PipeFusion - fuzja saksofonu i organów :)

500 zł
Łódź, łódzkie

Instrumenty:

  • organy
  • saksofon

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew męski

O nas

Wiemy, że ślub to bardzo wyjątkowa chwila... Dlatego też jako zawodowi muzycy dołożymy wszelkich starań, aby oprawa muzyczna Państwa uroczystości była piękna, wzruszająca ale także niepowtarzalna :)

PipeFusion - Julia Mielczarek (saksofon), Jakub Jastrzębski (organy)

Jesteśmy studentami Akademii Muzycznej w Łodzi. Nasz zespół powstał na potrzeby zajęć akademickich, jednak doskonała współpraca zaowocowała wieloma sukcesami, mnogością koncertów w całej Polsce i poszerzeniem naszej działalności daleko wykraczając poza mury uczelni. Saksofon - kojarzony głównie z muzyką rozrywkową - mimo pozornego kontrastu brzmi niezwykle pięknie w towarzystwie organów. Od dwóch lat z wielką pasją i zaangażowaniem gramy w różnych zakątkach Polski, przedstawiając elastyczność brzmienia oraz szerokie spektrum możliwości duetu saksofon&organy;, tym samym obalając stereotypy, które przylgnęły do obu instrumentów. Z jednakowym zaangażowaniem chcielibyśmy, aby to wyjątkowe brzmienie podkreśliło i uświetniło tę niezapomnianą dla Państwa chwilę.

W naszym repertuarze znajdą Państwo zarówno tradycyjne ślubne "szlagiery", muzykę współczesną jak i wyjątkowe pozycje muzyki klasycznej w naszym opracowaniu. Są to m.in.:
- Ave Maria (Schubert)
- Ave Maria (Bach-Gounod)
- Marsz weselny (Mendelssohn)
- Marsz weselny (Wagner)
- Aria na strunie G (Bach)
- Adagio (Albinioni)
- Cantabile (Tartini)
- Medytacja z opery „Thais” (Massenet)
- Aria (Bozza)
- Utwory takich kompozytorów jak D. Bedard, A.Tansmann, E.Satie, C.Debussy, E.Grieg,
oraz wiele, wiele innych...
Możemy również przygotować nowe utwory na Państwa życzenie, a także pomóc niezdecydowanym w doborze utworów, dopasowując niepowtarzalny repertuar specjalnie dla Państwa.

Jakub jest dodatkowo wykształconym muzykiem kościelnym z wieloletnią praktyką liturgiczną, więc może również zadbać o akompaniament liturgiczny całej ceremonii zaślubin.

Zachęcamy do obejrzenia naszych nagrań na YouTube oraz do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.


Jesteśmy mobilni - dojazd na terenie całej Polski za dopłatą.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu :)

liczba odwiedzin: 2645

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie