Zobacz zdjęcia (5)
w dobrym stylu. Rękodzieło i dekoracje ślubne. Florystyka, papeteria, Koneck - zdjęcie 1
w dobrym stylu. Rękodzieło i dekoracje ślubne. Florystyka, papeteria, Koneck - zdjęcie 2 w dobrym stylu. Rękodzieło i dekoracje ślubne. Florystyka, papeteria, Koneck - zdjęcie 3 w dobrym stylu. Rękodzieło i dekoracje ślubne. Florystyka, papeteria, Koneck - zdjęcie 4 w dobrym stylu. Rękodzieło i dekoracje ślubne. Florystyka, papeteria, Koneck - zdjęcie 5
1 / 5

w dobrym stylu. Rękodzieło i dekoracje ślubne. Florystyka, papeteria id:45594

Koneck, kujawsko-pomorskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Zajmujemy się kompleksowymi dekoracjami sal i kościołów na wszelkie uroczystości -Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, chętnie tworzymy dekoracje tematyczne.

Kościoły:
posiadamy biały i czerwony dywan, białe postumenty, łuk kwiatowy, różnego rodzaju stojaki na kwiaty, materiały do dekoracji ławek, klęczników i krzeseł, krzesła chiavari, tuby szklane i latarnie.

Sale:
posiadamy podtalerze, ścianki dekoracyjne, różnego rodzaju świeczniki, skirtingi i stojaki na kwiaty, tablicę powitalną. Staramy się, żeby wystrój sali był jedyny i niepowtarzalny :)

Florystyka:
Wykonujemy bukiety ślubne wymarzone przez Panny Młode - razem wybieramy kwiaty, ustalamy wielkość i kolorystykę - niech ten najważniejszy bukiet kobiety będzie wyjątkowy :)
Poza tym robimy korsarze, butonierki, kwiatowe podziękowania w postaci bukietów czy flowerboxów. Zajmujemy się też oprawą florystyczną całej uroczystości.

W swojej ofercie mamy też dekoracje balonowe - balony z helem, girlandy balonowe, ścianki dekoracyjne dekorowane balonami.

Ponadto zajmujemy się również rękodziełem ślubnym - zamawiając u nas dekoracje sali i/lub kościoła otrzymują Państwo rabat na nasze personalizowane pudełka na koperty, obrączki, skrzynki na alkohol, czy drewniane podziękowania rodzicom.

Ale to nie wszystko :)
Mogą Państwo zamówić u nas winietki, podziękowania dla gości, plany stołów, podziękowania rodzicom oraz inne niezbędne gadżety... :)

Działamy na terenie województwa kujawsko - pomorskiego, a nasze biuro znajduje się w miejscowości Koneck. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którymi przedstawimy naszą ofertę, dopasujemy ją do Państwa potrzeb i robimy wycenę naszych usług.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Staramy sie, aby kazda oferta była jedyna i niepwtarzalna.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dbałością o każdy szczegół. Od koloru kwiatów po kolory wstążki klamkach samochodu :)

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Nie. Nasze dekoracje są wykonane wyłącznie żywych kwiatów.

liczba odwiedzin: 2826

Popularne miasta w okolicy