Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Videofilmowanie w 3D oraz w Full HD + Fotograf! id:11421

Kontakt

788-894...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Opole, opolskieZobacz na mapie
Data dodania: 05-12-2013
Liczba odwiedzin: 1878

Oferta

Videofilmowanie 3D/2D (Full HD), Fotografia

Filmowanie i fotografia ślubna są naszą wielką pasją i czerpiemy z niej wiele radości. Zatrzymamy w kadrze Wasze niepowtarzalne chwile - pełne emocji, szczęścia, uśmiechu i łez wzruszenia. Te wszystkie magiczne momenty ślubu uwiecznimy na zawsze
na fotografiach i filmach, by przypominać o Waszym wyjątkowym dniu.

Zadbaj o to, by Twój film był zawsze na czasie, tym bardziej, że nie musisz wybierać pomiędzy 2D i 3D - wersję 3D otrzymasz bez żadnych dopłat razem z tradycyjną wersją 2D (Full HD i DVD). To wszystko w konkurencyjnej cenie, która może być jeszcze atrakcyjniejsza, jeżeli wybierzesz dodatkowo usługę foto. Usługi fotograficzne występują również samodzielnie w pakiecie bez filmowania.

Możliwość negocjacji cen!

Stabilny obraz - podczas filmowania wykorzystujemy profesjonalne stabilizatory kamery, dzięki czemu zarejestrowany obraz będzie płynny, co jest niemożliwe do uzyskania w przypadku filmowania z ręki. W naszej pracowni znajduje się profesjonalne studio nagrań, w którym zadbamy, by dźwięk na filmie był najwyższej jakości. Zapraszamy do naszej siedziby na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację sprzętu oraz materiałów filmowych i zdjęć. Posiadamy zaświadczenie z kurii zezwalające na filmowanie i fotografowanie uroczystości religijnych.

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera

Cennik

Oferta nr 1
2990 / wesele
Tanio i profesjonalnie.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Videofilmowanie w 3D oraz w Full HD + Fotograf!
Imię:Video-foto
Województwo:opolskie
Miejscowość:Opole
Kod:45-035
Adres:Nysy Łużyckiej 68

Nowe ogłoszenia