Zobacz zdjęcia (5)
VIDEOFILMOWANIE ♥ FOTOGRAFIA Wolne terminy 2019, 2020! MuszkaiWelon, Opole - zdjęcie 1
VIDEOFILMOWANIE ♥ FOTOGRAFIA Wolne terminy 2019, 2020! MuszkaiWelon, Opole - zdjęcie 2 VIDEOFILMOWANIE ♥ FOTOGRAFIA Wolne terminy 2019, 2020! MuszkaiWelon, Opole - zdjęcie 3 VIDEOFILMOWANIE ♥ FOTOGRAFIA Wolne terminy 2019, 2020! MuszkaiWelon, Opole - zdjęcie 4 VIDEOFILMOWANIE ♥ FOTOGRAFIA Wolne terminy 2019, 2020! MuszkaiWelon, Opole - zdjęcie 5
1 / 5

VIDEOFILMOWANIE ♥ FOTOGRAFIA Wolne terminy 2019, 2020! MuszkaiWelon id:11421

Opole, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Videofilmowanie w 4K, 3D i Full HD, Fotografia.
Możliwa opcja zamówienia drugiego kamerzysty - świetny pomysł szczególnie przy większych ślubach :)

Filmowanie i fotografia ślubna są naszą wielką pasją i czerpiemy z niej wiele radości. Zatrzymamy w kadrze Wasze niepowtarzalne chwile - pełne emocji, szczęścia, uśmiechu i łez wzruszenia. Te wszystkie magiczne momenty ślubu uwiecznimy na zawsze na fotografiach i filmach, by przypominać o Waszym wyjątkowym dniu. Posiadamy także duże doświadczenie w fotografowaniu oraz filmowaniu.

Zadbaj o to, by Twój film był zawsze na czasie - możesz otrzymać film w technologii 3D, 4K i Full HD oraz na płytach DVD. To wszystko w konkurencyjnej cenie, która może być jeszcze atrakcyjniejsza, jeżeli wybierzesz dodatkowo usługę foto.

Oferta 2019 :
● filmowanie aparatami (obraz typu lustrzanka/bezlusterkowiec)
Podczas filmowania wykorzystujemy między innymi model aparatu z jesieni 2017 roku, który łączy zalety kamery (błyskawiczne ustawienie ostrości w średnim czasie 5 setnych sekundy) oraz aparatu fotograficznego (efekt gładkości obrazu, znany z filmów kinowych).
● urządzenia zapasowe na wypadek awarii
Każde urządzenie może odmówić pracy - jesteśmy na to przygotowani i w razie awarii możemy kontynuować pracę z kolejnym.
● mechaniczna stabilizacja obrazu kamizelką z amortyzatorem i pełnym Full HD/4K
Zestaw kamizelka z amortyzatorem to jedyne rozwiązanie niewymagające zastosowania komputerowych programów do stabilizacji obrazu. W odróżnieniu od powszechnie stosowanych przez inne firmy szelek i filmowania z ręki nie trzeba ucinać marginesów obrazu i rozciągać (skalować) go do pseudo Full HD lub pseudo 4K, przez co traci się nie tylko pixele, ale też fragmenty kadrów. U nas otrzymają Państwo płynny obraz w pełnej rozdzielczości z oryginalnymi kadrami, z których nie zniknie żaden szczegół.
● prestiż
Filmowanie kamizelką robi duże wrażenie na gościach weselnych, który tego typu sprzęt widzieli jedynie w telewizji podczas koncertów lub ważnych wydarzeń sportowych. Zaawansowany sprzęt do filmowania, podobnie jak sala, piękna suknia ślubna, samochód pary młodej czy tort też może wyglądać efektownie.
● propozycja filmu z licznikiem zanim otrzymają Państwo ostateczny film
Nie muszą się Państwo obawiać, że w ostatecznym filmie znajdą się jakiekolwiek fragmenty, które się Państwu nie spodobają. Wcześniej prześlemy propozycję filmu z licznikiem, na podstawie którego będzie można określić, które fragmenty mają być usunięte. Dzięki temu powstanie film, spełniający Państwa oczekiwania.
● dźwięk do filmu opracowywany jest w profesjonalnym studio nagrań
Proces poprawiający czytelność oraz wyrównujący głośność na całej długości materiału (tzw. mastering) o wartości 800 zł dla Klientów korzystających usługi wideo i foto-wideo jest gratis.
● płynne połączenia pomiędzy kolejnymi utworami w materiale zawierającym tańce
Każdy film zawiera rozdziały zawierające z tańcami wykonywanymi do różnych utworów. Połączenie pomiędzy nimi tworzymy w możliwie najbardziej płynny sposób, od lat wykorzystywany prze dj'ów - utwory łączymy w taki sposób, aby rytm kończącej się piosenki dopasowany był do kolejnej. Nie ważne czy korzystają Państwo z usług dj'a czy zespołu - z zarejestrowanych przez nas efektów ich pracy powstanie płynny blok muzyczny, który w połączeniu ze stabilnym obrazem stworzy przyjemny do oglądania film, który dla widzów nie będzie męczący.
● szybki czas przedstawienia propozycji filmu z licznikiem
W wielu firmach, opartych na jednym komputerze, czas potrzebny na przeliczanie gotowych filmów wymusza realizację usługi w odległym, nawet rocznym, terminie. Posiadamy aż trzy mocne komputery, przeznaczone do pracy nad filmami, w tym jeden z ośmiordzeniowym procesorem. Dzięki temu propozycję filmu przedstawiamy do miesiąca od dnia Ślubu.
● dowolny czas długości filmu
Od Państwa zależy, czy film będzie miał kilkanaście minut czy może 3 godziny. Różne są potrzeby Klientów i my wychodzimy im na przeciw dając całkowitą swobodę pod tym względem. Z deklaracją czasu filmu nie muszą się Państwo śpieszyć - można to zrobić już po Ślubie.
● zdjęcia z wykorzystaniem dwóch aparatów i kilku obiektywów
● od 300 do 400 zdjęć obrobionych cyfrowo
Tyle standardowo umieszczamy w zapisach umowy, ale jeżeli będziemy mieć więcej ujęć wartych przekazania otrzymają je Państwo bez żadnych opłat.
● zdjęcia bez znaków wodnych
● materiały bez zabezpieczeń przed kopiowaniem
● rzetelne podejście do pracy

Opinie (2)

VIDEOFILMOWANIE ♥ FOTOGRAFIA Wolne terminy 2019, 2020! MuszkaiWelon id:11421
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kamila i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2019
Wrocław
Data dodania: 26-10-2019

Gorąco polecamy usługi kamerzysty, Pana Radka, z którym współpraca była ogromną przyjemnością. Podołał wielu wyzwaniom, które mu postawiliśmy zarówno w dniu ślubu jak i przy montażu filmu. Profesjonalny, serdeczny, cierpliwy, a do tego bardzo sympatyczny człowiek :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Pałac Pawłowice
Data dodania: 07-10-2017

WItamy:) razem z Żoną chcieliśmy bardzo wam podziękować za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu . Współpraca z Wami to czysta Przyjemność ,fachowa, profesionalna i szybka obsługa , dużo pomocy i podpowiedzi z waszej strony sprawiły że wszystko przebiegło tak jak ma być, nic dodać, nic ująć . Narzeczeni jeśli planujecie wziąć ślub to oni sa dla Was najlepszym rozwiązaniem :) Dziekujemy:):):)

liczba odwiedzin: 5031

Popularne miasta w okolicy