Zdjęcia
od 2000 do 5000 zł / wesele

VIDEOFILMOWANIE ♥ FOTOGRAFIA ♥ id:11421

od 2000 do 5000 zł / wesele
Opole, opolskie
(1)
Dodaj opinię
787-176...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
788-894...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery

Videofilmowanie w 4K, 3D i Full HD, Fotografia.

Możliwa opcja zamówienia drugiego kamerzysty - świetny pomysł szczególnie przy większych ślubach :)

Filmowanie i fotografia ślubna są naszą wielką pasją i czerpiemy z niej wiele radości. Zatrzymamy w kadrze Wasze niepowtarzalne chwile - pełne emocji, szczęścia, uśmiechu i łez wzruszenia. Te wszystkie magiczne momenty ślubu uwiecznimy na zawsze na fotografiach i filmach, by przypominać o Waszym wyjątkowym dniu. Posiadamy także duże doświadczenie w fotografowaniu oraz filmowaniu.

Zadbaj o to, by Twój film był zawsze na czasie - możesz otrzymać film w technologii 3D, 4K i Full HD oraz na płytach DVD. To wszystko w konkurencyjnej cenie, która może być jeszcze atrakcyjniejsza, jeżeli wybierzesz dodatkowo usługę foto.

Oferta 2019 :

● filmowanie aparatami (obraz typu lustrzanka/bezlusterkowiec)

Podczas filmowania wykorzystujemy między innymi model aparatu z jesieni 2017 roku, który łączy zalety kamery (błyskawiczne ustawienie ostrości w średnim czasie 5 setnych sekundy) oraz aparatu fotograficznego (efekt gładkości obrazu, znany z filmów kinowych).

● urządzenia zapasowe na wypadek awarii

Każde urządzenie może odmówić pracy - jesteśmy na to przygotowani i w razie awarii możemy kontynuować pracę z kolejnym.

● mechaniczna stabilizacja obrazu kamizelką z amortyzatorem i pełnym Full HD/4K

Zestaw kamizelka z amortyzatorem to jedyne rozwiązanie niewymagające zastosowania komputerowych programów do stabilizacji obrazu. W odróżnieniu od powszechnie stosowanych przez inne firmy szelek i filmowania z ręki nie trzeba ucinać marginesów obrazu i rozciągać (skalować) go do pseudo Full HD lub pseudo 4K, przez co traci się nie tylko pixele, ale też fragmenty kadrów. U nas otrzymają Państwo płynny obraz w pełnej rozdzielczości z oryginalnymi kadrami, z których nie zniknie żaden szczegół.

● prestiż

Filmowanie kamizelką robi duże wrażenie na gościach weselnych, który tego typu sprzęt widzieli jedynie w telewizji podczas koncertów lub ważnych wydarzeń sportowych. Zaawansowany sprzęt do filmowania, podobnie jak sala, piękna suknia ślubna, samochód pary młodej czy tort też może wyglądać efektownie.

● propozycja filmu z licznikiem zanim otrzymają Państwo ostateczny film

Nie muszą się Państwo obawiać, że w ostatecznym filmie znajdą się jakiekolwiek fragmenty, które się Państwu nie spodobają. Wcześniej prześlemy propozycję filmu z licznikiem, na podstawie którego będzie można określić, które fragmenty mają być usunięte. Dzięki temu powstanie film, spełniający Państwa oczekiwania.

● dźwięk do filmu opracowywany jest w profesjonalnym studio nagrań

Proces poprawiający czytelność oraz wyrównujący głośność na całej długości materiału (tzw. mastering) o wartości 800 zł dla Klientów korzystających usługi wideo i foto-wideo jest gratis.

● płynne połączenia pomiędzy kolejnymi utworami w materiale zawierającym tańce

Każdy film zawiera rozdziały zawierające z tańcami wykonywanymi do różnych utworów. Połączenie pomiędzy nimi tworzymy w możliwie najbardziej płynny sposób, od lat wykorzystywany prze dj'ów - utwory łączymy w taki sposób, aby rytm kończącej się piosenki dopasowany był do kolejnej. Nie ważne czy korzystają Państwo z usług dj'a czy zespołu - z zarejestrowanych przez nas efektów ich pracy powstanie płynny blok muzyczny, który w połączeniu ze stabilnym obrazem stworzy przyjemny do oglądania film, który dla widzów nie będzie męczący.

● szybki czas przedstawienia propozycji filmu z licznikiem

W wielu firmach, opartych na jednym komputerze, czas potrzebny na przeliczanie gotowych filmów wymusza realizację usługi w odległym, nawet rocznym, terminie. Posiadamy aż trzy mocne komputery, przeznaczone do pracy nad filmami, w tym jeden z ośmiordzeniowym procesorem. Dzięki temu propozycję filmu przedstawiamy do miesiąca od dnia Ślubu.

● dowolny czas długości filmu

Od Państwa zależy, czy film będzie miał kilkanaście minut czy może 3 godziny. Różne są potrzeby Klientów i my wychodzimy im na przeciw dając całkowitą swobodę pod tym względem. Z deklaracją czasu filmu nie muszą się Państwo śpieszyć - można to zrobić już po Ślubie.

● zdjęcia z wykorzystaniem dwóch aparatów i kilku obiektywów

● od 300 do 400 zdjęć obrobionych cyfrowo

Tyle standardowo umieszczamy w zapisach umowy, ale jeżeli będziemy mieć więcej ujęć wartych przekazania otrzymają je Państwo bez żadnych opłat.

● zdjęcia bez znaków wodnych

● materiały bez zabezpieczeń przed kopiowaniem

● rzetelne podejście do pracy

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Oferta nr 1
od 2000 do 5000 / wesele
Tanio i profesjonalnie.

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
VIDEOFILMOWANIE ♥ FOTOGRAFIA ♥ id:11421
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Pałac Pawłowice
Data dodania: 07-10-2017
WItamy:) razem z Żoną chcieliśmy bardzo wam podziękować za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu . Współpraca z Wami to czysta Przyjemność ,fachowa, profesionalna i szybka obsługa , dużo pomocy i podpowiedzi z waszej strony sprawiły że wszystko przebiegło tak jak ma być, nic dodać, nic ująć . Narzeczeni jeśli planujecie wziąć ślub to oni sa dla Was najlepszym rozwiązaniem :) Dziekujemy:):):)
Video-foto

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię:Video-foto 
Adres:Opoleul. Nysy Łużyckiej 68
45-035woj. opolskie
787-176...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
788-894...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-12-2013, liczba odwiedzin: 3747
Telefon
787-176...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
788-894...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Opole

Zobacz wszystkie kategorie