Zobacz zdjęcia (1)
Video - One filmowanie plus fotobudka, Lublin - zdjęcie 1
1 / 1

Video - One filmowanie plus fotobudka id:19270

Lublin, lubelskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Filmujemy uroczystość związane z zawarciem związku małżeńskiego już ponad 17 lat. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni tego czasu pozwala świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie. Młodym parom proponujemy Pakiet Podstawowy, który powstał w oparciu o sugestię dotychczasowych klientów.
Filmujemy jeden dzień wesela. Towarzyszymy młodej parze od przygotowań do zakończenia oczepin. Utrwalamy między innymi: strojenie samochodu ślubnego, ubieranie Panny Młodej i Pana Młodego, Błogosławieństwo, drogę do Kościoła, uroczystość i życzenia. Następnie towarzyszymy młodej parze w drodze do lokalu weselnego gdzie utrwalamy powitanie chlebem i solą, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, krojenie tortu, oczepiny i całość zabawy weselnej. Młoda Para otrzymuje 3 godziny zmontowanego materiału, który jest utrwalony na 3 kompletach płyt DVD oraz 1 komplecie BLU – RAY. W skład pakietu wchodzi również czołówka ślubna oraz zakończenie: sentymentalne, stylizowane na stare kino lub w formie video żartu.
Jako pakiet rozszerzony proponujemy filmowanie drugiego dnia wesela. Ponadto oba pakiety można rozszerzyć o następujące elementy:
- Klip z sesji narzeczeńskiej
- Klip z sesji plenerowej
- drugi kamerzysta podczas uroczystości
- Klip z podziękowań dla rodziców
-wynajem fotobudki

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Video - One (1)

Video - One filmowanie plus fotobudka id:19270
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Kamil & Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Bełżyce
Data dodania: 09-12-2018

Nie moglismy lepiej trafić. Kontakt idealny. Filmowanie i potem film w nowoczesnej wersji! Czego chcieć więcej? Niczego! Piotr i spółka wymiatają i polecamy ich z całego serducha! 10/10! Kasia & Kamil

Kontakt Video - One

Nazwa firmy: Video - One
Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 5923

Popularne miasta w okolicy