Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Wesele w DaVinci id:2366

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Czernikowo, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 21-01-2010
Liczba odwiedzin: 5435

Oferta

Wesele to wyjątkowy dzień i wyjątkowej wymaga oprawy, dlatego oferujemy Państwu urządzenie przyjęcia weselnego w naszym lokalu.
Hotel Restauracja DaVinci w Czernikowie koło Torunia to obiekt z nowoczesną aranżacją wnętrz, zaprojektowany z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu wszystkich gości.
Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji lub własnego pomysłu. Przyszłym nowożeńcom oferujemy pomoc w doborze oprawy muzycznej, programu artystycznego, transportu czy dekoracji. Proponujemy kilka przykładowych wariantów menu (od 160 zł/os.), które można w elastyczny sposób zmienić wg Państwa potrzeb.
Oferujemy Państwu klimatyzowaną, przestronną salę restauracyjną na 130 osób oraz drugą, konferencyjną na 80 osób. Nasz hotel jest w stanie ugościć około 30 osób.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja

Liczba gości

  • max. ilość osób: 210
  • ilość miejsc noclegowych: 30
  • ilość sal: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Wesele w DaVinci id:2366
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kamil
Kamil
(5)
Dodano: 18-06-2011
Organizowaliśmy nasze wesele w DaVinci w maju 2011 r. i byliśmy bardzo zadowoleni:
- ogólnie: bardzo dobry stosunek jakości do ceny,
- elegancka restauracja i pokoje,
- smaczne jedzenie: dużo i różnorodne (nawet w najtańszym menu wybranym przez nas), ładnie podane,
- bardzo dobry kontakt z p. Joanną (managerem), która nie tylko wykazywała się dużą elastycznością w realizowaniu naszych pomysłów, ale też sama wychodziła z licznymi propozycjami (np. urozmaiceniem menu),
- miła i sprawna obsługa (choć zdaniem mojej żony nie ubrana elegancko - jeden z nielicznych wg niej minusów).
Na naszym weselu bawiło się ok. 85 osób - w momencie, kiedy wszyscy zjawiali się na części tanecznej (pierwszy taniec + kilka utworów po nim, oczepiny), było nieco ciasno, ale oczywiście przez większą część czasu, kiedy nie wszyscy tańczyli, miejsca było wystarczająco dużo.
Część taneczna jest nieco oddzielona od części jadalnej - w części jadalnej nie było zbyt dobrze słychać wodzireja, ale jednocześnie muzyka nie była zbyt głośna i nie przeszkadzała w rozmowach.
Oczywiście wśród minusów można wymienić sporą odległość od Torunia (jeśli ktoś właśnie w Toruniu bierze ślub) oraz położenie lokalu przy samej trasie i brak np. ogródka czy tarasu.
A&M
A&M
(5)
Dodano: 27-06-2010
Zdecydowanie polecamy ten lokal jako miejsce uroczystości weselnej. DaVinci spełniło nasze oczekiwania pod każdym względem. Bardzo dobre jedzenie, dobra obsługa, fantastyczny wystrój sali oraz ekskluzywne wyposażenie pokoi hotelowych. Organizowaliśmy tam nasze wesele i jesteśmy z wyboru tego miejsca bardzo zadowoleni. Współpraca z Panią manager była przyjemnością. Pełen profesjonalizm w każdym calu.

Dane kontaktowe

Wesele w DaVinci
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Czernikowo
Kod:87-640

Nowe ogłoszenia