Wodzireje Freak Frak id:15430

Oferta
Dodaj do plannera

Wodzireje i animatorzy z Dolnośląskiego Bractwa Freak Frak w nietypowy sposób poprowadzą Waszą weselną uroczystość.
Animacje taneczne, budowanie relacji między rodzinami przez kreatywne zabawy na odpowiednim poziomie oraz niestandardowy multimedialny sprzęt sprawi, że Wasi goście i rodzina będą z sentymentem rozpamiętywać wspólne spotkanie.
Zajmujemy się oprawą artystyczną imprez: muzyka, scenariusz na podstawie Waszych oczekiwań i naszych doświadczeń, rekwizyty i przebrania, oświetlenie, projektory i ekrany.
Działamy w całej Polsce.
Jeśli masz nietypowy pomysł - wesele w lesie, polonez w ogrodzie, pokaz multimedialny waszych zdjęć nad jeziorem lub jeśli po prostu chcesz zatroszczyć się o niezapomniane wrażenia dla siebie i zaproszonych gości skontaktuj się z nami.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 3100 PLN / wesele

Chcemy jak najlepiej przedstawić Ci to w jaki sposób pracujemy, jak wyglądają imprezy, które prowadzimy i co można z nami zrobić. Dlatego jeśli to wszystko co znajdziesz na tej stronie wyda Ci się interesujące zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia się na spotkanie.
Zwykle trwa ono 1 - 1,5 godziny. W tym czasie mamy możliwość przedstawienia i opowiedzenia tego wszystkiego czego nie da się przekazać przez internet oraz odpowiedzenia na każde Twoje pytanie. Jesteśmy zwolennikami ustalania warunków współpracy właśnie podczas takich spotkań ponieważ możemy w ich czasie zorientować się w tym co Cię kręci i w czym czujesz się najlepiej. Ty z kolei masz sposobność aby poznać człowieka, który może będzie pełnił tę niezwykle ważną rolę podczas Twojej imprezy.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Wodzireje Freak Frak id:15430
Ilość głosów: 23 Średnia wszystkich ocen: 4,91 / 5
Autor: Zosia i Kamil Dodano: 05-10-2016
Data imprezy: 13-08-2016 Miejscowość: Kryniczno
(5)
Nasze wesele animowali Tomasz Kuboth ze swoją małżonką Kasią. Profesjonalne podejście i perfekcjonizm można było zauważyć już od pierwszego spotkania. Samo przyjęcie było świetnie zaaranżowane, od przywitania gości po zabawy integracyjne i oczepiny.
Muzyka, przy której goście bardzo dobrze się bawili - idealne wyczucie nastrojów i upodobań muzycznych gości.
Oby więcej takich Wodzirejów!
Serdecznie polecamy :)
Autor: Magda i Łukasz Dodano: 18-09-2016
Data imprezy: 10-09-2016 Miejscowość: Mierzęcice
(5)
Bractwo Freak Frak (a dokładnie Sebastian) zostało nam polecone przez przyjaciółkę, która wcześniej dwukrotnie uczestniczyła w prowadzonym przez nich weselu! Jako iż moja przyjaciółka bardzo ceni dobrą muzykę i pomysłową zabawę na wysokim poziomie, postanowiliśmy jej zawierzyć!
No i oczywiście Freak Frak to był strzał w 10! Zaufaliśmy w pełni Sebastianowi przy prowadzeniu naszego wesela, daliśmy mu wolną rękę i nie zawiedliśmy się!
Muzyka bardzo dobra - dobrana do potrzeb gości! Uwzględniana preferowana przez nas muzyka oraz wcześniej wypisane dedykacje.
Sebastian znalazł również fajną alternatywę na (nie do końca chciany przez nas) pierwszy taniec, który w konsekwencji zastąpiony został wspólnym tańcem otwarcia w stylu hawai;D Ponadto, nie zabrakło zabaw, ale głównie tanecznych, przy których goście mogli się wyszaleć. Sebastian dwoił się i troił - byliśmy szczerze zaskoczeni ilością oraz formą zabaw, które zaprezentował na naszym weselu. Goście byli bardzo zadowoleni, niejednokrotnie spotkaliśmy się z bardzo pochlebnymi opiniami na temat Sebastiana - pomysłowością, zaangażowaniem, profesjonalizmem i oczywiście mega pozytywną energią! Goście oraz my świetnie bawiliśmy się na naszym weselu. Z czystym sumieniem możemy polecić Freak Frak - to napewno gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie!


Autor: Basia i Krzysiek Dodano: 10-09-2016
Data imprezy: 27-08-2016 Miejscowość: Gliwice
(5)
Długo zwlekaliśmy z wystawieniem opini, ponieważ nie wiem w jakie słowa ubrać to, jak DJ Wojtek uczynił nasze wesele wyjątkowym. Było naprawdę rewelacyjnie, na poziomie, bez zboczonych zabaw, niezręcznych sytuacji. Muzyka naprawdę idealnie dobrana - każdy świetnie się bawił bez wględu na płeć czy wiek. Przepiękny polonez, do którego byłam na początku sceptycznie nastawiona, okazał się strzałem w dziesiątkę, do tego romantyczny walc ze świecami! coś genialnego :) po weselu dostaliśmy mnóstwo telefonów że impreza była wyjątkowa, oryginalna i było coś innego niż zwykle. Jesteśmy również zadowoleni z kontaktu z Wojtkiem przed weselem, mimo że jesteśmy z Gliwic udało się zorganizować dwa spotkania. ;) jesteśmy mile zaskoczeni i będziemy naszym wszystkim znajomym gorąco polecać. :))) dodam jeszcze, że to nasza trzecia impreza z Freak Frakami ale każda czymś zaskoczyła i była niepowtarzalna;)
Autor: Wojciech Sura Dodano: 10-09-2016
Data imprezy: 14-08-2016 Miejscowość: Wrocław
(5)
Przed naszym weselem u Freakfraków bawiłem się już dwa razy i przekonałem narzeczoną, żebyśmy skorzystali z ich usług też na naszym weselu. I również i tym razem ekipa stanęła na wysokości zadania. Wielką pomocą była animatorka, która przez pierwszą część wesela organizowała zabawy dla przeszło dwudziestki dzieciaków. Tomek poprowadził całe wesele z klasą, zaproponował bardzo inteligentne zabawy w atmosferze dobrego smaku, zapoznał i ośmielił obie rodziny i ogólnie walczył dzielnie aż do piątej nad ranem. Definitywnie polecamy.
Autor: Ola i Janek Dodano: 07-09-2016
Data imprezy: 03-09-2016 Miejscowość: Dębniki
(5)
Przed naszym weselem byliśmy już na 4-5 imprezach organizowanych przez Freak Frak. Obawialiśmy się trochę, że wodzirej nie będzie nas (ani naszych gości) w stanie niczym zaskoczyć. Było jednak zupełnie inaczej! Wszystko to za sprawą Wojtka., dzięki któremu nasze wesele było naprawdę wspaniałe. Kreatywne zabawy i gry, doskonały kontakt z gośćmi, reagowanie na wydarzenia na sali oraz bardzo dużo uśmiechu. Świetnie się bawiliśmy, nasi znajomi również. Bardzo dużo osób pytało nas po weselu, skąd wzięliśmy takiego rewelacyjnego wodzireja. Szczerze polecamy :)
Autor: Asia i Marek Dodano: 05-09-2016
Data imprezy: 03-10-2015 Miejscowość: Wrocław
(5)
Freak Fraków wybraliśmy z polecenia znajomych i... nie zawiedliśmy się! Wojtek był świetnie przygotowany na różne weselne koleje losu. Chwalimy sobie też rzeczowy kontakt przed samym weselem. Goście bawili się świetnie do samego rana, a potem pytali nas, skąd mamy takich wodzirejów. Zachwycone były też dzieci oraz ich rodzice, którzy mogli się spokojnie bawić, podczas gdy ich pociechy miały zorganizowane zabawy. Z czystym sumieniem polecamy!
Autor: Maria i Michał Dodano: 01-09-2016
Data imprezy: 30-07-2016 Miejscowość: Wrocław
(5)
Byliśmy na wielu weselach i spotkaliśmy się z różnymi typami zabaw. Poszukiwaliśmy wodżireja o radosnym usposobieniu, dużej kreatywności, który tak poprowadzi wesele, że każdy z gości będzie czuł się dobrze.
Wodżirej Wojtek spełnił nasze oczekiwania, polecamy Go wszystkim którzy chcą mieć udane wesele. Goście byli bardzo zadowoleni, niektórzy wzieli kontakt do wodżireja. Polecamy!
Autor: Iwona i Artur Dodano: 30-08-2016
Data imprezy: 18-06-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że moje własne wesele było najlepszym na jakim do tej pory byłam:) Do tej pory za takie uważaliśmy wesele naszego kolegi, prowadzone przez wodzireja Jarka (również Freak Frak:)) Bardzo dziękujemy naszemu wspaniałemu wodzirejowi Mateuszowi za niezapomnianą zabawę i fantastyczne emocje! Zabawy zachwyciły wszystkich gości, którzy komentowali, że są pierwszy raz na tak świetnie prowadzonym weselu: zabawnie, nienachalnie, z wielką klasą i super poczuciem humoru.
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

606-713...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Wodzireje Freak Frak
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-361
Data dodania: 16-07-2015
Liczba odwiedzin: 1814

Polecamy

Nowe ogłoszenia