Zobacz zdjęcia (5)
YES I SHOE - ręcznie szyte buty marzeń, Warszawa - zdjęcie 1
YES I SHOE - ręcznie szyte buty marzeń, Warszawa - zdjęcie 2 YES I SHOE - ręcznie szyte buty marzeń, Warszawa - zdjęcie 3 YES I SHOE - ręcznie szyte buty marzeń, Warszawa - zdjęcie 4 YES I SHOE - ręcznie szyte buty marzeń, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

YES I SHOE - ręcznie szyte buty marzeń id:50685

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Nasze buty to spełnienie marzeń każdej Panny Młodej. Dopracowane w każdym detalu, nietuzinkowe, bajkowe... Lekkie i delikatne niczym skrzydła motyla czy widowiskowe i błyszczące w stylu glam? Wybór należy do Ciebie, a my będziemy zaszczyceni mogąc sprostać Twoim oczekiwaniom. Ręcznie szyte buty dopasowane pod indywidualne preferencje i tradycyjne techniki gwarantują udany zakup na długie lata. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Buty na Twój ślub muszą być przede wszystkim wygodne! Nie ma innej opcji, bez dwóch zdań! Niewygodne buty mogą zrujnować Twoje wesele, a na to przecież nie możesz sobie pozwolić. Wybierając buty ślubne kieruj się nie tylko stylem, ale także wygodą. Nasze buty to idealne połączenie wyglądu z wygodą. Do ich produkcji zostały użyte najwyższej jakości materiały, takie jak naturalna skóra czy jedwab. Dodatkowo wszystkie nasze buciki zostały wyposażone w podójną wyściółkę, co stanowiły dodatkowy komfort dla stopy.

Wybierz nasze buty, a dajemy Ci gwarancję, że Twój wybór docenią Twoje stopy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasze buciki to prawdziwe dzieła sztuki. Zdecydowanie wyróżniamy się na rynku, jeśli chodzi o sam design. Buciki marki Bella Belle stanowią idealny dodatek do całego looku. Są delikatne, kobiece, romantyczne. Nasze buciki nie są typowymi "ślubniaczkami". Są ręcznie wykonanymi oraz ozdobionymi arcydziełami.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bo kochamy kontakt z Wami! Wasz dzień jest wyjątkowy również dla nas! Staramy się idealnie dobrać model do Twojej stylizacji, dopasować odpowiedni rozmiar, udzielić wielu wskazówek na ten wyjątkowy dzień.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

- Nietuzinkowy design
- Wygoda przez duże "W"
- Bardzo dobry kontakt

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z Wami. Uwierzcie, że robimy wszystko, aby temat butów ślubnych spadł z Waszych bark do tego stopnia, że zapomnicie, że macie buty na nogach.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo otaczamy się najpiękniejszymi bucikami i trafiamy zawsze na cudowne Panny Młode <3 Braliśmy udział w wielu sesjach zdjęciowych, na których poznaliśmy sztab cudownych podwykonawców. Chętnie ich Wam doradzamy, bo wiemy, że robią to, co kochają. Tak samo jak my!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od pokoleń. Salony ślubne w naszej rodzinie to było coś, z czym spotykałyśmy się już jako dzieci.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Aby buty były wygodne, poza odpowiednim projektem i kopytem, należy zwrócić uwagę na materiały z jakich zostały wykonane. W dniu Waszego Ślubu macie buty na sobie kilkanaście godzin, dlatego bardzo istotne jest, aby były to materiały naturalne, które przepuszczają powietrze. Wszystkie nasze buciki zostały wykonane z naturalnych materiałów takich jak skóra czy jedwab.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zaraz po wyborze sukni ślubnej. Wiele z Was zapomina, że buciki powinniśmy zabrać ze sobą już na ściągnięcie miary. Dlatego bardzo istotne jest, abyście były świadome, że nie można tej sprawy zostawić na ostatnią chwilę.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Nasze spotkania nie są płatne. Wymagają jednak rezerwacji terminu, ponieważ jest to gwarancja naszego czasu. Poświecimy Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebowała. Bez pośpiechu, na luzie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

W przypadku naszej autorskiej kolekcji jesteśmy w stanie zrealizować indywidualny projekt, który wyróżni Cię wśród innych Panien Młodych.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Doradzamy, inspirujemy, podpowiadamy. Nie naciskamy. Nie ma nic gorszego, niż wybory pod presją.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie jest. Ale... jeśli macie ochotę podzielić się z nami zdjęciami z tego szczególnego dnia to jesteśmy tym zachwyceni!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Empatia! Staramy się zmierzyć z Waszymi obawami, dylematami. Wejść w Waszą skórę. Inaczej nigdy nie bylibyśmy w stanie Wam pomóc.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Film, który w ostatnim czasie wpadł do naszej czółówki "Top of the Top" to zdecydowanie "Cud w celi numer 7". Morze łez wylane.
Na książkę jest mi się trudno zdecydować, z racji wielu, które rzeczywiście kocham. "Za zamkniętymi drzwiami" sprawiło, że trzęsłam się w środku z emocji.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 00-151, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: nieczynne Wt: 12:00 - 19:00 Śr: 12:00 - 19:00 Cz: 12:00 - 19:00 Pt: 12:00 - 19:00 Sb: 10:00 - 15:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 773

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie