Zobacz zdjęcia (5)
Wodzireje Freak Frak, Wodzirej na wesele, Dj na wesele, Wrocław - zdjęcie 1
Wodzireje Freak Frak, Wodzirej na wesele, Dj na wesele, Wrocław - zdjęcie 2 Wodzireje Freak Frak, Wodzirej na wesele, Dj na wesele, Wrocław - zdjęcie 3 Wodzireje Freak Frak, Wodzirej na wesele, Dj na wesele, Wrocław - zdjęcie 4 Wodzireje Freak Frak, Wodzirej na wesele, Dj na wesele, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Wodzireje Freak Frak, Wodzirej na wesele, Dj na wesele id:15430

Wrocław, dolnośląskie
(143)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
606-713...
693-607...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Wow! Fajnie, że tu jesteś! Serio. Miło, że chcesz poświęcić nam trochę uwagi.
Żeby nie nadużywać Twojej cierpliwości polecamy najpierw sprawdzić czy warto nam zaufać - opinie na ten temat znajdziesz na samym dole. Potem możesz zerknąć do sekcji "Poznajmy się" jest nieco nad opiniami. Znajdziesz tam konkretne odpowiedzi na konkretne pytania. Po więcej zdjęć zapraszamy na FB lub stronę internetową, a jeśli jeszcze Cię nie znudziliśmy to poniżej kilka faktów o nas ;).

Od 2014 roku zwariowani wodzireje we frakach z naszej ekipy robią wszystko żeby wesela współpracujących z nami Par Młodych pozostały niezatartym i najpiękniejszym wspomnieniem w ich życiu. Aby to osiągnąć stosujemy cały arsenał umiejętności konferansjerskich, aktorskich, tanecznych i animacyjnych. Podajemy gościom rewelacyjną muzykę taneczną oraz tworzymy nastrój oświetleniem, zabawami ze smakiem i niekonwencjonalnymi gadżetami. Zawsze z zaraźliwym uśmiechem i energią.
Kluczem do sukcesu są nasze cotygodniowe wewnętrzne szkolenia, na których szlifujemy umiejętności i dzielimy się wiedzą.

Prowadziliśmy już różne szalone imprezy - pod gołym niebem, z uczestnikami z całego (serio) świata, olimpiady zimowe w lecie, przebrani za rycerzy Jedi lub mafiozów, dla kilku tysięcy osób jak i dla małej grupy kilku uczestników, dla aktorów i informatyków, wielbicieli muzyki klasycznej i bywalców festiwalu Tomorrowland, krótkie i tak intensywne, że na ścianach zraszała się para wodna i takie, które rozpalały się długo i długo nie gasły. Lekko licząc bawiliśmy już 300 tysięcy osób i chcemy zwiększyć ten poziom do pół miliona :D - tyle uśmiechniętych twarzy... Warto!

Wciąż tu jesteś? W takim wypadku musimy się spotkać :D. Daj znać kiedy i gdzie planujesz wesele a my zarezerwujemy dla Ciebie termin i zaprosimy na spotkanie z wodzirejem, który będzie mógł wesprzeć Cię w tym dniu. Przy kawie będzie okazja do tego żebyśmy mogli poznać Wasze oczekiwania, pomysły, obawy. Z resztą... po co zdradzać wszystkie szczegóły? Kilka kart w rękawie sobie zostawimy ;). To co? Do zobaczenia?

Z szerokim uśmiechem
Wodzireje Freak Frak

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo nie wyobrażamy sobie żebyśmy mogli spartaczyć tak ważny dla Ciebie dzień. Po prostu nie. Musi być cudownie i nasza w tym głowa.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zaangażowaniem. Na Twoje wesele przyjedziemy żeby zrobić najlepszą imprezę w Twoim życiu. Sprawdź w opiniach czy nam się udaje ;)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak działa od 2014 roku. Nasz założyciel, natomiast, prowadził wesela już od 2005. Wprawa naszych wodzirejów jest jednak czymś więcej niż prostym wynikiem dodawania imprez którym dowodzili. Raz na tydzień, w każdy czwartek odbywa się nasze wewnętrzne szkolenie. Podnosimy nasze umiejętności taneczne, konferansjerskie, aktorskie, kondycję fizyczną, znajomość muzyki i inne. Ważnym elementem naszego spotkania są też sprawozdania z imprez które prowadziliśmy. Skupiamy się na przekazaniu treści użytecznej dla innych (sposoby wyjścia z trudnych sytuacji, nowe pomysły, sprawdzone utwory itp.). Dzięki temu multiplikujemy nasze doświadczenia i po spotkaniu każdy wychodzi o kilka imprez bogatszy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy elastyczni i bierzemy pod uwagę różne warianty. Można się z nami dogadać :D

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każdej przyszłej Parze Młodej proponujemy zawsze usługę "WODZIREJ", która zawiera w sobie dbanie o przebieg imprezy oraz o następowanie po sobie ustalonych wcześniej punktów. Zdejmuje to z Młodych ciężar pamiętania o wszystkim. W usłudze tej zawiera się też komplet usług konferansjerskich oraz animacyjnych tak aby goście wiedzieli co się dzieje lub będzie działo oraz byli pociągani dobrym przykładem i energią do zabawy.
Drugą usługą podstawową jest "DJ + sprzęt do nagłośnienia". Nie ma zabawy bez dobrej muzyki dlatego zawsze konsultujemy z Tobą ogólny "wygląd" obrazu muzycznego Twojego wesela. Od razu też otwarcie mówimy, że nie mamy jednej playlisty, którą się posiłkujemy na imprezie. Na każdym weselu budujemy unikatową listę utworów dobraną tylko i wyłączenie do osób będących na sali.
Trzecią podstawową usługą jest dynamiczne, kolorowe oświetlenie parkietu. Pozwala ono tancerzom czuć się swobodniej niż w przypadku stałego białego oświetlenia. Dodatkowo lampy są pod naszą kontrolą i co umożliwia nam pracę z nimi na bieżąco tak aby światło komponowało się z muzyką i potęgowało stymulację do zabawy.

Skład, w którym występujemy.

Najczęściej wodzirej główny występuje z asystentem - osobą techniczną. Nie jest to jednak 100% przypadków i zależy od Twoich upodobań i potrzeb.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

W momencie kiedy dostajemy zapytanie o konkretny termin sprawdzamy naszą dyspozycyjność. Jeśli mamy wolne zasoby ludzkie wtedy dedykujemy Ci konkretną osobę, która może poprowadzić Twoje wesele. Automatycznie dokonujemy w kalendarzu tego wodzireja wstępnej rezerwacji terminu dla Ciebie.

Jaki repertuar proponujemy?

Do dyspozycji mamy cały wachlarz muzyki popularnej od starych złotych przebojów po najnowsze hity radiowe i internetu :D. Dodatkowo dysponujemy utworami dopasowanymi do tańców standardowych i latynoamerykańskich. W naszej bibliotece muzycznej znajdą się też utwory wielu mniej lub bardziej niszowych gatunków muzycznych. Na specjalną prośbę doposażamy się też w utwory wymagane przez Parę Młodą (max 10).

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Zależy nam na tym aby czas wesela wykorzystać maksymalnie efektywnie. Nie da się tego zrobić bez sprawnej oprawy konferansjerskiej. Goście weselni potrzebują instrukcji, zaproszeń, zapowiedzi a niektóre momenty wesela trafionego komentarza. Podsumowując, naszym zdaniem nie da się poprowadzić znakomitej imprezy bez oprawy konferansjerskiej. Ciągle szkolimy się aby była ona jeszcze lepsza w naszym wykonaniu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Korzystamy tylko ze sprzętu topowych firm, które dają gwarancję niezawodności. Producentami naszego sprzętu są takie firmy jak: Yamaha, Sennheiser, Shure, Allen&Heath;, American DJ, JBL, Dell, Apple.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

W naszym gronie są prowadzący biegle posługujący się językiem angielskim oraz niemieckim. Daje to szerokie spektrum narodowości dla których możemy prowadzić imprezy.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Międzynarodowe imprezy obsługujemy kilka razy do roku. Zawsze poprzedzamy to solidnym przygotowaniem tak aby zmaksymalizować dotarcie z przekazem. Nie jest jednak tajemnicą, że jest jeden uniwersalny język, który rozumie każdy. To język ciała. Z tego względu dbamy też o to by szlifować nasz przekaz niewerbalny żeby nie musieć być słyszanym, żeby być zrozumianym.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Możemy upiększyć Waszą salę doświetlając ją stałym światłem w określonym kolorze. Dobrze usytuowane punkty świetlne i odpowiednio dobrane natężenie oraz barwa światła potrafią zdziałać cuda.
Warto również zastanowić się nad tym jak zająć dzieci na weselu. Dla rodziców wesele z dzieckiem do lat 10 może być uciążliwe. Dla dziecka wesele, na którym nie przewidziano dla niego opieki będzie nudne. Naprzeciw takim sytuacjom wychodzimy z załogą animatorek, które rewelacyjnie prowadza różnego rodzaju zabawy oraz zajęcia zarówno z motoryki małej jak i dużej.
Dla wielu osób poprawiny są niepotrzebnym dobijaniem leżących i kolejne godziny tańca wydają się nierealne. To przywiodło nas do opracowania patentu na poprawiny ogrodowe. Zieleń, przyjemny lekki wietrzyk chłodzący rozgrzaną od słońca skórę, zimny drink w jednej ręce i bula w drugiej. To tylko jeden ze scenariuszy. Atrakcyjnych gier i zabaw nie wymagających wysiłku mamy więcej (krokiet, badminton, frisbee i inn.) a doświadczenie pokazuje, że taka forma spędzania czasu spotyka się z bardzo pozytywną odpowiedzią ze strony gości.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Na każdą imprezę polecamy dynamiczne oświetlenie parkietu. Używając wielokolorowych lamp ledowych nadajemy imprezie bardziej wyrazisty charakter. Sterując lampami na bieżąco dostosowujemy efekty do muzyki i sytuacji na parkiecie. Dzięki temu goście jeszcze chętniej wychodzą tańczyć.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Inicjatywa gości jest mile widziana i chętnie na nią odpowiadamy. Bierzemy jednak pod uwagę czy propozycje gości nie są rozbieżne z wizją Pary młodej. Zastrzegamy sobie również prawo do odmówienia realizacji zamówienia jeśli piosenka jest wulgarna lub nie ma podstaw żeby twierdzić, że porwie do tańca.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Obowiązkiem każdego z nas jest posiadać licencję DJ. Opłaty z tytułu wykorzystania utworów muzycznych ponosi natomiast, zgodnie z prawem, organizator wesela czyli najczęściej Para Młoda.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Was. Serio. Praca z nowożeńcami jest świetna. Każdorazowo czerpiemy pełnymi garściami z Waszego entuzjazmu i Waszej relacji. Dzięki temu mamy energię żeby samemu nie ostygnąć tylko ciągle się starać. Mega doświadczeniem jest też wrócić do domu po weselu z pewnością, że pomogliśmy TEN Wasz dzień uczynić najpiękniejszym :D.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Aby goście dobrze się bawili muszą czuć się swobodnie. Przebywanie w gronie nieznajomych osób może być często krępujące. Z tego względu wprowadzamy różne akcje aby zmienić stan rzeczy. Naszym celem jest oswoić gości ze sobą tak aby nie krępowali się wzajemnie swoją obecnością. Chcemy jednak zaznaczyć, że nie prowadzimy zabaw niesmacznych, dwuznacznych, krępujących, ośmiewających itp. Kierujemy się kulturą i dobrym smakiem. Zapytajcie o zabawy na spotkaniu z nami ;)

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Były takie gdzie bukiet rzucany był z balkonu i takie gdzie w użyciu były wężyki do kroplówek i klawisze z klawiatury. Mamy swoje pomysły jak uatrakcyjnić oczepiny ale i tak nie przebijemy Waszych własnych, autorskich, spersonalizowanych. Puśćcie wodze fantazji.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nasze kryteria dot. muzyki są następujące:
- nie może być wulgarna, niesmaczna, dwuznaczna
- nie może nieść agresywnego przekazu (np. nawołującego do dyskryminacji jakiejś grupy osób)
- nie może być nietaneczna (choć tutaj są wyjątki)

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Conga - Miami Sound Machine
Hit the road jack - Ray Charles
Time of my life - Dirty Dancing - Bill Medley, Jennifer Warnes
Przetańczyć z Tobą chcę całą noc - Anna Jantar
Dancing Queen - ABBA
Boogie Wonderland - Earth, Wind & Fire
Ściernisko - Golec uOrkiestra
Don't stop me now - Queen
Całuj mnie - Kuki & Piersi
Moves Like Jagger - Maroon 5

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Disco-polo to gatunek, który wiele osób uwielbia i przy którym bawi się najlepiej. Naszym zadaniem jest zapewnić dobrą zabawę, więc kiedy disco-polo jest do tego niezbędne to śmiało z niego korzystamy. Tak jak przy każdym gatunku, odrzucamy utwory wulgarne lub niesmaczne. Jesteśmy też zdolni do poprowadzenia wesela w całości bez disco-polo dlatego zawsze temat ten omawiamy przed weselem.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

1. Diagnoza. Dlaczego jest tak jak jest?
a) Niedopasowana muzyka
b) Zbyt nachalne zapraszanie do zabawy
c) Za mało inicjatywy ze strony prowadzącego
d) Niski poziom integracji i oswojenia gości
e) Dominująca potrzeba rozmowy, kontaktu, spokojnego spędzenia czasu / brak potrzeby uzewnętrzniania się w tańcu.
2.Wprowadzenie rozwiązania
a) Zbadanie potrzeb muzycznych i odpowiedź na nie
b) Wycofanie się z agitacji i oddanie pola gościom
c) Wyjście do gości z konkretnymi inicjatywami
d) Zapewnienie gościom większej integracji
e) Zapewnienie gościom przestrzeni do rozmów a po czasie odpalenie energetycznego bloku tanecznego.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Takie po którym goście wychodząc i żegnając się z Parą Młodą mówią, że była to najlepsza impreza w ich życiu :D!

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (143)

Dodaj opinię
Wodzireje Freak Frak, Wodzirej na wesele, Dj na wesele id:15430
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 143 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Łagów
Data dodania: 30-05-2022

Na Wodzirejów Freak Frak trafiliśmy na weselu znajomych. Jako doświadczeni weselnicy - mający w nogach po kilka wesel rocznie - wiedzieliśmy dokładnie czego oczekiwaliśmy i jakich rzeczy chcieliśmy uniknąć przy naszym weselu. Trafiliśmy na Tomka Kubotha. Od początku relacji była tzw. chemia i doskonale się dogadywaliśmy. Tak naprawdę jego zaangażowanie sprawiło, że wieloma rzeczami związanymi z weselem się po prostu nie przejmowaliśmy. Jeżeli chodzi o przebieg samego wesela to spisał się na medal i poprowadził naszą niemałą (ponad 120 osób) imprezę z nieprzebranymi pokładami energii, której towarzyszyła niewymuszona klasa i pełen profesjonalizm.
Co chwilę któryś z gości podchodził do mnie i mówił, że Ci goście są po prostu rewelacyjni. Nie raz odpowiadałem na pytanie - "skąd my ich wzięliśmy?".
Nasi goście bawili się wręcz FENOMENALNIE! W szczególności pamiętam moment, w którym spojrzałem na mój zegarek wskazujący godzinę 3:40, a następnie mój wzrok powędrował na pełen parkiet doskonale bawiących się ludzi. Gdyby komuś udało się uchwycić ten moment w obiektywie to należałoby takie zdjęcie umieścić w portfolio Tomka z podpisem "dobra robota".
W skrócie - jesteśmy bardzo zadowoleni i wiemy ze ten dzień nie mógł wyglądać lepiej. Każdemu kto szuka DJ, wodzireja na swoje wesele możemy polecić Tomka z całego serca! :)

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Dębniki
Data dodania: 27-05-2022

Zebrałam się w końcu aby opisać nasze wesele z Bartkiem.
To, co Bartek dla nas zrobił przechodzi ludzkie pojęcie. Granie muzyki klasycznej w duecie? Nie ma problemu, już nagłaśniam. Występ zespołu Pana Młodego? Ależ proszę bardzo, dołączam się na bęben! Widzę dzieciaki? Rozhuśtamy je na chuście. Film? O tu jest rzutnik, zapraszam. Animacje taneczne, które rozruszały KAŻDEGO, a mi uśmiech nie schodził z twarzy nawet na sekundę! Przed weselem Bartek sam dzwonił do menadżerki sali, żeby na pewno wszystko było dograne, Wypytał nas solidnie o to, jaki mamy plan na to wesele i jaką muzę chcemy usłyszeć i wyszło dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy - sami nie wiedzieliśmy, że mamy aż tak fajny pomysł, dopóki Bartek go nie zrealizował 😃 To facet kipiący energią, ma gadane jak mało kto, jest ultra zajawkowiczem i zrobił nam najlepsze wesele z przezabawnymi, oryginalnymi oczepinami. A co najważniejsze - wszystko z klasą i wielką dozą dobrego serducha. Bartku, obyśmy spotykali na swojej drodze samych takich jak Ty, to codziennie będę się cieszyć tak jak w dniu naszego ślubu! Wielkie dzięki za wszystko! Freak Fraki - Dziękujemy za Bartka!!

M
Miłosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Wrocław
Data dodania: 25-10-2021

Wodzireje z Freak Frak to naprawdę gra warta świeczki. Dla mnie była to już trzecia imprez na której miałem z nimi styczność i wiedziałem że warto. Gdy zapadła decyzja o weselu, skontaktowaliśmy się i umówiliśmy się z Grzegorzem Stolarskim. Już pierwsze nasze spotkanie pozytywnie nas zaskoczyło, a z Grzesiek złapaliśmy wspólny język. Grzesiu zaproponował nam fajny plan całego wesela, pomógł poukładać wszystko tak aby się dobrze zgrało i zaproponował ciekawe, ale też i nienachalne zabawy. Ponad to w trudnych momentach przygotowań ślubnych wspierał nas dobrym słowem i rada za co bardzo jesteśmy mu wdzięczni :). Myślę że naprawdę warto zarezerwować sobie tak ważny dzień z Freak Frak'ami, co pokazują pozostałe opinie. Najwyższa klasa we Wrocławiu

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Nowy Targ
Data dodania: 24-10-2021

Tomek, jeszcze raz dziękuję za wspaniale poprowadzone Wesele. Dzięki Belgijce mogliśmy spokojnie rozgrzani zatańczyć pierwszy taniec. Pomysł z oczepinami także jeden z lepszych jakie widziałam :) Tego dnia odjąłeś Nam sporo stresu co zaowocowało tym, że bawiliśmy się do białego rana. Ponownie dziękuję za uratowanie mankietów Pana Młodego. Już jak trafiliśmy jako goście na Wesele prowadzone przez Tomka, to wiedziałam, że poprosimy go o poprowadzenie Naszego. Wraz z DJ zrobili świetną robotę i na pewno polecam ich z czystym sumieniem.
Mam nadzieję, że uda mi się trafić na kolejne Wesela oraz Imprezy prowadzone przez Tomka i Freak Frak.
Pozdrawiamy Agnieszka i Łukasz

Wodzireje Freak Frak
26-10-2021

Ja wciąż jestem pod wrażeniem Was, tego jak przygotowaliście wesele i jak zatańczyliście pierwszy taniec 🔥.
Na Waszym weselu czułem się jakbym był członkiem rodziny a nie zwykłym wykonawcą. Dziękuję za to i za świetny kontakt nie tylko zawodowy 💪.
Tomek Kuboth

A
Agnieszka i Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Wrocław
Data dodania: 10-10-2021

Wojtek to człowiek z prawdziwą charyzmą ! Jego Emocjonalność i Wrażliwość poruszyła serca Nasze i Naszych Gości ! Wszystko co robił było w 100 procentach zgodne z naszymi oczekiwaniami plus to czego się nie spodziewaliśmy a okazało się wisienką na torcie - zabawy ze smakiem angażujące wszystkich gości, dobieranie utworów do naszych potrzeb, prostota a zarazem szacunek i elokwencja w mowie. Nie było gościa, który nie wymienił w pierwszej kolejności pracy DJ -tak wartościowego jak Wojtek ! Dziękujemy - po prostu nie mogliśmy lepiej trafić ! Jesteśmy zachwyceni Jego pracą i zaangażowaniem i na pewno opinia pójdzie w świat !

Karolina
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Stronie Śląskie
Data dodania: 09-10-2021

Na Sebastiana trafiliśmy jako goście na weselu u przyjaciół i już wtedy wiedzieliśmy, że gdy będziemy organizować swoje to również u nas musi się pojawić! i tak się właśnie stało! My jak i WSZYSCY goście jesteśmy nadal pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i dobrego smaku, jaki prezentujecie! Muzyka idealnie dopasowana do potrzeb gości, świetne zabawy i animacje, pełen profesjonalizm .... I NAJLEPSZY WODZIREJ NA ŚWIECIE!!!! Długo możnaby chwalić, ale pełen parkiet o 4 nad ranem to chyba najlepszy dowód na to, że zabawa była niesamowita! Dziękujemy Sebastian, że stworzyłeś klimat i poprowadziłeś nasze wesele tak, że długo będziemy je wspominać ❤ nic, tylko chwalić i polecać dalej!! pozdrawiamy - Karolina i Bartosz 🙂

Wodzireje Freak Frak
12-10-2021

Karolina i Bartosz! Dziękuję Wam za moc wspomnień i cudowną współpracę. Waszego I tańca i zumbowych wejść też nie zapomnę. Życzę sobie więcej takich imprez, a Wam siły i pomysłów do odkrywania siebie na nowo każdego tygodnia.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Białystok
Data dodania: 24-08-2021

Grzesiek, raz jeszcze dziękujemy za ten wspaniały dzień! Nie mogliśmy lepiej trafić. Goście zachwyceni i my również! Świetnie prowadziłeś całą imprezę a polonez na początku to po prostu mistrzostwo świata! Tryskałeś wulkanem energii aż do samego koca imprezy :D Dzięki Tobie nie musieliśmy się o nic martwić :) Zdecydowanie najlepsza impreza na jakiej byłam i nie dlatego że byłam panną młodą :)
Z całego serca polecam i dziękuję!

Wodzireje Freak Frak
02-09-2021

Kasiu dziękuję za te przemiłe słowa i ściskam Was mocno 🙂 Grzesiek :)

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2021
Galowice
Data dodania: 24-08-2021

Wojtek spisał się na medal na naszym międzynarodowym weselu, poprowadził imprezę z niesamowitą energią! Goście byli zachwyceni i my również. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, serdeczność, życzliwość, wysłuchanie naszych potrzeb i sprostanie im, uratowanie podbramkowych sytuacji, niesamowite pomysły- Wojtek, DZIĘKUJEMY! Właściwy człowiek we właściwym miejscu! Goście pytali "skąd Wy wytrzasnęliście takiego świetnego wodzireja?!?!" Polecamy w 200% :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Wrocław, , 51-361, woj. dolnośląskie
606-713...
693-607...
liczba odwiedzin: 11531
Zadzwoń
606-713...
693-607...
Napisz

Popularne miasta w okolicy