Zobacz zdjęcia (5)
YOUR BIG DAY wedding planning, Dęblin - zdjęcie 1
YOUR BIG DAY wedding planning, Dęblin - zdjęcie 2 YOUR BIG DAY wedding planning, Dęblin - zdjęcie 3 YOUR BIG DAY wedding planning, Dęblin - zdjęcie 4 YOUR BIG DAY wedding planning, Dęblin - zdjęcie 5
1 / 5

YOUR BIG DAY wedding planning id:41782

Dęblin, lubelskie

O nas

OFERTA
- kompleksowa organizacja ślubu
- organizacja pojedynczych elementów
- konsultacje ślubne
- koordynacja dnia ślubuCześć! Mam na imię Alicja i mam nadzieje, że jestem Twoją przyszłą wedding planerką! Prowadzę agencję YOUR BIG DAY, której misją jest tworzenie niezapomnianych uroczystości ślubnych, które są spełnianiem Waszych marzeń i na długo pozostają w pamieć Waszych gości.

Mam głowę pełna pomysłów i ciekawych rozwiązań, lubię nieschematyczne podchodzenie do ślubów. Tak naprawdę uważam, że na organizację tego dnia każdy pomysł jest dobry, nawet ten najbardziej szalony - czasem trzeba go tylko doszlifować, a w tym to pomogę Wam już Ja!

Zapraszam Was do kontaktu i na spotkanie! Nic nie tracicie spotkanie jest nie zobowiązujące! A nawet zyskacie miłą rozmowę o Waszym ślubie, kilka organizacyjnych wskazówek przy dobrej kawie :)

Pracuje na terenie województw: lubelskie, mazowieckie oraz warmińsko - mazurskie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Współpraca z każdą Parą wygląda trochę inaczej. Jednak można zarysować 3 etapy.
Po pierwsze Wasz kontakt ze mną, poznanie się, rozmowa i wypełnienie ankiety Pary Młodej.
Po drugie przygotowanie przeze mnie oferty dla Was oraz omówienie jej z Wami.
Po trzecie Wasza decyzja. Jeśli się decydujecie na współpracę to podpisujemy umowę i przystępujemy do planowania Waszego ślubu.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Usługi konsultanta są tak naprawdę dla wszystkich. Każdy znajdzie tu coś dla siebie ze względu na to, że oferta tworzona jest na podstawie Waszych potrzeb, oczekiwań i możliwości. Jako konsultant ślubny mogę pomóc Wam zorganizować cały ślub i przyjęcie jak także pojedyncze usługi lub samą koordynację tego dnia. Z usług mogą skorzystać zarówno ci bardzo zapracowani nie mający czasu na planowanie jak także ci którzy mają czas, ale chcieliby profesjonalnej pomocy, aby nie błądzić na oślep. Tak naprawdę nie ma reguły.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Tak naprawdę to wszystko zależy. Duży wpływ mają na to Wasze możliwości finansowe, dzień w jaki chcecie wziąć ślub, no i oczywiście sezon. Mając ten rok przygotowań można wszystko zaplanować i zorganizować na spokojnie. Jednak nie ma reguły, ślub możemy zorganizować nawet w 3 miesiące!

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie, nie posiadam takiego założenia. Budżet ślubny powinien przede wszystkim iść w parze z Waszym oczekiwaniami. Ja jestem zwolenniczką stawiania na jakość, a nie ilość. W przypadku mocno ograniczonego budżetu staram się z Parą wypracować taką koncepcję ślubu i przyjęcia, która ich zadowoli, ale również pozwoli zadbać o jakość wybieranych usług. Natomiast w przypadku gdy budżet, a oczekiwania i ogólna wizja Pary Młodej na ślub według mnie przy zachowaniu wspomnianej jakości usług nie jest do osiągnięcia i Para Młoda nie chce po przedstawianiu wstępnych kosztów przyjęcia rozważyć zmiany koncepcji czy zrezygnowania z niektórych elementów na rzecz jakości przy np. wyborze fotografa nie podejmuje się takiego zlecenia. Nie ukrywam zależy mi aby tworzyć śluby przemyślane i dobierać ich koncepcję również do możliwości finansowych. Zdaje sobie sprawę, że jeśli planujecie ślub pierwszy raz to nie wiecie z jakimi to się wiąże kosztami, dlatego jestem ja. I znając Wasz budżet już na początku rozmów o ofercie mogę wstępnie go rozplanować i pokazać Wam jak plasują się w danym sezonie ceny.

liczba odwiedzin: 2018

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie