Zobacz zdjęcia (5)
Wesele w Hiszpanii, Wrocław - zdjęcie 1
Wesele w Hiszpanii, Wrocław - zdjęcie 2 Wesele w Hiszpanii, Wrocław - zdjęcie 3 Wesele w Hiszpanii, Wrocław - zdjęcie 4 Wesele w Hiszpanii, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Wesele w Hiszpanii id:51806

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Jestem jedyną konsultantką ślubną w Polsce, która specjalizuje się w organizacji wesel w kraju torreadorów i piaszczystych plaż. Od dwóch lat spełniam marzenia par młodych weselu za granicą w towarzystwie najbliższych im osób. Wesela poza granicami Polski charakteryzują się zwykle kameralną atmosferą, są klimatyczne i bardzo romantyczne. Jeżeli potrzebujecie kogoś kto pomoże Wam uporać się z formalnościami, pomoże znaleźć odpowiednie miejsce i będzie porozumiewał się z miejscowymi podwykonawcami to zapraszam do kontaktu. Będę obecna w dniu Waszego wesela i skoordynuję przebieg całego wesela, tak aby zapisał się w Waszej pamięci jako najlepsze wspomnienia.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem jedyną konsultantką ślubną w Polsce, która specjalizuje się w organizacji wesel w kraju torreadorów i piaszczystych plaż.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Rolą konsultanta ślubnego/wedding plannera jest przejęcie na siebie całościowej lub częściowej organizacji ślubu i wesela. Osoba ta będzie czuwała nad dopasowaniem odpowiedniej oprawy muzycznej, zamówieniem tortu czy dekoracji, aż po takie detale jak makijaż i winietki na stołach. Ja postaram się być, także Waszym mentorem oraz dobrym duszkiem, który lekkim krokiem przeprowadzi was przez czas przygotowań.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Od dwóch lat zajmuję się organizacją wesel jako wedding planner. Zaczynałam małymi krokami organizując wesela w Polsce, a następnie w Hiszpanii. Znam język angielski i hiszpański. Mój parter jest hiszpanem co powoliło mi poznac hiszpański rynek od podszewki niczym "lokals" a nie turysta.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każdy kto chce aby jego wesele było dopięte na ostatni guzik i kto chce cieszyć się tym dniem z bliskimi, zamiast stresować przebiegiem uroczystości. Usługa skierowana jest także przede wszystkim do par, które mieszkają za granicą.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7722419835
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 896

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie