Zobacz zdjęcia (5)
Wypróbuj mnie za DARMO, Opole - zdjęcie 1
Wypróbuj mnie za DARMO, Opole - zdjęcie 2 Wypróbuj mnie za DARMO, Opole - zdjęcie 3 Wypróbuj mnie za DARMO, Opole - zdjęcie 4 Wypróbuj mnie za DARMO, Opole - zdjęcie 5
1 / 5

Wypróbuj mnie za DARMO id:13786

Opole, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Czy masz takie uczucie, że zamówienie usługi fotograficznej jest czasem jak kupowanie kota w worku?
Czy kiedykolwiek kupiłeś coś z czego nie byłeś zadowolony i żałowałeś wydanych pieniędzy?!
Koniec z tym!

Kiedy przygotowujecie się do ślubu chcecie mieć pewność, że dokonaliście dla Siebie najlepszych wyborów. Pani Młoda robi próbne fryzury i próbny makijaż, Pan młody mierzy garnitur, sprawdza czy fason dobrze leży... To jest dla was bardzo ważny czas... A jak jest z fotografem? Czy macie możliwość sprawdzenia fotografa zanim zdecydujecie zaprosić go na najważniejszy dzień w Waszym życiu?

Nazywam się Michał Mogielnicki i najprawdopodobniej jestem najlepszym fotografem weselnym na Opolszczyźnie, budującym wzajemne relacje celem uzyskania niepowtarzalnych, naturalnych i pełnych emocji Waszych zdjęć ślubnych.
Ale abyście mogli się o tym przekonać musicie mnie wypróbować, a wypróbujecie tylko wtedy kiedy Ja podaruje Wam plenerową sesję narzeczeńską o wartości 400zł absolutnie za DARMO!
Jak mieć darmową sesję? To proste! Jedyne co musicie zrobić to zarezerwować mnie na termin waszego ślubu i umówić się na darmową sesję narzeczeńską!
Podczas sesji, poznacie moją osobę, mój styl i warsztat pracy a ja wasze oczekiwania. Taka sesja pozwoli nam lepiej się poznać, a to z całą pewnością zaowocuje luźną i dobrą atmosferą podczas całej uroczystości ślubnej.

To ciekawe, że większość fotografów skupia się na technicznych aspektach fotografii zapominając, o tym, że 80% sukcesu dobrej fotografii zależy od relacji fotograf-młoda para.
Chcę przede wszystkim abyście czuli się swobodnie, bo dzięki temu wasze zdjęcia będą naturalne i spontaniczne! Bo przecież nikt nie lubi ustawianych, sztywnych i "nadętych" zdjęć, prawda?
Czy macie w sobie na tyle odwagi aby wypróbować mnie za DARMO? Zapraszam Was serdecznie! Poznajmy się! (Uwaga! Darmowa sesja narzeczeńska wykonywana jest na terenie woj. opolskiego.)

liczba odwiedzin: 676

Popularne miasta w okolicy