Zobacz zdjęcia (5)
You and Me - Fotografia i Film, Słomniki - zdjęcie 1
You and Me - Fotografia i Film, Słomniki - zdjęcie 2 You and Me - Fotografia i Film, Słomniki - zdjęcie 3 You and Me - Fotografia i Film, Słomniki - zdjęcie 4 You and Me - Fotografia i Film, Słomniki - zdjęcie 5
1 / 5

You and Me - Fotografia i Film id:33029

Słomniki, małopolskie
(13)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
737-412...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Zajmujemy się fotografią oraz filmowaniem ślubów. Mając na uwadze filmy weselne z przed dekady, które wykonywał "Pan z kamerą na ramieniu", wiemy jak tego nie robić ;) Uważamy, że człowiek uczy się cały czas i tak też robimy, nie stoimy w miejscu. Szukamy nowych możliwości, innych perspektyw. Kto się nie rozwija, ten się cofa. Tworzymy nowoczesne filmy realizowane aparatami, nie kamerami, z pełną stabilizacją obrazu - gimbale elektroniczne, dźwięk nagrywamy zewnętrznymi rejestratorami dźwięku. Całość uzupełniamy ujęciami z drona. Dbamy o szczegóły. Zespół tworzą młode, energiczne osoby z głową pełną pomysłów. W naszych filmach nie ma zbędnych momentów, które trzeba "przesuwać" Uważamy, że po obejrzeniu filmu, zostać ma niedosyt, niż przesyt, by chciało się go obejrzeć jeszcze raz i jeszcze raz, by za każdym razem, odkrywać go na nowo! Film tworzymy tak naprawdę wspólnie, biorąc pod uwagę Wasze sugestie oraz wymagania. Film oraz zdjęcia wykonujemy w charakterze reportażowym, bez zbędnego pozowania - cieszmy się chwilą! Oczywiście wykonujemy eleganckie foto-książki, w których znajdziemy również zdjęcia plenerowe. Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego i sąsiednich, aczkolwiek nie ma dla nas miejsca, w które byśmy nie dotarli! :) Zapraszamy do sprawdzenia naszych prac i kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza praca zaczyna się od przygotowań Młodej Pary, więc mogą być to godzinny poranne aż do zakończenia oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta filmowa czyli pakiet z jednym operatorem zawiera przygotowania Panny Młodej i Pana Młodego, błogosławieństwa, przejazdy Pana Młodego po narzeczoną oraz Młodej Pary z domu do kościoła i potem na salę, ceremonię ślubu, wyjście z kościoła wraz z życzeniami gości, pierwszy taniec, oczepiny, kluczowe momenty zabawy weselnej. Podstawowy pakiet z dwoma operatorami zawiera to samo co z jednym operatorem plus ujęcia z powietrza.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nasza praca opiera się na sprzęcie m.in Sony A7III jak i gimbalach firmy Zhiyun czy monopodach Manfrotto.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dzięki wysokiej klasy zapleczu technicznemu możemy sprostać każdej sytuacji która się Nam przytrafi bez obaw, że umknie nam jakiś ważny moment.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład zespołu uzależniony jest od wybranego pakietu przez Młodą Parę. Opcji jest wiele m.in jeden operator kamery, dwóch operatorów lub operator + fotograf, dwóch operatorów i fotograf lub sam fotograf.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy udostępniamy na specjalnie przygotowanych płytach dvd wraz z grafiką i pudełkiem typu digipack lub na grawerowanym drewnianym pendrive. Udostępnianie gotowego materiału online również jest możliwe.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniamy na specjalnie przygotowanych płytach dvd wraz z grafiką i pudełkiem typu digipack lub na grawerowanym drewnianym pendrive. Udostępnianie gotowego materiału online również jest możliwe.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy uprawnienia do fotografowania i filmowania w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy świadectwa kwalifikacji obsługi dronów wraz z ubezpieczeniem OC.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap ślubu i wesela począwszy od przygotowań Młodej Pary, aż po same oczepiny są dla Nas najważniejsze w tym dniu.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, że tak ! Sesja krajowa, zagraniczna żaden problem.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Oczywiście oprócz języka polskiego posługujemy się również językiem angielskim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak. Jesteśmy otwarci na propozycje Pary Młodej.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Dzięki Naszym umiejętnościom i naszemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie sprostać nawet największym ciemnościom .

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie (13)

You and Me - Fotografia i Film id:33029
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2021
Bochnia
Data dodania: 13-12-2021

Z całego serca polecamy! Film bardzo dobrej jakości, dynamiczny, profesjonalny i nowoczesny. Świetna współpraca z Adrianem od samego podpisania umowy aż do oddania gotowego materiału. Polecamy :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Kraków
Data dodania: 09-03-2021

Od naszego ślubu minęło 5 miesięcy...Dopiero teraz na spokojnie można było znaleźć czas. Ja i mój mąż chcielibyśmy podzielić się z innymi naszym zadowoleniem z usług You and Me.
Z całego serca polecamy Adriana. Zdjęcia, które wykonał na naszym ślubie i weselu przeszły najśmielsze oczekiwania. Jego fotografię są wyjątkowe ❤ 
Chciałoby się dać 10 gwaiazdek ale nie można :-)
Pełen profesjonalizm ! DZIĘKUJEMY !

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Lesieniec
Data dodania: 16-02-2021

W minioną sobotę odebraliśmy materiał z naszego wrześniowego ślubu i wesela. Jesteśmy zachwyceni! Trailer, film oraz zdjęcia są przygotowane bardzo profesjonalnie. Zachwycamy się cały czas. Przepiękne wspomnienia i pamiątka na lata. Uchwycone najwspanialsze momenty. Nie przestajemy się uśmiechać! ❤ Film zawiera wszystkie kluczowe chwile tego najważniejszego dla nas dnia, ale jest tak świetnie nagrany i opracowany, że ani przez sekundę się nie nudzi. Można go oglądać kilka razy i za każdym razem zachwyca równie mocno. Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy jeszcze u Adriana nasz trailer to dech nam zaparło - w życiu się nie spodziewaliśmy takiego efektu wow (choć w duchu na niego liczyliśmy :-D). Zdjęcia są cudowne. Pogoda na sesji plenerowej nie do końca nam sprzyjała, a mimo to ujęcia są mistrzowskie. <3 Poza świetnym materiałem, należy zaznaczyć również, że współpraca z Adrianem to czysta przyjemność. 🙂 Luźna, serdeczna atmosfera, dobry kontakt. No super! Polecamy całym sercem. You and Me - jesteście boscy! ❤💪💣💥🥰

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Kraków
Data dodania: 19-11-2020

Współpracowaliśmy z Adrianem podczas filmowania ślubu i wesela w sierpniu bieżącego roku. Muszę przyznać że profesjonalizm, przygotowanie do realizacji i umiejętność rozładowania przedweselnego napięcia to cechy które niewątpliwie wyróżniają Adriana. Czas realizacji filmu jak i montaż był na bardzo wysokim poziomie i pięknie odzwierciedlił całość naszej uroczystości. Bardzo polecam wszystkim, którzy mają w planach ślub lub inną imprezę i chcą ją uwiecznić na filmie :)

Adrian
19-11-2020

Dziękujemy ślicznie i do zobaczenia na kolejnych imprezach!! :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Słomniki
Data dodania: 05-05-2020

Film weselny, który otrzymaliśmy od You and Me Fotografia i Film - jednym słowem dobra robota!!! Pięknie zamontowany, ciekawy, dynamiczny, nowoczesny. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Muzyka, ujęcia SUPER! Polecamy Anna i Bartosz ❤❤

Adrian
19-11-2020

Dziękujemy ślicznie i do zobaczenia na kolejnych imprezach!! :)

T
Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Sułoszowa
Data dodania: 02-03-2020

Korzystaliśmy z usług "You & me" podczas naszego ślubu - wybraliśmy wersję 2 kamerzystów (z dronem). Panowie, przybyli na przyjęcie o czasie, elegancko ubrani. Następnie towarzyszyli nam przez całą uroczystość: dom Młodego, dom Młodej, kościół, sala weselna. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i przede wszystkim z efektu pracy! Polecamy "You & Me" jako kamerzystów weselnych!

Adrian
02-03-2020

Dziękujemy, było nam bardzo miło spędzić ten dzień z Wami i cieszymy się, że do filmu będzie wracać z uśmiechem na twarzy! Pozdrawiamy :)

A
Ania i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Kielce
Data dodania: 26-02-2020

Bardzo dobrze zrobiony materiał filmowy, wyśmienita jakość, bardzo dobry montaż zrobiony w sposób ciekawy. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, film nie jest nudny i chce się go oglądać cały czas! Adrian to profesjonalista, który wkłada całe serce w to robi. Kontakt z nim był zawsze świetny, nie było z niczym żadnych problemów. Zawsze wysłuchał, doradził i spełniał wszystkie życzenia młodych. Polecamy w 100 % Adriana i jego ekipę! Sami gdybyśmy wybierali jeszcze raz kamerzystę z pewnością znów byłby to Adrian ! :)

Adrian
02-03-2020

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że mogliśmy stworzyć pamiątkę na miarę Waszych oczekiwań :D Do zobaczenia znowu ;)

K
Kaja i Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Kraków
Data dodania: 23-02-2020

Niesamowici.... Nic dodać nic ująć... :D Pełen profesjonalizm. Atmosfera pracy cudowna, zero stresu i pełna kultura:) a efekty niesamowite. Z wielką przyjemnością polecam całą ekipę You and Me fotografia i film. Pamiątka na całe życie,którą z dumą będziemy pokazywać wszystkim. Dziękujemy !

Adrian
23-02-2020

Wow, dziękujemy za budujące i motywujące słowa do dalszej pracy! Dziękujemy za zaufanie iiiii do zobaczenia na innych imprezach :D Pozdrawiam serdecznie

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Słomniki, , 32-090, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
737-412...
liczba odwiedzin: 6019
Zadzwoń
737-412...
Napisz

Popularne miasta w okolicy