Zobacz zdjęcia (5)
Videobudka Slow Motion, Wolica - zdjęcie 1
Videobudka Slow Motion, Wolica - zdjęcie 2 Videobudka Slow Motion, Wolica - zdjęcie 3 Videobudka Slow Motion, Wolica - zdjęcie 4 Videobudka Slow Motion, Wolica - zdjęcie 5
1 / 5

Videobudka Slow Motion id:54394

Wolica, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Videobudka Slow Motion jest świętną alternatywą dla fotobudki i będzie to nowe doświadczenie dla Waszych gości. Gwarantuję ona doskonałą zabawę oraz dostarcza dużo uśmiechu podczas oglądania nagranych scenek. Zastosowanie 10-krotnego spowolnienia filmu pozwala na uzyskanie ciekawszych i zabawniejszych ujęć, niż przy standardowej prędkości odtwarzania. Wszystkie filmy nagrywane są przez specjalną kamerę, która rejestruje obraz z prędkością 240 klatek/s przy kinowej jakości nagrania. Odgrywane scenki trwają w przedziale od 5-15 sekund, które są urozmaicone o duży wybór rekwizytów, przebrań oraz dynamicznych gadżetów takich jak: konfetti, brokat, bańki mydlane itp. Nasi animatorzy dysponują pomysłami oraz gotowymi scenariuszami na odegranie scenek co w połączeniu ze spontaniczną kreatywnością bawiących się uczestników pozwala uzyskać dużą ilość ciekawych, śmiesznych i różnorodnych klipów. Produktem końcowym jest film z najciekawszymi ujęciami z podkładem muzycznym, który będzie świetną pamiątką i mamy nadzieję, że dostarczy uśmiechu uczestnikom zabawy nawet po kilku latach, przywołując miłe wspomnienia z Waszego wydarzenia.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (1)

Videobudka Slow Motion id:54394
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Siedlce
Data dodania: 22-01-2023

Polecamy usługa videobudki oraz videobudki 360 to był strzał w 10. Usługa, kontakt i realizacj na najwyższym poziomie. Dziękujemy za świetny film pamiątkowy z tych 2 usług, które były realizowane.

Kontakt

NIP: 8371791945
Adres: Wolica, , 05-860, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 148

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie