Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

videofilmowanie HD i fotografia ślubna id:21562

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
videofilmowanie HD i fotografia ślubna

Ostatnio widziany 16-01-2018
888-356...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
888-356...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Rabka-Zdrój, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 17-06-2016
Liczba odwiedzin: 799

Oferta

Zajmujemy się obsługą foto-video imprez okolicznościowych (fotograf i kamerzysta). Pracujemy na terenie Małopolski. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem do obróbki zdjęć i filmów.

Filmowanie i fotografia to nasze pasje, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie wysłuchując spostrzeżeń i uwag co do sposobu realizacji filmu lub sesji zdjęciowej. Podczas pracy staramy się nie ingerować w przebieg uroczystości. Nie poprzestajemy na starych schematach, szukamy nowych możliwości i rozwiązań. Ciągle rozwijamy swoje umiejętności, by zaoferować usługi na jak najwyższym poziomie.

Łączy nas pasja tworzenia oraz wspólne życie. Film i fotografia to pamiątki, które doskonale się uzupełniają. Dzięki naszej współpracy, pełnej pozytywnych emocji ceremonia , uśmiech, wzruszenie, miłość, uczucia pozostaną z Państwem na lata.

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera

Cennik

Oferta nr 1
1400 / całość
PAKIET ŚLUBNY STANDARD (filmowanie + fotografia) = 1800zł
w cenie: 3 komplety płyt DVD, każdy komplet zawiera 2 płyty DVD, filmowanie i fotografia w plenerze, duży album z wywołanymi zdjęciami ok. 110 zdjęć (zamiennie do wyboru fotoksiążka 21x30), dodatkowo wszystkie wykonane zdjęcia w formacie JPG
na dwóch płytach DVD (ok. 600 zdjęć) w wysokiej rozdzielczości.

PAKIET SLUBNY HD (filmowanie HD + fotografia) = 2000zł
w cenie: 3 komplety płyt Bluray po dwie płyty każdy, dodatkowe sceny ze ślubu i wesela ok. 50 min, które nie znalazły się w głównym filmie (tzw. "sceny od kuchni"), reszta tak jak w pakiecie standard

PAKIET ŚLUBNY MIESZANY (filmowanie HD + fotografia) = 2000zł
(jeden komplet na bluray i dwa komplety na dvd lub odwrotnie, reszta tak jak w pozostałych pakietach. Zachęcam do pakietu mieszanego, gdyż jeśli nie macie póki co odtwarzacza bluray to możecie obejrzeć film na dvd a za kilka lat, prędzej czy później pojawi się u Państwa wyżej wymieniony odtwarzacz i wtedy przyjemnie będzie oglądnąć Swój ślub i wesele w najwyższej jakości)

Powyższe ceny pakietów obejmują jeden dzień (śłub i wesele), jeśli życzą sobie Państwo świadczenie usługi również na poprawinach to należy doliczyć dodatkowo 800zł w tym 1,5 godzinny film z poprawin i dodatkowo 300 zdjęć.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:REC HD STUDIO
Imię:Krystian
Nazwisko:Filas
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Rabka-Zdrój
Kod:34-700
Adres:Nowy Świat 16/6

Nowe ogłoszenia