Zobacz zdjęcia (5)
Wynajem autokarów, autobusów, busów, vanów i limuzyn, Warszawa - zdjęcie 1
Wynajem autokarów, autobusów, busów, vanów i limuzyn, Warszawa - zdjęcie 2 Wynajem autokarów, autobusów, busów, vanów i limuzyn, Warszawa - zdjęcie 3 Wynajem autokarów, autobusów, busów, vanów i limuzyn, Warszawa - zdjęcie 4 Wynajem autokarów, autobusów, busów, vanów i limuzyn, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Wynajem autokarów, autobusów, busów, vanów i limuzyn id:47292

Warszawa, mazowieckie

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • autokar
  • liczba miejsc: 50

Jesteśmy ekspertami, gdy chodzi o wynajem autokarów oraz wynajem busów z 25-letnim doświadczeniem w branży transportowej. Jako jedna z najstarszych firm transportowych w Polsce gwarantujemy profesjonalizm i najwyższy standard realizowanych usług. Bez względu na to, czy interesuje Państwa organizacji niewielkiej wycieczki dla kilkunastu osób czy dużego wyjazdu, do którego obsługi potrzeba kilkunastu autokarów – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Autokary: wynajem na najwyższym poziomie
Naszym największym atutem jest bardzo duży tabor autokarów oraz busów. Gdy chodzi o jakość, nie uznajemy kompromisów. Dlatego w naszej flocie znajdują się wyłącznie nowoczesne i komfortowe pojazdy marek takich jak Mercedes, Scania oraz Setra. Niedawno, pojawiły się w niej również innowacyjne autokary klasy VIP – dwupokładowe pojazdy Van Hool, wyposażone m.in. w nowoczesny system rozrywki FUNTORO, oparty o dotykowe odtwarzacze multimedialne zamontowane przy każdym siedzeniu. To dziś najlepsze na rynku autokary – takie, które zapewniają maksimum komfortu podróży.

Wynajem autobusów w Raf – Trans: gwarancja bezpiecznej i komfortowej podróży
Każdy z naszych autokarów oraz busów to pojazd przystosowany do oczekiwań najbardziej wymagających pasażerów. Komfortowe fotele i szeroka gama udogodnień sprawiają, że nawet najdłuższa podróż staje się przyjemnością. To również efekt pracy naszych kierowców. Kierowcy Raf – Trans to doświadczeni fachowcy, dla których praca jest równocześnie pasją. Poza odpowiednimi uprawnieniami i certyfikatami, które potwierdzają ich kompetencje oraz perfekcyjną znajomością każdej trasy, wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Podróż z nimi to zawsze przyjemność!

Autokary i busy: wynajem, który się opłaca
Dysponujemy pojazdami o różnorodnej pojemności. Możemy zaoferować zarówno wynajem busa na 7 osób, jak i wynajem autokaru, w którym zmieści się 85 pasażerów. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty VIP. W mieście Warszawa, ani w żadnym innym mieście w kraju nie znajdą Państwo korzystniejszej propozycji. Po szczegóły zapraszamy do naszych doradców. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać środek transportu najlepiej odpowiadający Państwa potrzebom.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

liczba odwiedzin: 1092

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie