Wodzirej & Dj MAKAR - wesele z Twoich marzeń id:30119

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Wodzirej & Dj MAKAR - wesele z Twoich marzeń

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
608-646...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Suwałki, podlaskieZobacz na mapie
Data dodania: 13-08-2017
Liczba odwiedzin: 942

Oferta Dj na wesele Suwałki

Specjalista od nieszablonowych imprez
Wodzirej, Dj, konferansjer, muzyk, wokalista, animator, redaktor radiowy, trener, couch - wszystko w jednej osobie. Wodzirej - zachęcam gości do zabawy, efektownie inspiruję zabawy. Dj - od 16 udokumentowanych lat jestem Dj-em, który potrafi zadbać o właściwą muzykę, która poruszy serca 18-latków, 30-latków a także 50-latków. Muzyka nie ma dla mnie tajemnic. Konferansjer - szkolenia i wrodzone skłonności pozwoliły mi prowadzenie zabaw, audycji oraz wszelkiego rodzaju imprez. Muzyk - gram na gitarze oraz keyboardzie. jestem samoukiem - pasja mnie nauczyła. robię to, co lubię. Wokalista - śpiewam od najmłodszych lat. Prowadziłem wieczory z gitarą od 12 lat. Jestem śpiewającym i grającym Wodzirejem. Animator zabaw - podczas Waszej uroczystości nie zabraknie zabaw i tańców integrujących, które zachęcą WSZYSTKICH do hucznej zabawy. Posiadam adekwatne gadżety do animacji i tańców. Prowadzę unikatowe, autorskie zabawy. Posiadam certyfikat ukończenia kursu redaktora radiowego. dzięki temu potrafię mówić, tak żeby mnie słuchano. potrafię przekazywać w jasny sposób informacje co przekłada się na atmosferę. Trener- couch - prowadzę szkolenia dla osób chcących zgłębić tajniki miksowania oraz prowadzenia różnego rodzaju imprez. Jako certyfikowany trener biznesu prowadzę także szkolenia z umiejętności twardych i miękkich....

Opinie o Wodzirej & Dj MAKAR - wesele z Twoich marzeń Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Wodzirej & Dj MAKAR - wesele z Twoich marzeń
Imię:Andrzej
Nazwisko:Makarewicz
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Suwałki
Kod:16-400

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.