Zobacz zdjęcia (5)
ZESPÓŁ KUBAŃSKI! Muzyka latynoska! Salsa Calle Sol, Warszawa - zdjęcie 1
ZESPÓŁ KUBAŃSKI! Muzyka latynoska! Salsa Calle Sol, Warszawa - zdjęcie 2 ZESPÓŁ KUBAŃSKI! Muzyka latynoska! Salsa Calle Sol, Warszawa - zdjęcie 3 ZESPÓŁ KUBAŃSKI! Muzyka latynoska! Salsa Calle Sol, Warszawa - zdjęcie 4 ZESPÓŁ KUBAŃSKI! Muzyka latynoska! Salsa Calle Sol, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

ZESPÓŁ KUBAŃSKI! Muzyka latynoska! Salsa Calle Sol id:7433

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

"REI CEBALLO & CALLE SOL"
Najlepsza w Polsce i jedna z najlepszych w Europie, kubańsko-polska orkiestra salsowa!
Nie­wąt­pli­wym atu­tem tej gru­py i to co czy­ni ją wy­jąt­ko­wą na tle in­nych, po­dob­nych ze­spo­łów w Eu­ro­pie, jest moż­li­wość po­ka­za­nia od­bior­com bo­gac­twa mu­zy­ki ka­ra­ib­skiej w ca­łej (!) jej oka­za­ło­ści.
Kon­cert "Cal­le Sol" to po­dróż w cza­sie i prze­strzeni.
Gatunki, w których porusza się grupa to oczywiście salsa, cha cha cha, rumba, danzón, caribea, timba, samba, latin-jazz oraz latin-pop i reg.gaeton.
Mnogość repertuaru i ogromne doświadczenie sceniczne zespołu, pozwala mu zaistnieć zarówno jako gwiazda festiwali jazzowych i folkowych, ważnych wydarzeń kulturowych i imprez studenckich, jak i jako zespół uświetniający dni miast, festyny, pikniki, imprezy firmowe i klubowe.
Liderem grupy jest uznany na całym świecie pianista, wiolonczelista, kompozytor i aranżer REINALDO ANTONIO CEBALLO HECHAVARRIA z Kuby.
Zespół "CALLE SOL" (czyt. KAJE SOL, tłumacz. ULICA SŁOŃCA) powstał ponad 11 lat temu i od początku istnienia nagrywa autorskie płyty z udziałem gwiazd polskiej sceny (m.in. "El Katao" i "Perro Volando" dla BMG) i uczestniczy w nagraniach albumów innych popularnych artystów. Koncertuje na największych scenach w całej Polsce i za granicą.
Zapraszamy do współpracy!

liczba odwiedzin: 5639

Popularne miasta w okolicy