakcji oraz mnóstwo ciekawych pomysłów na scenki.

Jak to działa?
Na miejscu budujemy plan filmowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 3-4 godziny. W tym czasie nagrywamy scenki SLOW MOTION. Każda nagrana scenka jest pokazywana na specjalnym telewizorze. Dodatkowo, już 48h po weselu wysyłamy Państwu link do gotowego filmiku, który pokazuje jak bawiliśmy się wspólnie w trakcie naszej atrakcji!
Jednym słowem proponujemy:
3 godziny zabawy na miejscu
pamiątkowy, oryginalny filmik z imprezy
profesjonalną obsługę atrakcji

Posiadamy odpowiednie tło, lampy oświetleniowe oraz profesjonalny zestaw komputerowy służący do obróbki video. Nie idziemy "po kosztach" - nasze nagrania mają odpowiednią jakość i nagrywane są za pomocą prawdziwego sprzętu SLOW MOTION, nie spowalniane programowo, a sprzętowo. Na imprezę przywozimy nie tylko sprzęt, ale też doświadczoną obsługę, która animuje zabawę z Państwem.

UWAGA! Materiały filmowe zamieszczone w ogłoszeniu oraz na stronie są naszymi produkcjami. Nie posługujemy się filmikami ściągniętymi z angielskojęzycznych portali.

Daj się ponieść! Wprowadź swoje wesele na wyższy level! Tylko z nami osiągniesz taki FUN!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Agencja Artystyczna FLOW (3)

SLOW MOTION BUDKA - nowoczesna video budka slow motion. Sprawdź! id:22674
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Rychwał
Data dodania: 05-07-2018

Pełen profesjonalizm! Scenki rozegrane raz dwa do każdej przygotowany odpowiedni scenariusz. Nikt z gości nie tracił czasu na myślenie co należy robić! Super zabawa dla każdego! Wesele trwało dalej w między czasie goście korzystali z atrakcji także nie było potrzeby przerywania zabawy żeby zachęcać gości bo budka robiła to sama za siebie! Dodatkowa atrakcja tów owa dla dzieci i szalonych dorosłych którzy korzystali z przebrany także poza budką! Gorąco polecam! Film oglądam po weselu dziesiątki razy i za każdym razem super zabawa! Szybka realizacja filmiku w profesjonalnym wydaniu! Dziękujemy!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Świdnik
Data dodania: 30-08-2017

Witam , jako starsza organizowałam niespodziankę na wesele mojej siostry, pomysł z Video Budką Slow Motion był naprawdę rewelacyjny. Firma profesjonalna i godna polecenia. Od początku bardzo dobry kontakt z panem Danielem, odpowiadał na wszystkie moje pytania, podpisanie umowy też bez problemu. A co do samego wesela sprzęt rozstawiony dyskretnie przed weselem, więc w niczym nie zakłócił Parze Młodej początku imprezy , udało się zaskoczyć Parę Młodą oraz gości weselnych. Dzięki ekipie wszyscy goście bawili się wyśmienicie, a chętnych do nagrywania nie brakowało! Od 2-latki do 86-latki!;) Efekt końcowy w postaci teledysku zostanie wspaniałą pamiątką dla Pary Młodej i Gości! Gorąco polecam! Starsza;)

M
Magda i Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Walim
Data dodania: 17-08-2017

Video Budka Slow Motion to strzał w dziesiątkę! Super zabawa, rozkręca imprezowiczów i wprawia w zwariowany nastrój! Obsługa i animacja imprezy na najwyższym poziomie. Gadżetów w bród! Jest w czym przebierać by się przebierać. Nie wieje nudą ni krzty! Nawet Ci co byli niezdecydowani na początku szli raz za razem by spróbować kolejny raz tej niepowtarzalnej atrakcji!
Polecamy wszystkim, naprawdę warto!

Kontakt Agencja Artystyczna FLOW

Nazwa firmy: Agencja Artystyczna FLOW
Imię i nazwisko: Daniel Suliga
Adres: Krotoszyn, , 63-700, woj. wielkopolskie
790-472...
liczba odwiedzin: 6359
Zadzwoń
790-472...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Krotoszyn

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie