Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (1)
Wesele w Pałacu Krotoszyce, Krotoszyce - zdjęcie 1
1 / 1

Wesele w Pałacu Krotoszyce id:14977

Krotoszyce, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • pałac, dworek, zamek
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ten wyjątkowy dzień wymaga uroczystej oprawy i szczególnego miejsca.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale: stylową salę balową o powierzchni 400m2 oraz salę restauracyjną o powierzchni 200m2. Każda z sal ma swój charakterystyczny klimat.

Sala balowa nawiązuje swoim wnętrzem do tradycji. Sklepienia łukowe, oryginalne kolumny, elementy cegły barokowej, piękne oświetlenie, stylowe krzesła tworzą magiczny klimat. W komfortowych warunkach może ucztować nawet 200 osób. Sala balowa jest elegancka i przestronna. Oświetlenie sali można regulować, czy całkowicie przyciemnić salę. Dodatkową atrakcją jest oświetlenie ledowe w podłodze sali. Z sali balowej prowadzi wyjście na ogródek z widokiem na zabytkowy Pałac Krotoszyce.

Salę restauracyjną polecamy do organizacji przyjęć weselnych do 68 Gości. Sala restauracyjna posiada własny system nagłośnienia oraz specjalne oświetlenia z możliwością regulacji. Odrębne wyjście z sali prowadzi do ogródka z widokiem na zabytkowy park. Aranżacja wnętrza sali restauracyjnej jest połączeniem tradycji z nowoczesnością. Loże w kolorze maliny i bar z pikowanym frontem idealnie prezentują się w starych murach. Całość nadaje sali romantyczny charakter.

Obie sale są wyposażone w nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie.

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie weselne nawet dla 250 Gości. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego w altanie położonej w zabytkowym parku dla 120 Gości.

W rozplanowaniu wykorzystania sal oraz ustawieniu stołów pomoże Państwu nasz personel. Do Państwa dyspozycji oddajemy stoły okrągłe lub prostokątne. Dołożymy wszelkich starań, by ten dzień był wyjątkowym.

Na Państwa życzenie pomożemy w udekorowaniu sali, organizacji transportu dla gości oraz w przygotowaniu niespodzianek (pokaz sztucznych ogni, pokaz barmański, upominki dla gości). Szef kuchni wraz z zespołem przygotują specjalne menu zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Pałac w Krotoszycach znajduje się w dogodnej lokalizacji, umożliwiającej łatwy dojazd m.in. z Legnicy, Lubina, Jawora, czy Wrocławia.

W hotelu posiadamy agregat prądotwórczy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Krotoszyce, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2600

Popularne miasta w okolicy