Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Ku chwale-oprawy ślubne, Nowy Sącz - zdjęcie 1
Zespół Ku chwale-oprawy ślubne, Nowy Sącz - zdjęcie 2 Zespół Ku chwale-oprawy ślubne, Nowy Sącz - zdjęcie 3 Zespół Ku chwale-oprawy ślubne, Nowy Sącz - zdjęcie 4 Zespół Ku chwale-oprawy ślubne, Nowy Sącz - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Ku chwale-oprawy ślubne id:30799

Nowy Sącz, małopolskie

O nas

Młodzi ludzie z pasją do muzyki i energią- to właśnie MY.
Stawiając na naszą oprawę ślubną-stawiasz na jakość i zaangażowanie z naszej strony. Repertuar dobieramy indywidualnie dla każdej Pary Młodej. Aktywnie uczestniczymy w życiu przy kościele pod wezwaniem św.Antoniego w Falkowej i z przyjemnościa gramy na oprawach ślubnych i innych uroczystościach w kościele.

Zespół Ku chwale funkcjonuje na rynku już 2 lata, mamy doświadczenie w takich przedsięwzięciach, dodatkowo jesteśmy ludźmi z wykształceniem muzycznym. Posiadamy szeroki zakres repertuaru: klasycznego np ave maria, jak i bardziej nowoczesnego np. Nasz Bóg, Ty tylko mnie poprowadź, Panie proszę przyjdź, Schowaj mnie, Błogosławieni miłosierni.
Skład zespołu dobieramy w zależności od upodobań Państwa(do wyboru:skrzypce, gitara elektryczna,basowa,pianino, wokal).
Posiadamy własny profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i akustyka który zajmuje się tym sprzętem dzieki czemu nie będzie trzeba dodatkowo myśleć o sprawach technicznych (a wiec głośniki, miksery, wzmacniacze, mikrofony)

Jest możliwość posłuchania naszego wykonania na youtube- Nasz Bóg-Ku chwale.

Zapraszamy! Jesteśmy otwarci na propozycje. Widząc łzy i wzruszenie w oczach par młodych, nasze serca dwukrotnie się radują.
Więcej szczegółów udzielimy telefonicznie!!!

liczba odwiedzin: 1715

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie