Zobacz zdjęcia (5)
Weddings by Madeleine - Wymarzony ślub!, Szczecin - zdjęcie 1
Weddings by Madeleine - Wymarzony ślub!, Szczecin - zdjęcie 2 Weddings by Madeleine - Wymarzony ślub!, Szczecin - zdjęcie 3 Weddings by Madeleine - Wymarzony ślub!, Szczecin - zdjęcie 4 Weddings by Madeleine - Wymarzony ślub!, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Weddings by Madeleine - Wymarzony ślub! id:44786

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Witam Cię na moim profilu 😊
Nazywam się Magdalena Borowiecka i jestem konsultantem ślubnym-wedding plannerem.
Czym zajmuje się wedding planner? Jak większość z Was pewnie sądzi, to osoba która zajmuje się organizacją wesela: szukaniem sali, fotografa, zespołu muzycznego itd..
Wiele z Was również sądzi, że ta funkcja jest zbędna w społeczeństwie,bo przecież sami jesteśmy w stanie to wszystko zorganizować. Owszem,zgodzę się z tym. Każdy z nas potrafi przeszukać internet, wyszukać i zadzwonić, ale zadaniem wedding plannera nie jest tylko i wyłącznie wyszukanie usługodawców. Moim zadaniem jest doradzić Wam co jest modne w danym sezonie, jakie rozwiązania się sprawdzi, bądź nie, w co warto zainwestować, a co lepiej pominąć. Doradzę również, jak uniknąć oszustw oraz jak zaoszczędzić niepotrzebnego stresu i nerwów związanych z organizacją wesela.
Jeśli nie masz czasu na zorganizowanie wesela marzeń, napisz do mnie, a sprawie ,że ten dzień będzie dla Was wyjątkowy i piękny.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Weddings by Madeleine- Wedding Planner (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Weddings by Madeleine- Wedding Planner

Nazwa firmy: Weddings by Madeleine- Wedding Planner
Imię i nazwisko: Magdalena Borowiecka
Adres: Szczecin, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 1383

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie