Wodzireje Freak Frak id:15430

Oferta
Dodaj do plannera

Wodzireje i animatorzy z Dolnośląskiego Bractwa Freak Frak w nietypowy sposób poprowadzą Waszą weselną uroczystość.
Animacje taneczne, budowanie relacji między rodzinami przez kreatywne zabawy na odpowiednim poziomie oraz niestandardowy multimedialny sprzęt sprawi, że Wasi goście i rodzina będą z sentymentem rozpamiętywać wspólne spotkanie.
Zajmujemy się oprawą artystyczną imprez: muzyka, scenariusz na podstawie Waszych oczekiwań i naszych doświadczeń, rekwizyty i przebrania, oświetlenie, projektory i ekrany.
Działamy w całej Polsce.
Jeśli masz nietypowy pomysł - wesele w lesie, polonez w ogrodzie, pokaz multimedialny waszych zdjęć nad jeziorem lub jeśli po prostu chcesz zatroszczyć się o niezapomniane wrażenia dla siebie i zaproszonych gości skontaktuj się z nami.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 3100 PLN / wesele

Chcemy jak najlepiej przedstawić Ci to w jaki sposób pracujemy, jak wyglądają imprezy, które prowadzimy i co można z nami zrobić. Dlatego jeśli to wszystko co znajdziesz na tej stronie wyda Ci się interesujące zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia się na spotkanie.
Zwykle trwa ono 1 - 1,5 godziny. W tym czasie mamy możliwość przedstawienia i opowiedzenia tego wszystkiego czego nie da się przekazać przez internet oraz odpowiedzenia na każde Twoje pytanie. Jesteśmy zwolennikami ustalania warunków współpracy właśnie podczas takich spotkań ponieważ możemy w ich czasie zorientować się w tym co Cię kręci i w czym czujesz się najlepiej. Ty z kolei masz sposobność aby poznać człowieka, który może będzie pełnił tę niezwykle ważną rolę podczas Twojej imprezy.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Wodzireje Freak Frak id:15430
Ilość głosów: 24 Średnia wszystkich ocen: 4,92 / 5
Autor: Ewa Dodano: 22-01-2017
Data imprezy: 10-12-2016 Miejscowość: Stronie Śląskie
(5)
Polecam z całego serca! FreakFrak zostali nam poleceni przez naszego fotografa, który już kilkukrotnie miał przyjemność spotkać się z wodzirejami na weselach. Nie zawiedliśmy się.

Już na pierwszym spotkaniu Tomek zrobił na nas ogromne wrażenie. Skrzętnie prowadził notatki, dopytywał o nasze pomysły na wesele, entuzjastycznie reagował na nasze propozycje. Z każdym kolejnym spotkaniem i wymienionym mailem utwierdzałam się w przekonaniu, że to był dobry wybór.

Po weselu przekonałam się, że to był idealny wybór. Jako panna młoda nie musiałam martwić się o to, czy moi goście dobrze się bawią, bo miałam od tego Tomka i Kasię. Utwory muzyczne były dobrze dopasowane pod sytuacje i gości tańczących. Przerwy nie były ani za długie, ani za krótkie, dzięki czemu goście mogli chwilę odpocząć, posilić się i porozmawiać.

A już po weselu goście dziękowali nam za wspaniałą zabawę, kilkukrotnie chwalili muzykę, zabawy weselne a także wodzirejów, którzy nawet stojąc przy konsoli wyglądali, jakby sami również świetnie się bawili.

Organizacja wesela to bardzo duży stres. Dzięki wodzirejom Freak Frak miałam na głowie dużo mniej zmartwień, gdyż wiedziałam, że prowadzenie wesela będzie w dobrych i profesjonalnych rękach.
Autor: Zosia i Kamil Dodano: 05-10-2016
Data imprezy: 13-08-2016 Miejscowość: Kryniczno
(5)
Nasze wesele animowali Tomasz Kuboth ze swoją małżonką Kasią. Profesjonalne podejście i perfekcjonizm można było zauważyć już od pierwszego spotkania. Samo przyjęcie było świetnie zaaranżowane, od przywitania gości po zabawy integracyjne i oczepiny.
Muzyka, przy której goście bardzo dobrze się bawili - idealne wyczucie nastrojów i upodobań muzycznych gości.
Oby więcej takich Wodzirejów!
Serdecznie polecamy :)
Autor: Magda i Łukasz Dodano: 18-09-2016
Data imprezy: 10-09-2016 Miejscowość: Mierzęcice
(5)
Bractwo Freak Frak (a dokładnie Sebastian) zostało nam polecone przez przyjaciółkę, która wcześniej dwukrotnie uczestniczyła w prowadzonym przez nich weselu! Jako iż moja przyjaciółka bardzo ceni dobrą muzykę i pomysłową zabawę na wysokim poziomie, postanowiliśmy jej zawierzyć!
No i oczywiście Freak Frak to był strzał w 10! Zaufaliśmy w pełni Sebastianowi przy prowadzeniu naszego wesela, daliśmy mu wolną rękę i nie zawiedliśmy się!
Muzyka bardzo dobra - dobrana do potrzeb gości! Uwzględniana preferowana przez nas muzyka oraz wcześniej wypisane dedykacje.
Sebastian znalazł również fajną alternatywę na (nie do końca chciany przez nas) pierwszy taniec, który w konsekwencji zastąpiony został wspólnym tańcem otwarcia w stylu hawai;D Ponadto, nie zabrakło zabaw, ale głównie tanecznych, przy których goście mogli się wyszaleć. Sebastian dwoił się i troił - byliśmy szczerze zaskoczeni ilością oraz formą zabaw, które zaprezentował na naszym weselu. Goście byli bardzo zadowoleni, niejednokrotnie spotkaliśmy się z bardzo pochlebnymi opiniami na temat Sebastiana - pomysłowością, zaangażowaniem, profesjonalizmem i oczywiście mega pozytywną energią! Goście oraz my świetnie bawiliśmy się na naszym weselu. Z czystym sumieniem możemy polecić Freak Frak - to napewno gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie!


Autor: Basia i Krzysiek Dodano: 10-09-2016
Data imprezy: 27-08-2016 Miejscowość: Gliwice
(5)
Długo zwlekaliśmy z wystawieniem opini, ponieważ nie wiem w jakie słowa ubrać to, jak DJ Wojtek uczynił nasze wesele wyjątkowym. Było naprawdę rewelacyjnie, na poziomie, bez zboczonych zabaw, niezręcznych sytuacji. Muzyka naprawdę idealnie dobrana - każdy świetnie się bawił bez wględu na płeć czy wiek. Przepiękny polonez, do którego byłam na początku sceptycznie nastawiona, okazał się strzałem w dziesiątkę, do tego romantyczny walc ze świecami! coś genialnego :) po weselu dostaliśmy mnóstwo telefonów że impreza była wyjątkowa, oryginalna i było coś innego niż zwykle. Jesteśmy również zadowoleni z kontaktu z Wojtkiem przed weselem, mimo że jesteśmy z Gliwic udało się zorganizować dwa spotkania. ;) jesteśmy mile zaskoczeni i będziemy naszym wszystkim znajomym gorąco polecać. :))) dodam jeszcze, że to nasza trzecia impreza z Freak Frakami ale każda czymś zaskoczyła i była niepowtarzalna;)
Autor: Wojciech Sura Dodano: 10-09-2016
Data imprezy: 14-08-2016 Miejscowość: Wrocław
(5)
Przed naszym weselem u Freakfraków bawiłem się już dwa razy i przekonałem narzeczoną, żebyśmy skorzystali z ich usług też na naszym weselu. I również i tym razem ekipa stanęła na wysokości zadania. Wielką pomocą była animatorka, która przez pierwszą część wesela organizowała zabawy dla przeszło dwudziestki dzieciaków. Tomek poprowadził całe wesele z klasą, zaproponował bardzo inteligentne zabawy w atmosferze dobrego smaku, zapoznał i ośmielił obie rodziny i ogólnie walczył dzielnie aż do piątej nad ranem. Definitywnie polecamy.
Autor: Ola i Janek Dodano: 07-09-2016
Data imprezy: 03-09-2016 Miejscowość: Dębniki
(5)
Przed naszym weselem byliśmy już na 4-5 imprezach organizowanych przez Freak Frak. Obawialiśmy się trochę, że wodzirej nie będzie nas (ani naszych gości) w stanie niczym zaskoczyć. Było jednak zupełnie inaczej! Wszystko to za sprawą Wojtka., dzięki któremu nasze wesele było naprawdę wspaniałe. Kreatywne zabawy i gry, doskonały kontakt z gośćmi, reagowanie na wydarzenia na sali oraz bardzo dużo uśmiechu. Świetnie się bawiliśmy, nasi znajomi również. Bardzo dużo osób pytało nas po weselu, skąd wzięliśmy takiego rewelacyjnego wodzireja. Szczerze polecamy :)
Autor: Asia i Marek Dodano: 05-09-2016
Data imprezy: 03-10-2015 Miejscowość: Wrocław
(5)
Freak Fraków wybraliśmy z polecenia znajomych i... nie zawiedliśmy się! Wojtek był świetnie przygotowany na różne weselne koleje losu. Chwalimy sobie też rzeczowy kontakt przed samym weselem. Goście bawili się świetnie do samego rana, a potem pytali nas, skąd mamy takich wodzirejów. Zachwycone były też dzieci oraz ich rodzice, którzy mogli się spokojnie bawić, podczas gdy ich pociechy miały zorganizowane zabawy. Z czystym sumieniem polecamy!
Autor: Maria i Michał Dodano: 01-09-2016
Data imprezy: 30-07-2016 Miejscowość: Wrocław
(5)
Byliśmy na wielu weselach i spotkaliśmy się z różnymi typami zabaw. Poszukiwaliśmy wodżireja o radosnym usposobieniu, dużej kreatywności, który tak poprowadzi wesele, że każdy z gości będzie czuł się dobrze.
Wodżirej Wojtek spełnił nasze oczekiwania, polecamy Go wszystkim którzy chcą mieć udane wesele. Goście byli bardzo zadowoleni, niektórzy wzieli kontakt do wodżireja. Polecamy!
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

606-713...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Wodzireje Freak Frak
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-361
Data dodania: 16-07-2015
Liczba odwiedzin: 2173

Polecamy

Nowe ogłoszenia