Zobacz zdjęcia (5)
WedLed - dekoracje świetlne, napis Miłość, LOVE, ciężki dym, Białystok - zdjęcie 1
WedLed - dekoracje świetlne, napis Miłość, LOVE, ciężki dym, Białystok - zdjęcie 2 WedLed - dekoracje świetlne, napis Miłość, LOVE, ciężki dym, Białystok - zdjęcie 3 WedLed - dekoracje świetlne, napis Miłość, LOVE, ciężki dym, Białystok - zdjęcie 4 WedLed - dekoracje świetlne, napis Miłość, LOVE, ciężki dym, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

WedLed - dekoracje świetlne, napis Miłość, LOVE, ciężki dym id:40142

Białystok, podlaskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Drogie Podlasianki i drodzy Podlasianie, planujący swój wyjątkowy ślub!
Chcielibyśmy Wam pogratulować tej decyzji i zaprosić do skorzystania z proponowanych przez nas usług na terenie całego podlasia.

Jeżeli znaleźliście się właśnie w naszym ogłoszeniu to prawdopodobnie wiecie już o co chodzi w dekoracji światłem i potrzebujecie impulsu żeby móc utwierdzić się w przekonaniu, że to właśnie nam możecie zaufać.

Co mamy do zaoferowania?
- wyjątkową i magiczną atmosferę
- indywidualne podejście do każdego projektu
- gwarancję, że każda sala stanie się najpiękniejszym miejscem na Ziemi
.
Oświetlamy pomieszczenie nie tylko wewnątrz ale i na zewnątrz wybranymi przez Was kolorami (my ewentualnie możemy doradzić) przez co dekoracja staje się elegancka a zarazem spektakularna.
Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego indywidualnie.

Do dekoracji używamy mocnych, wysokiej klasy urządzeń świecących w technologii LED dzięki czemu uzyskujemy żywe i realistyczne kolory i są widoczne nie tylko po zgaszeniu świateł na sali ale i przy pierwszym wejściu na nią co można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Posiadamy jeden wariant dekoracji dzięki czemu nie rozbijamy ceny na 50 czy 200 gości a także nie mamy ograniczonej ilości świateł, które używamy.

Chcielibyśmy dodatkowo zaproponować
- nietuzinkowy napis LOVE. Jak na zdjęciach widać możecie sami zdecydować o kolorze napisu, jasności świecenia.
- napis Miłość - nasza nowość, subtelny, wyjątkowy! Specjalnie aby móc ozdobić stół Państwa Młodych, jedyny taki na podlasiu!
- osiadamy również ciężki dym i do wytworzenia chmury stosujemy suchy lód więc bez obaw, że to ma nieprzyjemny zapach, będzie ślisko, ponieważ suchy lód to zestolony dwutlenek węgla- jeżeli jesteś zainteresowany napisz a wyślemy film co patrafi nasza maszyna :)


Pamiętajcie, że w pakiecie zawsze taniej. Ile? Napiszcie a się dowiecie!

Zapraszamy również na Facebookowy fanpage: WedLed - dekoracje świetlne gdzie można widzieć co się u nas dzieje.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Białystok, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 2218

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie