Wodzireje Freak Frak

Wrocław, dolnośląskie
(156)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
606-713...
693-607...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

O nas

Fajnie, że tu jesteś! Serio. Miło, że chcesz poświęcić nam trochę uwagi.
Żeby nie nadużywać Twojej cierpliwości polecamy najpierw sprawdzić czy warto nam zaufać - opinie na ten temat znajdziesz na samym dole. Potem możesz zerknąć do sekcji "Poznajmy się" jest nieco nad opiniami. Znajdziesz tam konkretne odpowiedzi na konkretne pytania. Po więcej zdjęć zapraszamy na FB lub stronę internetową, a jeśli jeszcze Cię nie znudziliśmy to poniżej kilka faktów o nas ;).

Od 2014 roku zwariowani wodzireje we frakach z naszej ekipy robią wszystko żeby wesela współpracujących z nami Par Młodych pozostały niezatartym i najpiękniejszym wspomnieniem w ich życiu. Aby to osiągnąć stosujemy cały arsenał umiejętności konferansjerskich, aktorskich, tanecznych i animacyjnych. Podajemy gościom rewelacyjną muzykę taneczną oraz tworzymy nastrój oświetleniem, zabawami ze smakiem i niekonwencjonalnymi gadżetami. Zawsze z zaraźliwym uśmiechem i energią.
Kluczem do sukcesu są nasze cotygodniowe wewnętrzne szkolenia, na których szlifujemy umiejętności i dzielimy się wiedzą.

Prowadziliśmy już różne szalone imprezy - pod gołym niebem, z uczestnikami z całego (serio) świata, olimpiady zimowe w lecie, przebrani za rycerzy Jedi lub mafiozów, dla kilku tysięcy osób jak i dla małej grupy kilku uczestników, dla aktorów i informatyków, wielbicieli muzyki klasycznej i bywalców festiwalu Tomorrowland, krótkie i tak intensywne, że na ścianach zraszała się para wodna i takie, które rozpalały się długo i długo nie gasły. Lekko licząc bawiliśmy już 300 tysięcy osób i chcemy zwiększyć ten poziom do pół miliona :D - tyle uśmiechniętych twarzy... Warto!

Wciąż tu jesteś? W takim wypadku musimy się spotkać :D. Daj znać kiedy i gdzie planujesz wesele a my zarezerwujemy dla Ciebie termin i zaprosimy na spotkanie z wodzirejem, który będzie mógł wesprzeć Cię w tym dniu. Przy kawie będzie okazja do tego żebyśmy mogli poznać Wasze oczekiwania, pomysły, obawy. Z resztą... po co zdradzać wszystkie szczegóły? Kilka kart w rękawie sobie zostawimy ;). To co? Do zobaczenia?

Z szerokim uśmiechem
Wodzireje Freak Frak

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo nie wyobrażamy sobie żebyśmy mogli spartaczyć tak ważny dla Ciebie dzień. Po prostu nie. Musi być cudownie i nasza w tym głowa.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zaangażowaniem. Na Twoje wesele przyjedziemy żeby zrobić najlepszą imprezę w Twoim życiu. Sprawdź w opiniach czy nam się udaje ;)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Dolnośląskie Bractwo Wodzirejów Freak Frak działa od 2014 roku. Nasz założyciel, natomiast, prowadził wesela już od 2005. Wprawa naszych wodzirejów jest jednak czymś więcej niż prostym wynikiem dodawania imprez którym dowodzili. Raz na tydzień, w każdy czwartek odbywa się nasze wewnętrzne szkolenie. Podnosimy nasze umiejętności taneczne, konferansjerskie, aktorskie, kondycję fizyczną, znajomość muzyki i inne. Ważnym elementem naszego spotkania są też sprawozdania z imprez które prowadziliśmy. Skupiamy się na przekazaniu treści użytecznej dla innych (sposoby wyjścia z trudnych sytuacji, nowe pomysły, sprawdzone utwory itp.). Dzięki temu multiplikujemy nasze doświadczenia i po spotkaniu każdy wychodzi o kilka imprez bogatszy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy elastyczni i bierzemy pod uwagę różne warianty. Można się z nami dogadać :D

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każdej przyszłej Parze Młodej proponujemy zawsze usługę "WODZIREJ", która zawiera w sobie dbanie o przebieg imprezy oraz o następowanie po sobie ustalonych wcześniej punktów. Zdejmuje to z Młodych ciężar pamiętania o wszystkim. W usłudze tej zawiera się też komplet usług konferansjerskich oraz animacyjnych tak aby goście wiedzieli co się dzieje lub będzie działo oraz byli pociągani dobrym przykładem i energią do zabawy.
Drugą usługą podstawową jest "DJ + sprzęt do nagłośnienia". Nie ma zabawy bez dobrej muzyki dlatego zawsze konsultujemy z Tobą ogólny "wygląd" obrazu muzycznego Twojego wesela. Od razu też otwarcie mówimy, że nie mamy jednej playlisty, którą się posiłkujemy na imprezie. Na każdym weselu budujemy unikatową listę utworów dobraną tylko i wyłączenie do osób będących na sali.
Trzecią podstawową usługą jest dynamiczne, kolorowe oświetlenie parkietu. Pozwala ono tancerzom czuć się swobodniej niż w przypadku stałego białego oświetlenia. Dodatkowo lampy są pod naszą kontrolą i co umożliwia nam pracę z nimi na bieżąco tak aby światło komponowało się z muzyką i potęgowało stymulację do zabawy.

Skład, w którym występujemy.

Najczęściej wodzirej główny występuje z asystentem - osobą techniczną. Nie jest to jednak 100% przypadków i zależy od Twoich upodobań i potrzeb.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

W momencie kiedy dostajemy zapytanie o konkretny termin sprawdzamy naszą dyspozycyjność. Jeśli mamy wolne zasoby ludzkie wtedy dedykujemy Ci konkretną osobę, która może poprowadzić Twoje wesele. Automatycznie dokonujemy w kalendarzu tego wodzireja wstępnej rezerwacji terminu dla Ciebie.

Jaki repertuar proponujemy?

Do dyspozycji mamy cały wachlarz muzyki popularnej od starych złotych przebojów po najnowsze hity radiowe i internetu :D. Dodatkowo dysponujemy utworami dopasowanymi do tańców standardowych i latynoamerykańskich. W naszej bibliotece muzycznej znajdą się też utwory wielu mniej lub bardziej niszowych gatunków muzycznych. Na specjalną prośbę doposażamy się też w utwory wymagane przez Parę Młodą (max 10).

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Zależy nam na tym aby czas wesela wykorzystać maksymalnie efektywnie. Nie da się tego zrobić bez sprawnej oprawy konferansjerskiej. Goście weselni potrzebują instrukcji, zaproszeń, zapowiedzi a niektóre momenty wesela trafionego komentarza. Podsumowując, naszym zdaniem nie da się poprowadzić znakomitej imprezy bez oprawy konferansjerskiej. Ciągle szkolimy się aby była ona jeszcze lepsza w naszym wykonaniu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Korzystamy tylko ze sprzętu topowych firm, które dają gwarancję niezawodności. Producentami naszego sprzętu są takie firmy jak: Yamaha, Sennheiser, Shure, Allen&Heath;, American DJ, JBL, Dell, Apple.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

W naszym gronie są prowadzący biegle posługujący się językiem angielskim oraz niemieckim. Daje to szerokie spektrum narodowości dla których możemy prowadzić imprezy.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Międzynarodowe imprezy obsługujemy kilka razy do roku. Zawsze poprzedzamy to solidnym przygotowaniem tak aby zmaksymalizować dotarcie z przekazem. Nie jest jednak tajemnicą, że jest jeden uniwersalny język, który rozumie każdy. To język ciała. Z tego względu dbamy też o to by szlifować nasz przekaz niewerbalny żeby nie musieć być słyszanym, żeby być zrozumianym.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Możemy upiększyć Waszą salę doświetlając ją stałym światłem w określonym kolorze. Dobrze usytuowane punkty świetlne i odpowiednio dobrane natężenie oraz barwa światła potrafią zdziałać cuda.
Warto również zastanowić się nad tym jak zająć dzieci na weselu. Dla rodziców wesele z dzieckiem do lat 10 może być uciążliwe. Dla dziecka wesele, na którym nie przewidziano dla niego opieki będzie nudne. Naprzeciw takim sytuacjom wychodzimy z załogą animatorek, które rewelacyjnie prowadza różnego rodzaju zabawy oraz zajęcia zarówno z motoryki małej jak i dużej.
Dla wielu osób poprawiny są niepotrzebnym dobijaniem leżących i kolejne godziny tańca wydają się nierealne. To przywiodło nas do opracowania patentu na poprawiny ogrodowe. Zieleń, przyjemny lekki wietrzyk chłodzący rozgrzaną od słońca skórę, zimny drink w jednej ręce i bula w drugiej. To tylko jeden ze scenariuszy. Atrakcyjnych gier i zabaw nie wymagających wysiłku mamy więcej (krokiet, badminton, frisbee i inn.) a doświadczenie pokazuje, że taka forma spędzania czasu spotyka się z bardzo pozytywną odpowiedzią ze strony gości.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Na każdą imprezę polecamy dynamiczne oświetlenie parkietu. Używając wielokolorowych lamp ledowych nadajemy imprezie bardziej wyrazisty charakter. Sterując lampami na bieżąco dostosowujemy efekty do muzyki i sytuacji na parkiecie. Dzięki temu goście jeszcze chętniej wychodzą tańczyć.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Inicjatywa gości jest mile widziana i chętnie na nią odpowiadamy. Bierzemy jednak pod uwagę czy propozycje gości nie są rozbieżne z wizją Pary młodej. Zastrzegamy sobie również prawo do odmówienia realizacji zamówienia jeśli piosenka jest wulgarna lub nie ma podstaw żeby twierdzić, że porwie do tańca.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Obowiązkiem każdego z nas jest posiadać licencję DJ. Opłaty z tytułu wykorzystania utworów muzycznych ponosi natomiast, zgodnie z prawem, organizator wesela czyli najczęściej Para Młoda.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Was. Serio. Praca z nowożeńcami jest świetna. Każdorazowo czerpiemy pełnymi garściami z Waszego entuzjazmu i Waszej relacji. Dzięki temu mamy energię żeby samemu nie ostygnąć tylko ciągle się starać. Mega doświadczeniem jest też wrócić do domu po weselu z pewnością, że pomogliśmy TEN Wasz dzień uczynić najpiękniejszym :D.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Aby goście dobrze się bawili muszą czuć się swobodnie. Przebywanie w gronie nieznajomych osób może być często krępujące. Z tego względu wprowadzamy różne akcje aby zmienić stan rzeczy. Naszym celem jest oswoić gości ze sobą tak aby nie krępowali się wzajemnie swoją obecnością. Chcemy jednak zaznaczyć, że nie prowadzimy zabaw niesmacznych, dwuznacznych, krępujących, ośmiewających itp. Kierujemy się kulturą i dobrym smakiem. Zapytajcie o zabawy na spotkaniu z nami ;)

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Były takie gdzie bukiet rzucany był z balkonu i takie gdzie w użyciu były wężyki do kroplówek i klawisze z klawiatury. Mamy swoje pomysły jak uatrakcyjnić oczepiny ale i tak nie przebijemy Waszych własnych, autorskich, spersonalizowanych. Puśćcie wodze fantazji.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nasze kryteria dot. muzyki są następujące:
- nie może być wulgarna, niesmaczna, dwuznaczna
- nie może nieść agresywnego przekazu (np. nawołującego do dyskryminacji jakiejś grupy osób)
- nie może być nietaneczna (choć tutaj są wyjątki)

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Conga - Miami Sound Machine
Hit the road jack - Ray Charles
Time of my life - Dirty Dancing - Bill Medley, Jennifer Warnes
Przetańczyć z Tobą chcę całą noc - Anna Jantar
Dancing Queen - ABBA
Boogie Wonderland - Earth, Wind & Fire
Ściernisko - Golec uOrkiestra
Don't stop me now - Queen
Całuj mnie - Kuki & Piersi
Moves Like Jagger - Maroon 5

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Disco-polo to gatunek, który wiele osób uwielbia i przy którym bawi się najlepiej. Naszym zadaniem jest zapewnić dobrą zabawę, więc kiedy disco-polo jest do tego niezbędne to śmiało z niego korzystamy. Tak jak przy każdym gatunku, odrzucamy utwory wulgarne lub niesmaczne. Jesteśmy też zdolni do poprowadzenia wesela w całości bez disco-polo dlatego zawsze temat ten omawiamy przed weselem.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

1. Diagnoza. Dlaczego jest tak jak jest?
a) Niedopasowana muzyka
b) Zbyt nachalne zapraszanie do zabawy
c) Za mało inicjatywy ze strony prowadzącego
d) Niski poziom integracji i oswojenia gości
e) Dominująca potrzeba rozmowy, kontaktu, spokojnego spędzenia czasu / brak potrzeby uzewnętrzniania się w tańcu.
2.Wprowadzenie rozwiązania
a) Zbadanie potrzeb muzycznych i odpowiedź na nie
b) Wycofanie się z agitacji i oddanie pola gościom
c) Wyjście do gości z konkretnymi inicjatywami
d) Zapewnienie gościom większej integracji
e) Zapewnienie gościom przestrzeni do rozmów a po czasie odpalenie energetycznego bloku tanecznego.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Takie po którym goście wychodząc i żegnając się z Parą Młodą mówią, że była to najlepsza impreza w ich życiu :D!

Wodzireje Freak Frak
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 156 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Julia i Mateusz
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 22-06-2024
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Chojnów
Data dodania: 29-06-2024

Serdecznie polecamy współpracę z Freak Frak! Wybraliśmy ich z polecenia znajomych i się nie zawiedliśmy 😊 Bartek, który towarzyszył nam w naszym wielkim dniu o wszystko zadbał. Świetnie poprowadził zabawę, goście bawili się do białego rana 🤩 Wszystko poprowadził pod nas abyśmy byli zadowoleni, zadbał o każdy szczegół. Podczas organizacji służył radą i pomocą. Pełny profesjonalizm pod każdym względem!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-05-2024
Alwernia
Data dodania: 10-06-2024

Chcecie mieć spokojną głowę, wesele na którym i wy i goście świetnie się bawicie? Zastanawiacie się jak zapewnić zabawę starszym pokoleniom i młodym imprezowiczom? Obawiacie się, czy Wasi goście będą się bawić? Jeśli korzystacie z usług Freak Frak i Pana Macieja N. to nie macie się czego obawiać. My jako MP bawiliśmy się doskonale, Panowie robili niesamowitą robotę, ściągnęli z nas niektóre obowiązki, tak, że my nie musieliśmy się tego wieczora niczym zajmować i o niczym pamiętać. Byli prawie niewidoczni a jak trzeba było rozkręcali niesamowitą zabawę w której naprawdę wszyscy się bawili. Obawiacie się oczepin? Pan Maciej ma mnóstwo pomysłów jak je urządzić tak, by było dobrze. Kontakt przed ślubem i ustalenia też pomogły nam poczuć się zaopiekowanymi.
Ja nie wiem skąd Pan Maciej ma tyle energii, szczególnie będąc tak spokojnym człowiekiem, ale uwierzcie mi jesteśmy przeszczęśliwi, że oddaliśmy się w jego ręce. Zaufaliśmy i się nie zwiedliśmy! Naprawdę polecamy, a Panu dziękujemy raz jeszcze! Planujemy powtórzyć na którąś rocznicę taka imprezę, także do zobaczenia ;)

Wodzireje Freak Frak
11-06-2024

WOW! Pięknie dziękujemy za taką opinię i cieszymy się, że mogliśmy służyć Wam w tak ważnym dniu. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy pięknego rozwoju Waszej miłości.

M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-02-2024
Wrocław
Data dodania: 16-02-2024

Gorąco i w 100% polecam Sebastiana jako DJ-a i wodzireja na wesele w jednym. Już wcześniej kilkukrotnie świetnie bawiłem się na weselach prowadzonych przez Freak Fraków, dlatego decydując się na nich przy okazji własnego wesela, byliśmy spokojni o jakość usług.
Sebastian jest osobą przyjazną, kontaktową, komunikatywną, serdeczną. Stwarza pozytywną atmosferę, a na maile odpowiada szybko i wyczerpująco.
Z zabawy poprowadzonej przez Sebastiana jesteśmy w pełni zadowoleni - było z klasą, z humorem, zgodnie ze wszystkimi naszymi ustaleniami. Pomysły zaproponowane przez Sebastiana, aby rozwiązać nasze różne wątpliwości (np. co zamiast typowego pierwszego tańca? Polonez ze wszystkimi gośćmi), okazały się strzałem w dziesiątkę. Podobał nam się też elegancki strój Sebastiana, sam wygląd stanowiska, dobór światła i muzyki, gadżety i to, że Sebastian aktywnie brał udział w zabawie, tańczył za swoim stołem, pozytywnie nakręcał wszystkich.
Warto też wspomnieć, że Sebastian spontanicznie poprowadził wesele w dwóch językach (po polsku i angielsku), aby nasi goście z zagranicy rozumieli, o co chodzi w różnych grach i zabawach.
Dodam też, że po weselu wielu gości gratulowało nam wyboru wodzireja.
Sebastian, dziękujemy za współpracę, było super!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-12-2023
Rybnik
Data dodania: 05-01-2024

😍POLECAM MATEUSZA PRZYGODĘ!
Mieliśmy z mężęm wyjątkowe szczęście przy organizacji wesela trafiając na zespół FreakFrak. Nasze wesele (30.12.23r) poprowadził Mateusz Przygoda i już od początku organizacji wiedziałam, że trafić lepiej nie mogłam! Czułam spokój na każdym etapie przygotowań właśnie dzięki Mateuszowi!

To cudowny człowiek, który nie tylko wspierał mnie w czasie organizacji wesela, ale to jak poprowadził nasze małe wesele to był hit!
Obawiałam się, że przy 45osobowej liczbie gości będzie większość czasu pusty parkiet przez małą liczbę gości, ale nic bardziej mylnego!

Mateusz tak poprowadził nasze wesele, że CAŁA SALA się bawiła! Po weselu, ba nawet już w trakcie! ludzie podchodzili do mnie i zachwalali wspaniałego wodzireja i jego asystentkę. Po weselu nawet usłyszeliśmy, że to było najlepsze wesele, a takiego wodzireja jeszcze nie spotkali.

Brak mi słów by to opisać <3
Apeluję o podwyżkę dla Matiego, hehe!

Będę zachwalać gdzie tylko się da, nie tylko ja ale i wszyscy obecni na weselu :)
Mam szczerą nadzieję, że będzie okazja się jeszcze wspólnie pobawić.
Ba! Będę do tego dążyć!
Może jakieś urodzinki na sali... :)

Pozdrawiam, ściskam i życzę wszystkiego dobrego <3

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2023
Nysa
Data dodania: 03-11-2023

Z całego serca polecam panów Wodzirejów!
A szczególnie Macieja - świetnie przygotowany, kulturalny, tworzący niesamowitą atmosferę zabawy, wyczuwający nastrój gości i odpowiednio na niego reagujący, a także biorący pod uwagę wszystkie sugestie i życzenia młodych:) Zabawa była wyśmienita i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie na Macieja, który poprowadził wspaniałe weselicho:)))

Pozdrawiamy!

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Wrocław
Data dodania: 20-09-2023

Mateusz poprowadził nasze wesele jako DJ i wodzirej. Spisał się na medal, był zaangażowany przez cały czas trwania imprezy. Jest to kulturalny, pomysłowy i elastyczny człowiek, który dopasowuje do okoliczności muzykę, zabawy i tańce. Jest w stanie sobie poradzić ze zmianami planu podczas przyjęcia. W trakcie wesela mieliśmy poczucie, że zadba o wszystko i my nie musimy się niczym przejmować, co było dla nas bardzo ważne. Goście roztańczeni do samego końca :)

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Jordanów Śląski
Data dodania: 04-07-2023

Cóż powiedzieć takiego wodzireja życzymy każdej parze na wesela i nie tylko bo patrząc z jaką pasją i zaangażowaniem poprowadził nasze wesele z pewnością poradzi sobie z innymi imprezami, a ilość podziękowań od gości za fantastyczną imprezę i pytań: "skąd wzięliście takiego super wodzireja?" jest najlepszym potwierdzenie tego, że Freak Fracy znają się na swojej robocie. Z całego serca dziękujemy Sebastianowi za dawkę bardzo dobrej zabawy i mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy.

Anna
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-04-2023
Wybrane firmy: 8 firm
Nasza historia: brak
3
Ślubne Q&A: 3 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Strzegom
Data dodania: 24-04-2023

Jesteśmy bardzi zadowoleni! Wszyscy goście bawili się świetnie!

Wodzireje Freak Frak
13-09-2023

Aniu wielkie dzięki za Twoją opinię. Pozdrawiamy.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: FF Events Group Sp. z o. o.
Imię i nazwisko: Sebastian Petit
Adres: Wrocław, Wilczycka 33, 51-361, woj. dolnośląskie
606-713...
693-607...
liczba odwiedzin: 14122
Zadzwoń
606-713...
693-607...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy