Zobacz zdjęcia (5)
"Wesele Marzeń" Konsultantka Ślubna, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 1
"Wesele Marzeń" Konsultantka Ślubna, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 2 "Wesele Marzeń" Konsultantka Ślubna, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 3 "Wesele Marzeń" Konsultantka Ślubna, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 4 "Wesele Marzeń" Konsultantka Ślubna, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 5
1 / 5

"Wesele Marzeń" Konsultantka Ślubna id:9700

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

O nas

Wesele Marzeń powstało z myślą o osobach planujących ślub i wesele, oczywiście. :)

Dzień ślubu jest dla wszystkich narzeczonych dniem wyjątkowym, pełnym emocji. Wiążą się z nim plany i przygotowania, które zaczynają się na długo przed dniem ślubu.

Formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego i w kościele… Sala, zespół (a może DJ?), fotograf, kamerzysta… Pojechać jakimś pięknym, wyjątkowym autem, a może dorożką zaprzężoną w białe konie…? Gdzie zamówić zaproszenia? I jakie przygotować upominki dla gości?

Tyle rzeczy trzeba przemyśleć i zaplanować… A możliwości jest tak wiele! ;)

Niestety nie każdy ma czas, aby wszystkim tym zająć się osobiście i osobiście dopilnować, aby wszystko przebiegło jak należy i zdarza się, że nie wszystko jest tak, jak wcześniej zaplanowaliśmy...

I w tym miejscu pojawiam się ja – ciężar przygotowań mogę wziąć na siebie, abyście Wy – Młoda Para – mogli Cieszyć się Sobą w tym Wyjątkowym i Jedynym w swoim rodzaju Dniu… :)