zespół Desperado- Muzyczna Obsługa Imprez id:18101

Oferta
Dodaj do plannera

Zespół muzyczny „DESPERADO” oferuje profesjonalną obsługę muzyczną wesel, imprez firmowych, studniówek, bankietów, koncertów, urodzin, imienin, bali sylwestrowych, jubileuszy. Dysponujemy nagłośnieniem i oświetleniem na sale różnej wielkości (od małych sal po wielkie sale koncertowe czy domy kultury itp.), jak również imprezy plenerowe. Możemy także zaoferować Państwu muzykę dyskotekową odtwarzaną przez Dj-a na zmianę z zespołem. Zespół muzyczny "Desperado" to trio, dla którego priorytetem jest profesjonalizm. Główny nacisk kładziemy na umiejętności muzyczne każdego członka zespołu, oraz na sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, dzięki któremu dźwięki są wyraźnie słyszalne i przyjemne dla ucha, a oświetlenie nadaje odpowiedni klimat. Do tego należy dołożyć umiejętne prowadzenie imprezy i wszystko to sprawia, że mają Państwo gwarancję dobrej zabawy. Ważnym elementem dla zespołu jest stały kontakt podczas imprezy ze zleceniodawcą i w konsekwencji reagowanie na jego prośby, polecenia oraz propozycje. Pod względem sprzętowym i muzycznym jesteśmy gotowi aby spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.

Zespół Desperado oferuje oprawę muzyczną imprez w całej Polsce, ale najczęściej w miejscowościach: Bielsko Biała, Czechowice, Pszczyna, Cieszyn, Skoczów, Wisła, Katowice, Tychy, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Żywiec, Kraków, Wadowice, Andrychów, Brzeszcze, Kęty itd. W głównej mierze jest to Śląsk i Małopolska, ale nie tylko, bo również inne województwa i miejscowości takie jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Opole, Lublin a nawet Gdańsk, Sopot, Kołobrzeg itd.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • klarnet
  • saksofon

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne

Skład:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 3

Cennik

Orientacyjna cena: 4900 PLN / wesele

Podana cena jest tylko ceną orientacyjną. Cennik ustalany jest indywidualnie i zależy on od rodzaju imprezy, daty, miejsca i czasu trwania.
W związku z dość często spotykanym pytaniem potencjalnych klientów odnośnie ceny za obsługę muzyczną danej imprezy, przez nasz zespół, a także ogólne zdziwienie i pytanie- "dlaczego niektóre zespoły są takie drogie ?”, pragniemy poinformować: drodzy Państwo, ceny te nie biorą się znikąd. Nie da się tanio i dobrze, po prostu to jest nie możliwe. Albo jest tanio, albo jest dobrze. Ceny naszej usługi są możliwym minimum, za to co Państwo w zamian dostajecie. Zdajemy sobie sprawę, że sprawa ta może być dość trudna do zrozumienia przez kogoś z drugiej strony, czyli gościa bawiącego się przy naszej muzyce przez jedną noc. Widzi on bowiem z reguły tylko naszą pracę wykonaną w ciągu jednej nocy. Nie widzi natomiast, codziennego ćwiczenia, prób, dzieciństwa spędzonego nie na zabawie tylko ćwiczeniu, muzycznych wzlotów i upadków, pieniędzy wydanych na nauczycieli, całego życia poświęconego po to, by w tę właśnie noc wykonać swoją pracę jak najlepiej. Nie wspominając już o kosztach nagłośnienia i oświetlenia, które musi być drogie jeżeli jest dobre. Dla przykładu: dość dobry mikrofon 3000,- zł, saksofon 20000,- zł, oświetlenie 30000,- zł itd… W rezultacie cena całego sprzętu może wynieść ponad 100000,- zł. Powyższe fakty wpływają na jakość zespołu i co za tym idzie na cenę.

Zespół na imprezie to bez wątpienia rzecz najważniejsza, od której zależy dobra zabawa. Może on ją uczynić udaną, ale może również ją całkowicie zepsuć, dlatego, że obok dobrych zespołów, są także pseudo zespoły. Członkowie takich zespołów wyczuli możliwość zarobienia dobrych pieniędzy w krótkim czasie, nakupili taniego sprzętu i korzystając z niewiedzy i naiwności ludzi, w weekendy zajmują się muzyczną oprawą, nie ćwicząc systematycznie na co dzień. To tak jakby piłkarz dobrego klubu, grał tylko mecze, nie trenując codziennie po kilka godzin. Jest to po prostu nie możliwe. Pomimo wykształcenia muzycznego i naszego wieloletniego doświadczenia cały czas poszerzamy swoje umiejętności muzyczne, poprzez codzienne ćwiczenie oraz lekcje u najlepszych pedagogów w Polsce. Zdajemy sobie sprawę z naszych słabych stron i staramy się je eliminować. Robimy to w myśl zasady, że muzyk, który systematycznie nie ćwiczy, to nie dość, że się nie rozwija, nie stoi nawet w miejscu. Taki muzyk po prostu się cofa w rozwoju. Po krótkim uświadomieniu Państwa na czym sprawa polega, prosimy aby wybierając zespół na swoje wesele, nie kierowali się Państwo przede wszystkim niską ceną ale słuchem, rozumem i wzrokiem (zespół musi też, dobrze się prezentować na scenie i wyglądać: ubiór, oświetlenie). W związku z powyższym: jaki Państwo zespół wybierzecie i zatrudnicie, od tego będzie zależała w dużej mierze jakość imprezy, którą organizujecie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

zespół Desperado- Muzyczna Obsługa Imprez
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Data dodania: 07-01-2016
Liczba odwiedzin: 1586

Polecamy

Nowe ogłoszenia