Zdjęcia | Oferta

Wypróbuj mnie za DARMO id:13786

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Opole, opolskie
Data dodania: 05-01-2015
Liczba odwiedzin: 245

Oferta

Czy masz takie uczucie, że zamówienie usługi fotograficznej jest czasem jak kupowanie kota w worku?
Czy kiedykolwiek kupiłeś coś z czego nie byłeś zadowolony i żałowałeś wydanych pieniędzy?!
Koniec z tym!

Kiedy przygotowujecie się do ślubu chcecie mieć pewność, że dokonaliście dla Siebie najlepszych wyborów. Pani Młoda robi próbne fryzury i próbny makijaż, Pan młody mierzy garnitur, sprawdza czy fason dobrze leży... To jest dla was bardzo ważny czas... A jak jest z fotografem? Czy macie możliwość sprawdzenia fotografa zanim zdecydujecie zaprosić go na najważniejszy dzień w Waszym życiu?

Nazywam się Michał Mogielnicki i najprawdopodobniej jestem najlepszym fotografem weselnym na Opolszczyźnie, budującym wzajemne relacje celem uzyskania niepowtarzalnych, naturalnych i pełnych emocji Waszych zdjęć ślubnych.
Ale abyście mogli się o tym przekonać musicie mnie wypróbować, a wypróbujecie tylko wtedy kiedy Ja podaruje Wam plenerową sesję narzeczeńską o wartości 400zł absolutnie za DARMO!
Jak mieć darmową sesję? To proste! Jedyne co musicie zrobić to zarezerwować mnie na termin waszego ślubu i umówić się na darmową sesję narzeczeńską!
Podczas sesji, poznacie moją osobę, mój styl i warsztat pracy a ja wasze oczekiwania. Taka sesja pozwoli nam lepiej się poznać, a to z całą pewnością zaowocuje luźną i dobrą atmosferą podczas całej uroczystości ślubnej.

To ciekawe, że większość fotografów skupia się na technicznych aspektach fotografii zapominając, o tym, że 80% sukcesu dobrej fotografii zależy od relacji fotograf-młoda para.
Chcę przede wszystkim abyście czuli się swobodnie, bo dzięki temu wasze zdjęcia będą naturalne i spontaniczne! Bo przecież nikt nie lubi ustawianych, sztywnych i "nadętych" zdjęć, prawda?
Czy macie w sobie na tyle odwagi aby wypróbować mnie za DARMO? Zapraszam Was serdecznie! Poznajmy się! (Uwaga! Darmowa sesja narzeczeńska wykonywana jest na terenie woj. opolskiego.)

Dane kontaktowe

Wypróbuj mnie za DARMO
Województwo:opolskie
Miejscowość:Opole

Nowe ogłoszenia