Zobacz zdjęcia (5)
WESELE NIE BĘDZIE NUDNE - SUPER DJ NA WESELE WODZIREJ Z TELEWIZJI, Wrocław - zdjęcie 1
WESELE NIE BĘDZIE NUDNE - SUPER DJ NA WESELE WODZIREJ Z TELEWIZJI, Wrocław - zdjęcie 2 WESELE NIE BĘDZIE NUDNE - SUPER DJ NA WESELE WODZIREJ Z TELEWIZJI, Wrocław - zdjęcie 3 WESELE NIE BĘDZIE NUDNE - SUPER DJ NA WESELE WODZIREJ Z TELEWIZJI, Wrocław - zdjęcie 4 WESELE NIE BĘDZIE NUDNE - SUPER DJ NA WESELE WODZIREJ Z TELEWIZJI, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

WESELE NIE BĘDZIE NUDNE - SUPER DJ NA WESELE WODZIREJ Z TELEWIZJI id:38940

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

BĘDZIE ZABAWA, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO
DJ PIOSENKARZ WODZIREJ KABARECIARZ Z TELEWIZJI NA WASZYM WESELU.
Wyobraź sobie Sebastiana w roli Ibisza , który prowadzi twoje wesele, integruje gości , śpiewa jak Krzysztof Krawczyk , nagle pojawia się Zenon Martyniuk a potem jako gwóźdź programu sam Krzysztof Cugowski i Czadoman . Superdjnawesele człowiek od zadań specjalnych , ,występował w takich telewizjach jak POLSAT, TVN, TVP2. Zawodowy wodzirej niczym Jerzy Sthur w filmie "Wodzirej" , bo współpracował z jego synem Maciejem . Sama Natalia Kukulska , zaprosiła go na prowadzenie wesela jej przyjaciółki . Najważniejszym jego atutem jest warsztat kabaretowy i piosenkarski , to On występował na jednej scenie z Marylą Rodowicz, Kubą Badachem,oraz z Igorem Kwiatkowskim (kabaret Paranienormalni) Natalią Kukulską,Pawłem Kukizem , Zespołem Piersi , Andrzejem Grabowskim , Maciejem Sthurem . To właśnie jego C-BOOL zaprosił do zagrania na gitarze w teledysku Never go away , który osiągnął 50 milionów wyświetleń . Jego piosenka , którą zaśpiewał siostrze na weselu , ma już 5 milionów odsłon a jako gitarzysta nagrał gitarę na płytę SOKÓŁ&PONO;. Dodatkowa rekomendacja - wieloletnia współpraca z jednym z najlepszych koncernów eventowych najlepszaimprezal i tysiące udanych wesel i imprez firmowych.Nasze wesela to super show , który integruje gości z różnych pokoleń ,przez dobór muzyki i programu artystycznego. Prawdziwy piosenkarz na żywo i program kabaretowy gdzie pojawia się postać Zenona Martyniuka, Krzysztofa Krawczyka, Krzysztofa Cugowskiego, Czadomana , Elvisa, Mieczysława Fogga.Zapewniamy kreatywne zabawy oczepinowe z wykorzystaniem efektów specjalnych i studia filmowego Green Screen . Obiecujemy że wasi goście nie będą już przeżywać horroru , że ktoś ich na siłę wyciągnie , tylko sami chętnie będą w nich uczestniczyć ,żeby pochwalić się filmikiem na Facebooku rodzinie i znajomym,zapewniając Państwu komfort .Zapraszamy do współpracy :)

Opinie superdjnawesele (2)

WESELE NIE BĘDZIE NUDNE - SUPER DJ NA WESELE WODZIREJ Z TELEWIZJI id:38940
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 2 opinii
4,90
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Rowy
Data dodania: 08-11-2018

Dj z dużym doświadczeniem. Nietuzinkowy, kreator, artysta przez duże A. Zabawa na najwyższym poziomie. Moc atrakcji. Gwiazdor sceny.

D
Dawid
4.80
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Kłodzko
Data dodania: 12-10-2020

Wybraliśmy bardzo uzdolnionego muzycznie DJ’a na nasze wesele. Wykonuje to zajęcie z pasją, ogromnym zaangażowaniem. Posiada spore doświadczenie. Goście weselni bawili się świetnie. Odtwarzał piosenki na życzenie biesiadników. Grał na gitarze i śpiewał. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego muzycznych usług. Polecamy niezmiernie!

liczba odwiedzin: 1733

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy