Zdjęcia | Oferta | Opinie 29

Wodzireje Freak Frak id:15430

Kontakt

606-713...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (29)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 16-07-2015
Liczba odwiedzin: 2747

Oferta

Wodzireje i animatorzy z Dolnośląskiego Bractwa Freak Frak w nietypowy sposób poprowadzą Waszą weselną uroczystość.
Animacje taneczne, budowanie relacji między rodzinami przez kreatywne zabawy na odpowiednim poziomie oraz niestandardowy multimedialny sprzęt sprawi, że Wasi goście i rodzina będą z sentymentem rozpamiętywać wspólne spotkanie.
Zajmujemy się oprawą artystyczną imprez: muzyka, scenariusz na podstawie Waszych oczekiwań i naszych doświadczeń, rekwizyty i przebrania, oświetlenie, projektory i ekrany.
Działamy w całej Polsce.
Jeśli masz nietypowy pomysł - wesele w lesie, polonez w ogrodzie, pokaz multimedialny waszych zdjęć nad jeziorem lub jeśli po prostu chcesz zatroszczyć się o niezapomniane wrażenia dla siebie i zaproszonych gości skontaktuj się z nami.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Wodzireje Freak Frak id:15430
Ilość głosów: 29
Średnia wszystkich ocen: 4,93 / 5
(5)
Autor: Monia i Tomek
Dodano: 17-07-2017
Data imprezy: 08-07-2017
Miejscowość: brodnica
Imprezę na naszym weselu rozkręcał Tomek. Człowiek nietuzinkowy, przesympatyczny o wysokiej kulturze :) Już po rozmowie na Skype byliśmy spokojni o tę część imprezy :) I nie pomyliliśmy się nawet o milimetr. Muzyka była dobrana idealnie, animacje były świeże i zabawne, goście i my bawiliśmy się wyśmienicie :) Nawet zdołał namówić nas na znienawidzony oczepiny - całe szczęście bo uśmialiśmy się do łez :) Do dziś goście wspominają chłopaka w kręconych włosach, który niemalże tańczył razem z nami :) Po stokroć warto było ściągać go z drugiego końca Polski :) Człowiek z wielką pasją - i widać to było w każdej minucie :) Oprócz tego świetny chłopak - życzliwy, z poczuciem humoru.
(5)
Autor: Joanna i Marcin
Dodano: 04-07-2017
Data imprezy: 03-06-2017
Miejscowość: Jawor
Na naszym weselu imprezę prowadził Tomek z żoną Kasią. Wiele osób obawiało się, jak może wyglądać ślub bez zespołu, ale my byliśmy pewni naszego wyboru. Ostatecznie było to najlepsze wesele, na którym byliśmy i to nie tylko ze względu na to, że było nasze własne. Mogliśmy zobaczyć, jak się z nimi współpracuję od początku do końca i obiektywnie ocenić, ile z tego co ustaliliśmy miało odzwierciedlenie w rzeczywistości. Freak Fraków cechuje duża kultura osobista i klasa. Dzięki temu całe wesele było bardzo eleganckie. Tomek z Kasią wzięli pod uwagę nasze prośby co do zabaw, które lubimy i tych zabaw, których nie chcemy na weselu. Świetnie zabawiali towarzystwo nie będąc jednocześnie nachalnymi. Puszczali bardzo zróżnicowaną muzykę dostosowując ją do nastroju gości. Gdy pojawiła się prośba, by puścić więcej piosenek disco polo od razu zareagowali. Dzięki Tomkowi i Kasi nasze wesele było takie, jak je sobie wymarzyliśmy, a jednocześnie mam wrażenie, że wszyscy świetnie się bawili i cały czas mieli uśmiech na ustach. Serdecznie ich polecamy, bo są świetnymi DJami i Wodzirejami, ale też przede wszystkim świetnymi ludźmi.:)
(5)
Autor: Emilka i Marek
Dodano: 08-06-2017
Data imprezy: 27-05-2017
Miejscowość: Olesnica
Wybór Wodzireja z Bractwa Freak Frak to gwarancja udanej imprezy!

Oddaliśmy prowadzenie naszego wesela w ręce Wojtka Senusa. Weselnicy byli zachwyceni różnorodnością zabaw, doborem muzyki i atmosferą jaką stworzyli Wodzirejowie. Potrafili zanimować nie tylko dorosłych ale i dostarczyć wielu wrażeń bawiącym się i tańczącym dzieciom. Do bladego świtu parkiet nie pustoszał a my cieszyliśmy się wraz z gośćmi dobrą zabawą.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Freak Fraków i serdecznie polecamy ich wszystkim przyszłym Młodym Parom.
Dziękujemy Ci Wojtek :)
(5)
Autor: Magda i Łukasz
Dodano: 29-05-2017
Data imprezy: 30-04-2017
Miejscowość: Licheń Stary
Nasze wesele prowadził Pan Andrzej. Dzięki niemu ten dzień pozostanie na długo w pamięci naszej i gości. Pan Andrzej znalazł doskonałe rozwiązanie w zastępstwie pierwszego tańca, dzięki czemu czuliśmy się swobodnie. Wszyscy goście zostali "porwani" do tańca już od samego początku imprezy. Pan Andrzej tarfił w gusta muzyczne różnych grup wiekowych, potrafił uatrakcyjnić czas zabawami zarówno dorosłym jak i dzieciom. Poza tym pan Andrzej był bardzo otwarty na wszelkie nasze pomysły oraz propozycje dedykacji muzycznych gości.
Wszystkim bardzo polecamy pana Andrzeja. Nasza współpraca była wymarzona :)
(5)
Autor: Asia i Andrzej
Dodano: 21-05-2017
Data imprezy: 06-05-2017
Miejscowość: Stara Morawa
Bardzo profesjonalne podejście już od samego początku. Ostrożnie podchodziliśmy do wyboru wodzireja na nasze wesele, gdyż sami nie przepadamy za takimi imprezami i obawialiśmy się, że zbyt zabawowy prowadzący mógłby postawić w kłopotliwej sytuacji nas lub gości, zaskakując czymś, co mogłoby nie przypaść nam do gustu. Z drugiej strony nie chcieliśmy, żeby wesele było drętwe.

Po pierwszym spotkaniu z FreakFrakiem Tomkiem i pozytywnym wrażeniu jakie na nas wywarł, zdaliśmy się na intuicję i zdecydowaliśmy się na niego. To była bardzo dobra decyzja. Wesele zostało poprowadzone z klasą, a Tomek i Kasia wspaniale zabawiali gości - nie samą muzyką, która była świetnie dobrana, ale też prostymi zabawami, w których mógł wziąć udział każdy, ale jednocześnie nikt nie był do niczego zmuszany. Goście w każdym wieku dobrze się bawili i chwalili tę parę wodzirejów.

Co do samej organizacji - wszystkie nasze prośby i uwagi zostały uwzględnione, a to, czego nie dopowiedzieliśmy, zostało uzupełnione ze smakiem i wyczuciem. Właśnie tego szukaliśmy i serdecznie polecamy narzeczonym, którzy jeszcze planują swoją najważniejszą imprezę.
(5)
Autor: Ewa
Dodano: 22-01-2017
Data imprezy: 10-12-2016
Miejscowość: Stronie Śląskie
Polecam z całego serca! FreakFrak zostali nam poleceni przez naszego fotografa, który już kilkukrotnie miał przyjemność spotkać się z wodzirejami na weselach. Nie zawiedliśmy się.

Już na pierwszym spotkaniu Tomek zrobił na nas ogromne wrażenie. Skrzętnie prowadził notatki, dopytywał o nasze pomysły na wesele, entuzjastycznie reagował na nasze propozycje. Z każdym kolejnym spotkaniem i wymienionym mailem utwierdzałam się w przekonaniu, że to był dobry wybór.

Po weselu przekonałam się, że to był idealny wybór. Jako panna młoda nie musiałam martwić się o to, czy moi goście dobrze się bawią, bo miałam od tego Tomka i Kasię. Utwory muzyczne były dobrze dopasowane pod sytuacje i gości tańczących. Przerwy nie były ani za długie, ani za krótkie, dzięki czemu goście mogli chwilę odpocząć, posilić się i porozmawiać.

A już po weselu goście dziękowali nam za wspaniałą zabawę, kilkukrotnie chwalili muzykę, zabawy weselne a także wodzirejów, którzy nawet stojąc przy konsoli wyglądali, jakby sami również świetnie się bawili.

Organizacja wesela to bardzo duży stres. Dzięki wodzirejom Freak Frak miałam na głowie dużo mniej zmartwień, gdyż wiedziałam, że prowadzenie wesela będzie w dobrych i profesjonalnych rękach.
(5)
Autor: Zosia i Kamil
Dodano: 05-10-2016
Data imprezy: 13-08-2016
Miejscowość: Kryniczno
Nasze wesele animowali Tomasz Kuboth ze swoją małżonką Kasią. Profesjonalne podejście i perfekcjonizm można było zauważyć już od pierwszego spotkania. Samo przyjęcie było świetnie zaaranżowane, od przywitania gości po zabawy integracyjne i oczepiny.
Muzyka, przy której goście bardzo dobrze się bawili - idealne wyczucie nastrojów i upodobań muzycznych gości.
Oby więcej takich Wodzirejów!
Serdecznie polecamy :)
(5)
Autor: Magda i Łukasz
Dodano: 18-09-2016
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Mierzęcice
Bractwo Freak Frak (a dokładnie Sebastian) zostało nam polecone przez przyjaciółkę, która wcześniej dwukrotnie uczestniczyła w prowadzonym przez nich weselu! Jako iż moja przyjaciółka bardzo ceni dobrą muzykę i pomysłową zabawę na wysokim poziomie, postanowiliśmy jej zawierzyć!
No i oczywiście Freak Frak to był strzał w 10! Zaufaliśmy w pełni Sebastianowi przy prowadzeniu naszego wesela, daliśmy mu wolną rękę i nie zawiedliśmy się!
Muzyka bardzo dobra - dobrana do potrzeb gości! Uwzględniana preferowana przez nas muzyka oraz wcześniej wypisane dedykacje.
Sebastian znalazł również fajną alternatywę na (nie do końca chciany przez nas) pierwszy taniec, który w konsekwencji zastąpiony został wspólnym tańcem otwarcia w stylu hawai;D Ponadto, nie zabrakło zabaw, ale głównie tanecznych, przy których goście mogli się wyszaleć. Sebastian dwoił się i troił - byliśmy szczerze zaskoczeni ilością oraz formą zabaw, które zaprezentował na naszym weselu. Goście byli bardzo zadowoleni, niejednokrotnie spotkaliśmy się z bardzo pochlebnymi opiniami na temat Sebastiana - pomysłowością, zaangażowaniem, profesjonalizmem i oczywiście mega pozytywną energią! Goście oraz my świetnie bawiliśmy się na naszym weselu. Z czystym sumieniem możemy polecić Freak Frak - to napewno gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie!


Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Wodzireje Freak Frak
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-361

Nowe ogłoszenia