Wodzirej Anna i Jan Jaroszyńscy id:13225

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Sposób na udane wesele, poprawiny studniówkę, imprezę firmową, a może wieczór kawalerski i panieński? Odpowiedź: PROFESJONALNY WODZIREJ.

Wszystkie te przedsięwzięcia w wydaniu WODZIREJÓW Ani & Janka JAROSZYŃSKICH przechodzą bardzo pozytywnie do historii. Jako zawsze uśmiechnięci muzycy, tancerze nigdy nie będziecie się z nami nudzić. Oferujemy bardzo indywidualnie podejście do oprawy każdego wydarzenia. Jesteśmy pasjonatami tańca, dobrej zabawy, muzyki, dlatego z nami nigdy nie można się nudzić. Gwarantujemy trzeźwość przez cały czas trwania imprezy.

Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja, profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy są gwarancją sukcesu każdego tego typu wydarzenia. Z Wami poruszymy cały parkiet. Kluczem do sukcesu są jedyne w swoim rodzaju, prowadzone przez Anię & Janka /znanych i cenionych instruktorów tańca/ tańce integracyjne łączące pokolenia oraz służące zapoznaniu się. Ponadto w trakcie tego typu imprez proponujemy tańce typu zumba & latino do znanych i lubianych melodii. W świat szalonej zabawy wprowadzą nas również niebanalne konkursy a przede wszystkim niepowtarzalna muzyka, specjalnie skrojona pod kątem Waszych gustów.

Dołącz do grona szczęśliwych imprezowiczów !!!

liczba odwiedzin: 1921

Popularne miasta w okolicy